Najjača košarkaška liga na svijetu i naša specijalnost :mrgreen:
By J-Rich
nikl wrote:
velder wrote:uh, towns taman prošao kad rakete poslale treću momčad na parket

kako za koga je prosao u srbiji nijednog trenutka nije bio na 22.5 bukvalno su ga svi drzali na 24.5 od pocetka tako da nista od prolaza imao sam ga i singl i dubl sa irvingom al dzabe jedan poen znaci a ne 2,3

J-Rich wrote:
Stradivari wrote:Ja vam zavidim gde nalazite Irvinga na 23.5, Tunsa 22.5 itd.. U Srbiji su u svakoj kladionici 24.5. Izgleda da nas zajebavaju malo ovde

Ako se vratis stranicu unazad, nacices i Townsa na 22

Ne znam sto je to toliko tesko da kada dodjes na forum, malo izlistas prethodne strane.To traje 5min a moze mnogo da pomogne.Towns je bio u Meridianu na 22 ali da sam to napisao u temi analize, onda bi svi videli.Ova tema izgleda sluzi samo za kukanje,psovanje i prozivanje
By perazdera
#64410 vidim da su ovi pavijani postavili evropsku utakmicu u EL terminu. valjda su ubedjeni da je NBA tesko mudo koje ce pobedi EL u evropi. hoce qrac.

u vreme dok se fmp i fener kolju tupim nozevima, ne za svaku loptu, nego za svaki blok, svaku izlaznu kretnju, ja da gledam cirkuzante kako pretrcavaju sa kraja na kraj terena i ispucavaju po 200 lopti, da bi u 48 min izbacili 100 pointsa za "megastarove". ma how yes no. :lol:

bar se ovi iz denvera i ne kriju kojim se poslom bave pa se i oblace kao klovnovi...
By NBAzverina
J-Rich wrote:
nikl wrote:
velder wrote:uh, towns taman prošao kad rakete poslale treću momčad na parket

kako za koga je prosao u srbiji nijednog trenutka nije bio na 22.5 bukvalno su ga svi drzali na 24.5 od pocetka tako da nista od prolaza imao sam ga i singl i dubl sa irvingom al dzabe jedan poen znaci a ne 2,3

J-Rich wrote:
Stradivari wrote:Ja vam zavidim gde nalazite Irvinga na 23.5, Tunsa 22.5 itd.. U Srbiji su u svakoj kladionici 24.5. Izgleda da nas zajebavaju malo ovde

Ako se vratis stranicu unazad, nacices i Townsa na 22

Ne znam sto je to toliko tesko da kada dodjes na forum, malo izlistas prethodne strane.To traje 5min a moze mnogo da pomogne.Towns je bio u Meridianu na 22 ali da sam to napisao u temi analize, onda bi svi videli.Ova tema izgleda sluzi samo za kukanje,psovanje i prozivanje

Bio je i u mocartu 22.5 Srbija do nekih mozda 14h. Ja sam ga igrai ranije na tu granicu
By NBAzverina
perazdera wrote:vidim da su ovi pavijani postavili evropsku utakmicu u EL terminu. valjda su ubedjeni da je NBA tesko mudo koje ce pobedi EL u evropi. hoce qrac.

u vreme dok se fmp i fener kolju tupim nozevima, ne za svaku loptu, nego za svaki blok, svaku izlaznu kretnju, ja da gledam cirkuzante kako pretrcavaju sa kraja na kraj terena i ispucavaju po 200 lopti, da bi u 48 min izbacili 100 pointsa za "megastarove". ma how yes no. :lol:

bar se ovi iz denvera i ne kriju kojim se poslom bave pa se i oblace kao klovnovi...

Bolje cetvrrkom mozda i izbore nesto .zamisli da su utorkom kad se igra nikad jaca liga sampiona. Kako da gledamo denver kad mozemo i belgijski golden stejt sarloa ili turski san antonio besiktas! :D :D :D
By J-Rich
perazdera wrote:vidim da su ovi pavijani postavili evropsku utakmicu u EL terminu. valjda su ubedjeni da je NBA tesko mudo koje ce pobedi EL u evropi. hoce qrac.

Hahahahaha i onda dodje SP i cirkuzanti se popiske po svim reprezentacijama sa pola gasa.Kao veliki navijac Partizana, EL sam prestao da gledam 2010. kada je i slepcu bilo jasno da KK nikad nece dobiti A licencu, te sezone je to nedostizno priznanje pripalo Prokomu, poljskoj kosarkaskoj velesili.Isto ce se desiti i sa Zvezdom i pored toga sto je bacila na kolena najbolje evropske ekipe.Evroliga je takmicenje koje ce uskoro brojati najvise 12 klubova i igrace je samo najbogatiji.Samim tim ce moci da je gledaju samo oni koji imaju kesha.Prenose ces dobijati na kasicicu, a ako budes pozeleo da gledas neki derbi tipa Real-CSKA, to ces morati da platis.Slicna stvar ce se desiti i sa fudbalskom Ligom sampiona.Sva elitna evropska takmicenja su odavno postala masina za pravljenje i pranje novca.