Najjača košarkaška liga na svijetu i naša specijalnost :mrgreen:
By rookie#27
#62963 Image

nerazumijem cemu ova prepiranja po forumu samo idu na korist kladionicama..okacio sam tiket ne da se kurcim nego da pokazem hejterima da sam i ja pao na addamsu kojeg sam prepisao jer ga nisam htio igrat zbog b2b i par tekmi dije bio u zaletu moro je doc under ali eto ipak je presudilo to sto sam na forumu procito nesto u vezi njega i pao sam za nelosu paru i po ko zna koji put s foruma vec ali to je kocka i ljudi nerazumiju rizik i to da neko zna kako ce zavrsit trpalo bi se i svi bi bili milionasi ali jbg neide tako..
ugl support svima samo hejterima banane :mrgreen:
By Thunderrussell
#62964 Ne znam što je ovo stvarno :D ..pa uvijek ista priča.stvarno se ganjate oko nebitnih stvari.Imam osjećaj da je nekim ljudima ovdje jedini cilj postavit analizu da bi pokazali da znaju nešto i da su bolji od nekog.STVARNO nema potrebe,ako netko napiše nešto krivo,pa zar je problem nadopisat,ili ispravit krivi info ? zašto odma hejtat i spuštat se na najniži nivo gdje nitko nikome ne pomaže. Ljudi govore da je kvalitat foruma opao,ali opao je samo zbog ovakvih stvari,još uvijek ima kvalitetnih tipova,i svaki dan se može izvući bar 1-2 dobitna doublea..ali zašto ako možemo srat jedni po drugima ? ajde sad.svi za jednog,jedan za sve,i da jebemo mamu tajkunima :D
By Kliza
milojkovic87 wrote:Drugari za nas obicne smrtnike su bitne vase analize. Pre svega mislim na undera, yoldzu, Antduja, Tck1979,manjeunder,j.Richa,Kliza, JJ Redicka itd. Molim vas da ostavite raspravu i krenete sa analizama jer svima nama znaci to. Dajte da uzmemo lovu kladzama :D :) ;)

Nema ovdje običnih smrtnika. Sve je ovo kocka možeš ti analizirati i gledati koliko hoćeš. Istina nekada se i da na osnovu neke informacije steći određena prednost, ali i to sve manje jer su se kladionice probudile pa izdrkaju margine do neprepoznatljivosti. I svi ovi koji ti prodaju maglu tipa da obećavaju neki astronomski plus seru i slobodno možeš onda uplatiti na onim stranicama što prodaju sugurne parove. Istina je da su dva moguća ishoda i po statistici zatvorenih očiju bi trebao imati 50%. Svi ovi sa 70% i više svaka čast i prepisuj zato i treba voditi statistiku. Ja jebi ga ove godine kreno 1/3 i sada odmaram :D .