Nogomet, tenis, rukomet i sve ostalo
By melo7
#71746 Slazem se, ja isto prvo htio igrati oba daju jer sve derbije u pravilu igram oba daju al reko nadam se slicnom rezultatu kao prije par dana i na kraju dode 2. Vidio sam sve, vrlo lako je mogla i 1 doci po sansama kao sto smo i ocekivali ali to je nogomet. Steta
By danijel6
#71834 Washington Capitals - Pittsburgh Penguins
Washington Capitals to Win (including OT) @1,68
Ovo je odigrano na BET365. Danas sam zakasnijo sa nogometom ali nadam se, da sutra neču. Volio bi, da i ovdje na ovom dijelu foruma bude malo aktivnije. Svaka pomoč dobro dođe. :)

Pozdrav iz Slovenije i sretno! :)
By Ace
#78880 Njemačka Bundesliga
Mainz - B. Dortmund : 2 (1,65 @Premier)

Kvota je 1,80 u Premier Ponudi. Dortmund je u krizi, nisu pobijedili u zadnjih 8 kola u Bundesligi te je poslije prošle utakmice smijenjen trener i došao je novi. Osim toga, muku muče s ozlijeđenim igračima. Za protivnika imaju Mainz koji je u zadnjih 5 utakmica primio 12 golova i koji će se, prema svemu sudeći, boriiti za opstanak. Danas očekujem da Dortmund napokon ostvari pobjedu, došao je novi trener, a prije svega jer imaju kvalitetne igrače, dosta učinkovit napad te su znali na trenutke prikazivati odlične igre.

Crystal Palace - Watford : oba daju gol (1,65 @Premier)

Dosta nezgodna utakmica u kojoj je sve otvoreno. Palace je u zadnjih 5 utakmica kući dao 10, a primio 8 golova. U isto toliko utakmica Watford je u gostima dao 9, a primio 10 golova. Obje ekipe imaju dobrih pojedinaca i obrane im nisu baš najouzdanije, a imaju pristojne igrače u napadačkom dijelu kao što su Richarlison i Zaha.
By Teo
#78889 Novi trener Dortmunda je Stoger sto je vodio Keln i nije mi jasna odluka sto su njega doveli,covjek je imao samo 1 bod sa Kelnom iz 13,14 kola koliko ih je vodio,plus su ispali iz EL.
Lijepo bi bilo kad bi se i ova tema aktivirala ukoliko ima momaka da ozbiljno prate,posto se nema vremena za sve sportove.Ipak je kosarka prioritet.
By Ace
#78893 Ne uzdam se ja u Stogera, on svakako ne može odmah nakon par treninga toliko utjecati na igrače da promjeni njihova razmišljanja. Ali bi ova promjena mogla pozitivno utjecati na igrače, čisto da krenu ispočetka. Dortmund ima kvalitetnih igrača koji nisu zaboravili igrati, imali su svojih bljeskova, mnogo golova zabijaju, a Mainz ih u zadnje vrijeme mnogo prima i mogli bi čak i ispasti iz lige. Pratim NBA analize na ovom forumu, a o košarci ne znam skoro ništa, dok o nogometu ipak imam znanja, pa bih želio pomoći drugima i slažem se da bi bilo dobro da se i ostali uključe, ipak svi imamo istog suparnika - kladionicu :D
By Ace
Ace wrote:Njemačka Bundesliga
Mainz - B. Dortmund : 2 (1,65 @Premier)

Kvota je 1,80 u Premier Ponudi. Dortmund je u krizi, nisu pobijedili u zadnjih 8 kola u Bundesligi te je poslije prošle utakmice smijenjen trener i došao je novi. Osim toga, muku muče s ozlijeđenim igračima. Za protivnika imaju Mainz koji je u zadnjih 5 utakmica primio 12 golova i koji će se, prema svemu sudeći, boriiti za opstanak. Danas očekujem da Dortmund napokon ostvari pobjedu, došao je novi trener, a prije svega jer imaju kvalitetne igrače, dosta učinkovit napad te su znali na trenutke prikazivati odlične igre.

Crystal Palace - Watford : oba daju gol (1,65 @Premier)

Dosta nezgodna utakmica u kojoj je sve otvoreno. Palace je u zadnjih 5 utakmica kući dao 10, a primio 8 golova. U isto toliko utakmica Watford je u gostima dao 9, a primio 10 golova. Obje ekipe imaju dobrih pojedinaca i obrane im nisu baš najouzdanije, a imaju pristojne igrače u napadačkom dijelu kao što su Richarlison i Zaha.

Mainz - B.Dortmund 0:2 - PROŠLO ✔

C. Palace - Watford 2:1 - PROŠLO ✔
By Ace
#79013 Bayern M. - 1. FC Koln : zbroj golova na utakmici više od 3,5 (1,70 @Premier)

Vrlo jednostavno, Koln su poharale ozljede, a gostoje aktualnom prvaku i velikanu Bayernu. Koln je u zadnje tri bundesligačke utakmice primio 8 golova, a dao 3. Bayern je u isto toliko utakmica u Bundesligi dao 5, a primio 3 gola. Proški tjedan su u Ligi Prvaka zabili moćnom Paris SG-u tri komada, dok je Koln u Europskoj ligi izgubio od beogradske Zvezde i to u ključnoj utakmici za prolaz. Mislim da je Bayern prejak i da su veliki izgledi da će ih večeras natrpati ako dadne "gas", samo se nadam da neće stati i zadovoljiti se sa 2-3 postignuta gola. Naravno, uvijek postoji mogućnost da i Koln zabije neki gol, što je dodatni bonus.

West Ham - Arsenal : oba tima daju gol (1,70 @Premier)

Sastaju se dvije londonske ekipe u engleskoj Premier ligi, West Ham koji je na dnu ljestvice, ali koji tu, po mom mišljenju, po kvaliteti igrača ne pripada, i koji je u prošlom kolu savladao aktualnog prvaka Chelsea sa 1:0, te Arsenal koji se nalazi u gornjem dijelu ljestvice. West Ham je u zadnja tri kola dao 3, a primio 6 golova. Naizgled vrlo loše, ali su igrali protiv moćnog Man. Cityja, aktualnog prvaka Chelsea te Evertona koji je mnoštvo novca potrošio na pojačanja. Arsenal je u zadnja tri kola dao 7 golova, a primio 4. Arsenal je favorit u ovom matchu, ali sam mišljenja da im West Ham može zapapriti i nebi me toliko iznenadilo da West Ham ostane neporažen. West Ham ima respektabilne igrače koji igraju prema naprijed poput Lanzinija, Chicharita i Arnautovića koji mogu Arsenalu nanijeti štete. Dok Arsenal u napadačkom dijelu ekipa ima odličnog Sancheza i Ozila te jako dobrog Lacazetta.