Najjača košarkaška liga na svijetu i naša specijalnost :mrgreen:
By Irriducibili17
Kliza wrote:
Kliza wrote:Ibaka -17,5+ manje 17 :D

Evo jedna od mene prva u novoj godini. Ibaka u zadnjih 5-6 utakmica u odličnoj formi . Vjerujem da ga se još svi sjećaju od prije neku večer kad je u BO zabio u zadnjem napadu 16 i skinuo nas dosta. Večeras ga opet igram manje jer je margina sada veća za 2-3 poena od uobičajene za njega a za to je najviše razlog forma u zadnje vrijeme i odsustvo Fourniera pa je Ibaka uzimao malo više šuteva od ubobičajenog prosjeka. Večeras ovaj par under ako Fournier zaigra.
Status note: Evan Fournier (heel) a game-time decision Sunday.

Što se tiče statistike nemam ništa protiv da ljudi pišu pa evo nadam se da ću krenuti sa 1/1 :D

Sviđa mi se još
KAT 23.5 over
Derozan 25.5 over
I kreten valanci. 12.5 over

Ovi ne ulaze u statistiku :D

1/1 :D

Znači ja ga imam preko, čekam od 3/4 jedan poen.. Izvukao te BO, a mene ukopao :D
By nikl
Irriducibili17 wrote:
Kliza wrote:

Evo jedna od mene prva u novoj godini. Ibaka u zadnjih 5-6 utakmica u odličnoj formi . Vjerujem da ga se još svi sjećaju od prije neku večer kad je u BO zabio u zadnjem napadu 16 i skinuo nas dosta. Večeras ga opet igram manje jer je margina sada veća za 2-3 poena od uobičajene za njega a za to je najviše razlog forma u zadnje vrijeme i odsustvo Fourniera pa je Ibaka uzimao malo više šuteva od ubobičajenog prosjeka. Večeras ovaj par under ako Fournier zaigra.

Što se tiče statistike nemam ništa protiv da ljudi pišu pa evo nadam se da ću krenuti sa 1/1 :D

Sviđa mi se još
KAT 23.5 over
Derozan 25.5 over
I kreten valanci. 12.5 over

1/1 :D

Znači ja ga imam preko, čekam od 3/4 jedan poen.. Izvukao te BO, a mene ukopao :D

a mene ukopale srpske kladionice gde je ibaka na 16.5 imao sam ga manje :roll:
By toshiba86
velder wrote:
toshiba86 wrote:
fallenito wrote:Lagano i richardson i jackson jos u prvom delu jos howard i mc colum idemo :D

Ričardsona SS bio maknuo jeb čekao sam da vidim ko ce igrati a ko ne .samo SS ga imao šta sam vidio.

bio je i u HL do pocetka utakmice 13,5 koef 1,65

HL tih 1.65 je u biti ko da imaš cc 1.48 neto za taj tečaj ne igram sigurno bilo kojega.
By Kliza

Sviđa mi se još
KAT 23.5 over 11 :evil:
Derozan 25.5 over 31 :D
I kreten valanci. 12.5 over 14 :D