Najjača košarkaška liga na svijetu i naša specijalnost :mrgreen:

3 para izaberite

15
9%
24
14%
32
18%
11
6%
25
14%
26
15%
8
5%
10
6%
25
14%
By yoldza
kokodril wrote:
Robi2109 wrote:Sta vam znace te analize kad Chikago zabije 36koseva u 1\4 a i taj vas Lopez kao under vec ima 5 koseva u 1\4?? Kakve su to analize??

Analize su jebivjetarske

ako se referises na moju analizu pa zar je trebala uopste analiza,CHI tri nosioca nisu igrala b2b utak,rastocila ih okc mislim da si napisa ili napisala to pre meceaok ali sad ccc
By tck1979
Robi2109 wrote:Sta vam znace te analize kad Chikago zabije 36koseva u 1\4 a i taj vas Lopez kao under vec ima 5 koseva u 1\4?? Kakve su to analize??

Sta ih čitaš???Ne vidim tvoju analizu na Chicago više koševa u prvoj četvrtini.Zato ne glumataj poslije bitke,analize ako ti se ne sviđaju iznesi to prije početka utakmice ili još bolje odjebi ovaj forum.
By kokodril
yoldza wrote:
kokodril wrote:

Analize su jebivjetarske

ako se referises na moju analizu pa zar je trebala uopste analiza,CHI tri nosioca nisu igrala b2b utak,rastocila ih okc mislim da si napisa ili napisala to pre meceaok ali sad ccc

sarkazam je to bio,
ide mi na k... kad nakon jedna četvrtine krene popovanje a tokom dana vijesti za tu utakmicu ko u priči
By nikolao
#64187 Nisam ocekivao ovako dobro da odigra Boston, fali im nesto tu, opet su ispustili 13-14 razlike i izgubili mec protiv Toronta. Mada sam ocekivao ubedljiviju pobedu Toronta od ovih 8 razlike.

Thomas tragicar realno, DeRozan ga fintira malo ledja, levo, desno, pa bez koske, a mali sledeci napad ulece u reket dobija bananu, index -14, opet najgrdji u ekipi. Valanciunas pojeo nocas Horforda 23 skoka, 11 ofanzivnih, 18pts.

Odlicna utakmica za pogledati, jedna od boljih zadnjih koje sam nahvatao live zadnjih 10-ak dana.

Danas okucnica na Fenerbahce :)
By manje under
manje under wrote:Ide triple:
D.Lillard (24,5) - više - 1,90
Znam da se tek vratio i da nije sto posto, ali ga igram jer stvarno mu leže jezeraši i uvijek ih puni, kao i svaki bolji play, a Lillard je složit ćete se bolji play ;)
U prilog ovom paru leži i to da se igra u LA-u, pa ne vjerujem da će biti neki BO. Inače u matchupovima s Rusellom ima 3 over i jedan under, a to je ova zadnja njihova tekma.
G. Antetokounmpo (22,5) - manje - 1,90
Ovoga igram ne toliko zbog samog matchupa, koliko zbog toga što mislim da će ovo kompletni spursi rješiti u 3 četvrtine, a i granica mu je dobra za odigrati iako je dečko u strašnoj formi,a ako probije u 3/4 svaka čast. Nije mi baš najsigurniji tip ali vrijedi probati.
K. Walker (24,5) - manje - 1,90
I ovdje mi miriše na BO jer su risovi načeti ozljedama i mislim da su rakete u ovom trenutku bolja momčad. Ide Kemba na odličnog defendera P. Beverleya koji će ga vjerujem zaustaviti. Niti njemu ne leži Houston i u zadnjih 10 kontra njih je ovu granu prešao samo 2 puta.

Sviđaju mi se još i Parker, Derozan i Gobert manje

BH Lutrija

Tipovi nisu sto posto sigurni te ih igrate na vlastitu odgovornost!

Loša noć za mene, baš loša
By boogie
boogie wrote:Eto nesto sto sam jos ujutro odigrao

G.Antetokounmpo 23,5 MANJE - Hrvatska Lutrija

Mali poklončić od granice, pa hvala ljepa. Mislim da svi znamo da ne treba puno filozofiranja ovdje, abeceda ide na Spurse i njihovu odlicnu timsku obranu i naravno Leonarda koji ce ga limitirani ovu utakmicu. Giannis je u solidnoj formi prije ove tekme ali mislim da to bas nema utjecaja protiv Spursa, svaki igrac se napati kada ga oblijece Kawhi, i jos naravno treba napomenuti da je Giannis bolestan i propustio je proslu utakmicu pa je i za ocekivati da nece biti skroz spreman, a pogotovo ne za Spurse. Ostali igraci Bucksa ipak imaju nesto lakse match-upove od njega pa se on mozda vise posveti razigravanju za sto je jako sposoban, uz ovu granicu mislim da se mora uzeti.

A.Drummond 17,5 MANJE - SuperSport

Opet uzimam Drummonda, ali ovaj put manje jer su ga sad pretjerali s granicom. Jest da je zabio 28 Portlandu i 25 Miamiu, ali Portland ne zna za obranu pogotovo obranu Centra, a u utakmici s Heatom nije igrao Whiteside koji bi ga sigurno zadrzao na manje poena. U solidnoj je formi vidi se iz ovoga sto sam napisao. Ali mislim da je tu i dosta velik utjecaj imao splet okolnosti (momcadi protiv kojih je igrao, ozlijede...), ali danas ce puno vise morati biti fokusiran defanzivno na Cousinsa, kako zaustaviti sam prozvanog najboljeg centra lige koji kaze i da igra u sandalama i dalje bi bio najbolji centar lige. Zato smatram da ce mu ofenziva biti u drugom planu i da ce energiju trositi na zaustavljanje Cousinsa. A s druge strane, Sacramento solidno brani poziciju centra, nisu odlicni, ali nisu ni klosari, te imaju tijela koja se mogu suprotstaviti Andreu. Detroit moze doci do poena dosta lakse s drugih pozicija tj. vanjskih, i kao sto sam rekao granica je za cak 3 poena vise od njegovog prosjeka, i ja to moram uzeti.

Ukupan Score: 9/12

Solidna noc, obojica prosli, ostalo sto sam igrao na narodnom zajebo kilpatrick za pola kosa...ukupan score: 11/14