Najjača košarkaška liga na svijetu i naša specijalnost :mrgreen:
By Master Yoda
#63626 Nema na čemu

Odavno sam mijenjao način igre, umjesto da bezglavo ganjam zvijezde na granicama 25+ orijentiram se na ove sporedne igrače, posebice u utakmicama kao šta su divljine poput houstona jer tu bude dosta poena
By yoldza
yoldza wrote:Image

Ajd da napisem analize za ovaj svoj tiket

Dramonda igram preko ove margine zato sto covjek je poceo da igra kako je bio jedan dio prosle sezone i kako sam ja zamisljao da ce biti jedan od bas dominatnih sila u nba ali eto trebala im je jedna kriza rezultata da bi Dramond poceo da dobija dovoljno lopti pre svega od Reggie J. ,realno kada bi trosio lopti koliko i ostali centri tipa Towns,Rodjo ili Embiid ...naravno da ne poredim tip Centra Dramond panjina sa ovim znalcima koji imaju skoro sve a ovaj panjina ima neki hook shoot ili na nasem poluhoruk i to radi i 3 m od kosa...ali mislim da on moze veceras da unisti Plumlee na niskom postu,prosle sezone u jednoj utakmici je unistio Portland,double double od 29 poena i 27 skokova a u drugom je imao 14 poena uz sut iz igre 7 od 11 u oba ta meca je imao double double i skoro sut i igre 70 posto...znaci samo mu treba loptu dati kad napravi poziciju na niskom postu...zadnjih 6 meceva ima prosjek od 16 poena i double double samo u dva meca mu je falio po 1 sk da bude 8 od 8 DD...forma i uopste igranje odbrane Portlanda ovde je za over...jedino za under je uopste igra Detroita izvan svog grada i Dramondova ne koncentracija sa linije za slobodna bacanja iako ove sezone je podigao procenat ipak zna da mu se desi 1 od 7 ove sezone sutira 45 posto a proslu sezonu je sutao 35 posto...

Drugi igrac je bas vezan za prvi tip Plumlee je bjela verzija Drummonda samo mnogo losija ali Plumlee nema ni ledjnu tehniku a ni sut sa poludistance...on zivi od pick and roll sa CJ ili Lilardom jer ta dva igraca su pakleni suteri i ne mogu se braniti ispod bloka pa onda centar koji cuva Plumlee mora da izadje da isprati CJ i Lilarda ,ali to ne moze da se vrti 7 puta na utakmici jer bas je Detroit poznat po igracima koji znaju da pomognu na vanjskoj poziciji..Plumlee protiv Detroita nema bas neke dobre brojke, 5 poena prsojecno prosle sezone i los sut iz igre u te dve utakmice...jedino sta bi navelo over za ovaj tip je njegova forma od cak 14 poena u zadnjih 9 utakmica ili cak vise 16 poena u zadnjih 3 ali te tri su bile protiv LAL koje je ubila igra u PnR ,MIN i GSW ekipe koje nemaju centre koje bi mogle ili takticki ili duzinom brane Plumlee najjaci utisak mi je ostavio mec sa LAL koliko puta su ispali na istu akciju...ipak njegova igra je dosta bolja u Gostima jer na domacem terenu forsiraju jos vise Lilard i CJ ...

ovog napaljenka moram uzeti na 10.5 protiv Sakramenta jer covjek igra svaki mec maximalno i protiv Cavsa i protiv ekipa kao sto su Sakramento,igra covjek i kad je BO prosle sezone je od 4 utakmice 3 puta presao ovu granicu 25,25,13 i 10 i obe utak kad je dao 25 igrao je Rodjo za Sac,forma mu je solidna s obzirom koliko uzima suteva iz igre prosjecno uzima 8 suteva ali suta i trojke pa sa 56 posto uspjesnosti dodje na 12 prosjecno,od 8 samo 2 puta nije presao ovu granicu...tradicija i naravno njegov visok moral na svim utakmicama mi daje razlog za over...

e sad francuz over mi je nekako najnesigurniji jer suter ili ide sut ili ne ide nema kao kod centara da ako npr Rodju ne ide sut on ce ici na niski post,uzimam ga over jer ovo sto sam vidio ove sezone je stvarno nevjerovatno uzima mnogo suteva ima akcija za njega i uzimao je repektabilan broj suteva iz igre,pre ove povrede je imao 22 poena prosjecno iz 16 suteva a li ipak poslije povrede pete u dve utakmice je dao 10 i 14 ,istini za volju sve utakmice gdje je imao jace defense igrace Bradley,Green iz SaS, Matthews,Beal je ostajao oko 10 poena ali kad dodju ekipe koje nemaju jake igrace u odbrani tad on dolazi na svoje i trpa do vrha,prosle sezone je imao u dve utakmice 19 poena prosjecno,youngu dao 23 a y drugom 16...argumenti za under je da ne kao u proslom mecu prosere tip Agustina i odmah ce Francuz da dobije manje suteva,i naravno da malo vise procenata pogodi Vucevic tako da nece moci da ga udvajaju...BO kad igraju LaL je uvjek moguc...

jos sam igrao veceras ali nemam vremena da pisem analize
Gasol under 19.5
Whiteside under 18.5
Gobert 12.5 under
D.Jordan under 12.5

Randle under 15.5
Vucevic over 12.5

P.S. inace dok sam pisao ove analize izbacili Plumlee i Drummond

Image

8 od 10 jbg nema sta ovu sam vecer mogao da ih bas fino ostetim sa nekim narodnim i mnogo double ali nece pa nece ... vece na 0 na zalost :cry: :cry: :cry: :cry: :x :x :x :x
By manje under
manje under wrote:Ide triple:
R. Gobert (12,5) - manje - 1,85
Ide na najbolju obranu reketa već nekoliko godina u Nba-u, kod jezeraša su svi na broju večeras, i mislim da Gobert neće imat loptu puno u rukama, eventualno neki alley oop ili tako nešto, utakmic bi trebala biti na manji broj poena, tako da mi se njegovih 13 poena ne čini kao realna opcija.
K. Lowry (23,5) - manje - 1,85
Kako sam ja uglavnom statističar, a vidim da nikada nije išao u over kontra Houstona na ovu marginu, ne da nije išao nego nije bio niti blizu, ja ga igram under. Naravno jedan od mojih razloga je i Pat Beverly, koji zna biti prilično dosadan obrambeno ;)
LAC vs Heat (207,5) - manje - 1,80
I ovdje ću ja za statistikom, nisu u zadnjih nekoliko međusobnih ovo prelazili, iako su u nekoliko zadnjih dana i jedni i drugi igrali tekme na veći broj poena.
Heatu se vraća Hassan, koji će dodatno učvrstiti obranu Heata večeras, te mislim da je grana promašena za 5-10 poena.

Hattrick kladiona

Tipovi nisu sto posto sigurni te ih igrate na vlastitu odgovornost!

Otvorena pljačka kladionica je bila sinoć :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: . Ovo iznad je lagano prošlo, ali i narodnjak sa Loveom, Fournierom i Druumondom over, financijski jako dobra večer ;)
By Miki28
Master Yoda wrote:Nema na čemu

Odavno sam mijenjao način igre, umjesto da bezglavo ganjam zvijezde na granicama 25+ orijentiram se na ove sporedne igrače, posebice u utakmicama kao šta su divljine poput houstona jer tu bude dosta poena

Bravo Yoda :D
By Kevin Hart
Kevin Hart wrote:
LaVine wrote:Kako me nerviraju ovi komentari vidjet ce mo veceras. Moze da dodje i minus; ali koji ti je argument da igra Lilard.Ako si ikada gledao Portland njemu je samo olaksavajuca okolnost sto igra jer se odbrana fokusira prvo na Lilarda a njemu ostaje vise slibodnih suteva i ulaza nego kada je sam u igri. U prve 3 cetvrtine ima veci broj upucenih suteva i vise igra protiv druge postave, i obicno je njegov over do tada vec skoro zavrsen. Njegova normalna granica je bas 23.5 kada je Lilard u timu tako da ne vidim tu value.Jedini problem sto on ne daje 30 po utakmici je sto u gustoj zavrsnici svaki napad ide preko Lilarda i tu bas siluje, a izgubili su nekoliko dobijenih utakmica bas zbog njega.
Pozovi se na odbranu, losu formu itd. Navesti da igra Lilard ili da ce neko zaustaviti od odbranbenih igraca je smijesno.
McCalum je do sada bio najzahvalniji igrac za over i ne vidim nijedan razlog da se odigra under.
Odnosi se na analizu pa komentar na repliku Kevin HArta

Dao sam analizu juce o tome, odlozena je utakmica bila pa nisam hteo da analiziram opet, imas na jucerasnjoj stranici analizu, pozdrav.

Mccollum 21 pre produzetaka, izvuce se na kraju, a bio si ubedjen da ce biti over, uzivaj. :D
By yoldza
Kevin Hart wrote:
Kevin Hart wrote:
LaVine wrote:Kako me nerviraju ovi komentari vidjet ce mo veceras. Moze da dodje i minus; ali koji ti je argument da igra Lilard.Ako si ikada gledao Portland njemu je samo olaksavajuca okolnost sto igra jer se odbrana fokusira prvo na Lilarda a njemu ostaje vise slibodnih suteva i ulaza nego kada je sam u igri. U prve 3 cetvrtine ima veci broj upucenih suteva i vise igra protiv druge postave, i obicno je njegov over do tada vec skoro zavrsen. Njegova normalna granica je bas 23.5 kada je Lilard u timu tako da ne vidim tu value.Jedini problem sto on ne daje 30 po utakmici je sto u gustoj zavrsnici svaki napad ide preko Lilarda i tu bas siluje, a izgubili su nekoliko dobijenih utakmica bas zbog njega.
Pozovi se na odbranu, losu formu itd. Navesti da igra Lilard ili da ce neko zaustaviti od odbranbenih igraca je smijesno.
McCalum je do sada bio najzahvalniji igrac za over i ne vidim nijedan razlog da se odigra under.
Odnosi se na analizu pa komentar na repliku Kevin HArta

Dao sam analizu juce o tome, odlozena je utakmica bila pa nisam hteo da analiziram opet, imas na jucerasnjoj stranici analizu, pozdrav.

Mccollum 21 pre produzetaka, izvuce se na kraju, a bio si ubedjen da ce biti over, uzivaj. :D

ocigledno nisi gledao utakmicu lik ima 16 daje na srecu za 18 i 8 sec pre kraja utakmice daje tricu za produzetak i tad ima 21 ne da je na srecu prosao nego bolje sutit kad se tako nesto pogodi !!!