Najjača košarkaška liga na svijetu i naša specijalnost :mrgreen:
By viktor
#72185 previše napadačkih opcija gs-a, teško to i greg more ukrotiti s ovim rosterom. green je i sam dovoljan za ovakve aldridge-a i gasola, pa kad mu dodamo zazu gabor i javala, više nego dovoljno za beskrvnu unutarnju liniju spursa.
ostalo je ispod šampionske razine. što nije gs-ova razina, ali jednostavno ih ide. siroti portland, neiskusna i ozljedljiva utaha, spursi bez kawhija na kojem temelje igru celu sezonu, baš im se poklapa...
kad se kawhi i vrati, to ne bu 100% čovek, tak da teško da buju spursi uzeli jednu tekmu. realno, da li je gs do sad imal i jednog protivnika ko indiana? cavsi se lepo oznojili s njima, pa rekreirali s ostavštivnom nekadašnjih raptorsa i sad buju pomeli konferencijskog prvaka koji na nijednoj jebenoj poziciji nema prednost, a Irving i lbj su nedostižne veličine

sukladno navedenom, jedino ko šampionski igra su cavsi, a noćas je na gregu da prepozna pukotine, odnosno dal se može ikak realizirati vjerojatno neigranje igoubudale, dovesti nekak tekmu u egal situaciju di pićkica durant dolazi do punog izražaja svojim kretenlukom i krajnjim usporavanjem igre istaknuti ta dva nilska unutarnja konja koja su nekad bili imena, a sad su kita. green i simmons su gladni, to se vidi. ginobili nema nikakve brige s nikim. zahvalan igrač. kolko more, daje, a takav cca sedmi igrač ti je uvijek dobrodošo. eh, moraju se jebene silnice poklopiti, pa dakle:

gs over 111,5 ss 1.85

usporio, ne usporio, gs je šef parade i kad krene mlin - gudbaj. nema najjače defanzivne opcije spursa i tu gro stvari pada u vodu. da se pojavi i all-around igrač, lebron u ovakvoj ekipi, jednostavno ne bi išlo. nemreš sam. kaj smo se i noćas uvjerili da ne mogu dva igrača dobiti boston, a znamo da klošarka kreće od mozga petorke - playa. biće to ležernih 20 razlike tijekom tekme i tak bu se privelo kraju. kak sam se jutros opeko za 0,5 na debelom hendikepu, danas napadam skroz easy...

lepi pozdrav
By viktor
#72220 gs over 109,5 ss 1.85

na žalost, zaspah, pa nisam snimil prije kladionica objavu da kawhi ne igra. bilo je 11,5 za 3.30, sad je 13,5 za 2.50... neću to igrati. ne vrijedi mi tak malo 14 razlike gs-a jer mi smrde i nisu ni blizu uvjerljivi ko cavsi. tolko ujedno i kaj mislim o kladioničarskom koeficijentu 1.35 da bude gs prvak... to more igrati samo neki sick fuck i kad cavsi povedu jedan razlike u tekmama, već bude koeficijent na 2.50...

uglavnom, loša sezona za nba, sponzore i marketing jer slijede metle u oba konf. finala i neko bude moral jebeno objasniti ako bos ili spursi dobiju jednu tekmu.

sukladno navedenom:
sa - gs 2
cle - bos 1
ukupno 1.485 ss

ne zvuči puno, ali nek mi neko da poso na kojem bum u dva dana zaradil 36% od uloženog, prihvatil bi svako objeručke...

pozdrav
By DomenicoBerardi
#72233 San Antonio Spurs - Golden State Warriors 1 @7.5 MaxBet

Ljudi, nekako mi zvuci nereaalno da Spursi dobiju metlu... Ne ide mi to uz Popa nikako... Kvota je lepa , i stvarmo mislim da su sanse Spursa vece mnogo nego sto to bookmakeri kazu. Mislim da je San Antonio velika kosarkaska institucija, jedan jak proces koji vec dugo traje, na celu sa Greggom. I svakako nije isto izgubiti seriju sa 0:4, ili 1:4, 2:4.
By lovac
#72234 ma i pop je otišao u k... cela mu se igra svela na lenarda a sad kad njega nema ne postoji plan b.
mils nejaka zamena za parkera, aldridge potpuno nerazigran i van forme jer je sve bilo podređeno lenardu itd...
By burke
lovac wrote:ma i pop je otišao u k... cela mu se igra svela na lenarda a sad kad njega nema ne postoji plan b.
mils nejaka zamena za parkera, aldridge potpuno nerazigran i van forme jer je sve bilo podređeno lenardu itd...

A kao da nesto on tu moze..kao da Cavsi ostanu bez Irvinga i Jamesa..nema tko kreirat napade..nazalost..da je barem jedan od njih dvojice zdrav barem bi bili dostojan protivnik..ovako,po meni,ne gine im metla..steta,da je Leonard zdrav bilo bi gusto..prvu da su ih zveknuli kao sto bi sigurno da je on bio..bila bi jebena serija..ovako,steta..navijac sam spursa i bas nemaju srece..jedini koji moze vodit i dijelit loptu je Ginobili,ali ne moze on sam..Aldrigde forsira jer nema tko..steta,bas steta..ja sam danas igrao Aldridge manje 7,5 skokova..u ovoj seriji se nije naskakao..tesko ce i danas pored Greena i McGeeja..sretno!
By Mr. No
#72237 U noći u kojoj nema prevelikog izbora od mene hint pa ko želi.
365 drži Gasola na manje 8.5 skokova za @2.1. Mnoge klade na tržištu ga imaju na 7.5 i ja sam natankao na middle uz gubitak 2.5%

Sretno