Najjača košarkaška liga na svijetu i naša specijalnost :mrgreen:
By vanjaBL
#75455 Harden J. 29,5 +
George P. 21,5 +
Curry S. 26,5 +

-Sto se tice Hardena,svi znamo kakav je to igrac moze svakome da da 40+,vidjalo smo ove sezone kako daje i 30 za poluvrijeme,jos ove sezone koliko sam primjetio mnogo vise suteva za 3p uzima,a i daje nego prosle.Paul se vratio poslije povrede ali to nikakvu ulogu ne mjenja kad se sve vrti oko Hardena bas gledam statistike u zadnjih 5 meceva od 100iplus poena sto Hjuston da oko 60 je zbog Hardena,bio to njegov poen ili asistencija.Igraju u brzom ritmu i veceras sa Denverom bi trebalo biti puno poena jer oni nisu neka odbrambena ekipa,i jedan jedini razlog veceras koji moze uticati na Hardena - i nekih 25-6 poena je blowout i da presjedi tu 4/4.

-Utakmica izmedju OKC i Goldena bi trebala biti zanimljiva,i isto tako na puno poena jer OKC nije ekipa koja se oslanja na odbranu i veceras ako zele da pobjede moraju se trkati sa GSW na poene.Ima Oklahoma ekipu da se bori sa Goldenom i ne bi trebao biti neki blowout,bar ja mislim i vidim obe ekipe na 110+.Durent je veceras GTD ima tu neku malu povredu i nisam siguran hoce li igrati,ima tu igraca koji ga mogu zamjeniti koliko toliko (Iguadala,Casspi).Zato sam izabrao Karija veceras,vratio je tu formu zajebavala ga je povreda neko vrijeme sto je uticalo i na taj sut,ali evo protiv Phile dao 35 a protiv Bruklina 39,a i vrlo vjerovatno je da KD nece igrati vcrs tako da mislim da je ovo zicer dana.George je po meni najzahvalniji igrac is Oklahome na over,i u vecini slucajeva me ispostovao..Prvo granica od 21p bukvalno moze na poluvremenu da se predje,i vidjali smo njegove partije sa 40+ i kad forsira moze svaku prec',a jedini problem po meni moze biti ako udje u problem sa licnim pa da utice na minutazu.Melo sugavo igra,bar ono sto sam ja gledao uzima te neke teske suteve,a one kad je sam ko duh preskoci itd zato ga nikad i nisam uzeo over,dok Westbrook on je zivotinja i kad bi htjeo da igra veceras i da ne ganja te tripl-dablove mogao bi da ugura 50 dvoumio sam se izmedju njega i Georga i odabrao ovog drugog,da ne grizem nokte svaki put kad ima free poen da asistira itd..
Nisu neke bog zna sta analize, cisto neko moje razmisljanje i tiket koji sam odigrao veceras 8-)
By under
#75467 nakon zadnjeg potopa, malo dobro dosla pauza, danas odigrano , barem za sad :

Gortat under 10,5 betfair
Ide na Howarda, a on me rijetko kad iznevjeri, Howardu do sad skoro ni jedan centar nije presao granicu, Gortat se stalno vrti tu negdje, ali danas i Wall i Beal imaju povoljnije matchupove od njega, ispod grane vs Howard, ostajali su KAT, Jordan, R.Lopez, M.Gasol, Vucevic ...

D.Saric 12,5 under betfair
Uzimam i Sarica, Portland u zadnje vrijeme igra fantasticnu obranu, u zadnjih 8 tekmi sve ispod 100 poena primili, osim jedne u kojoj su dobili 101 poen, danas smatram da bude se forsiralo Embiida, a i Simmons ima povoljan matchup u vidu Lillarda, dok bi Saric trebao ici na mladog i skocnog Vonleha, koji je recimo vs MEMP sad imao 18 skokova i 3 blokade, Dario igra toplo hladno, i vjerujem da danas za njega ne bude puno lopti

Nurkic under 14,5 betfair
Nazalost nemam bolju granicu, ali moram ovo uzeti, u PHI svi visoki , krakati, skocni, Embiid odlicno zatvara reket, em bude Jusuf imao problema s Embiidom u obrani, nadam se i problemima s PF, pa mozda i odigra koju minutu manje, vec sam pisao iznad da Portl u zadnje vrijeme igra sporije, i ovo mi se cini kao value

score- 10/18
By LosPollosHermanos
#75469 Harden 29.5 over
Gordon i Andersoun ne igraju. Imali 3 dana odmora plus jos 2 dana posle ove tekme. Brz tekma, Hardenu lezi Denver. CP3 takodje limitiran na 28 min. Hjuston sa 8 igraca u rotaciji, tako da ne ocekujem rani BO, tj. ako ga uopste bude bice u 4/4.
By Bojke
vanjaBL wrote:Harden J. 29,5 +
George P. 21,5 +
Curry S. 26,5 +

-Sto se tice Hardena,svi znamo kakav je to igrac moze svakome da da 40+,vidjalo smo ove sezone kako daje i 30 za poluvrijeme,jos ove sezone koliko sam primjetio mnogo vise suteva za 3p uzima,a i daje nego prosle.Paul se vratio poslije povrede ali to nikakvu ulogu ne mjenja kad se sve vrti oko Hardena bas gledam statistike u zadnjih 5 meceva od 100iplus poena sto Hjuston da oko 60 je zbog Hardena,bio to njegov poen ili asistencija.Igraju u brzom ritmu i veceras sa Denverom bi trebalo biti puno poena jer oni nisu neka odbrambena ekipa,i jedan jedini razlog veceras koji moze uticati na Hardena - i nekih 25-6 poena je blowout i da presjedi tu 4/4.

-Utakmica izmedju OKC i Goldena bi trebala biti zanimljiva,i isto tako na puno poena jer OKC nije ekipa koja se oslanja na odbranu i veceras ako zele da pobjede moraju se trkati sa GSW na poene.Ima Oklahoma ekipu da se bori sa Goldenom i ne bi trebao biti neki blowout,bar ja mislim i vidim obe ekipe na 110+.Durent je veceras GTD ima tu neku malu povredu i nisam siguran hoce li igrati,ima tu igraca koji ga mogu zamjeniti koliko toliko (Iguadala,Casspi).Zato sam izabrao Karija veceras,vratio je tu formu zajebavala ga je povreda neko vrijeme sto je uticalo i na taj sut,ali evo protiv Phile dao 35 a protiv Bruklina 39,a i vrlo vjerovatno je da KD nece igrati vcrs tako da mislim da je ovo zicer dana.George je po meni najzahvalniji igrac is Oklahome na over,i u vecini slucajeva me ispostovao..Prvo granica od 21p bukvalno moze na poluvremenu da se predje,i vidjali smo njegove partije sa 40+ i kad forsira moze svaku prec',a jedini problem po meni moze biti ako udje u problem sa licnim pa da utice na minutazu.Melo sugavo igra,bar ono sto sam ja gledao uzima te neke teske suteve,a one kad je sam ko duh preskoci itd zato ga nikad i nisam uzeo over,dok Westbrook on je zivotinja i kad bi htjeo da igra veceras i da ne ganja te tripl-dablove mogao bi da ugura 50 dvoumio sam se izmedju njega i Georga i odabrao ovog drugog,da ne grizem nokte svaki put kad ima free poen da asistira itd..
Nisu neke bog zna sta analize, cisto neko moje razmisljanje i tiket koji sam odigrao veceras 8-)

Bravo Vanja, konacno neko ko je u potpunosti u pravu sto se igre jednog tima tice, u ovom slucaju OKC... S obzirom da Durent neizvestan veceras, mada smatram da ce igrati, uzeo sam njega under na granici od 27.5 jer je George sjajan defanzivac i da pored te povrede koja ga muci, a i silnih motiva citave Oklahome da ga zaustave, mislim da nece prebaciti ovo ako nastupi... Isto tako sam dvoumio oko Georgea ili Westbrooka over, ali sam se ipak odlucio sa ovog triple double kompleksasa jer su mi po istoj granici, 22.5, a ako Durent bude igrao mislim da ko prati meceve GS-a mogao je da vidi da se ove sezone itekako osvrce na odbranu i poboljsava defanzivno, maksimum daje u odbrani i to mi je vec 50%-50% sansi za George-a... Tako da sam uzeo kornjacu opet, ovo mu je poslednja sansa kod mene za ovaj period sezone... Kazem poslednja sansa jer debil radi upravo ono sto najvise mrzim, a verujem i mnogi, vija triple double, prosli mec ga cekam over 22.5, on u trecoj deonici ima 19pts i fali mu jedna asist. za triple, nece covek na 3 otvorena ulaza da polozi loptu, sto ti kazes free poene, vec baca alley op Adamsu koji dva puta promasuje i treci put Georgeu koji gubi loptu... u cetvrtoj dao jednu trojku i ostao tacno na 22, kreten... Veceras ce valjda da se zainati i po meni vrlo moguce jednu 30+pts utakmicu odigra...

Od mene veceras pored Durentule under i Russa over, sledece:
D. Mitchell 15.5+
Bog. Bogdanovic 9.5+
J. Harden 28.5+
J. Embiid 20.5+
D. DeRozan 25.5+
K. Love 19.5+
K. Walker 23.5-
E. Fournier 19.5-
K.A. Towns 20.5+
D. Cousins 26.5+ (mislim da ce Rodja veceras da lomi beton i da natrpa staru kajlu Gasola, najvise iz razloga jer je bio neverovatno besan i ljut zbog iskljucenja prosli mec, mora negde da ispolji svoju energiju, gde bolji nacin nego u ovakvom duelu)... Srecno svima!
By flegma
#75473 kevin durant 28,5 manje 1,85 kladionica supersport
da naslikam. zamislite u glavi, imamo dvije strane ogledala. jedna strana ogledala govori durant više poena iz razlog što se vraća u oklahomu, igra protiv bivše ekipe, biće napaljen ko dabar na metar drva, nema ga tko čuvati i takve stvari sliče navedenim. druga strana ogledala (ona crna, gdje sebe stavljam) ima drugačije razmišljanje. vraća se u oklahomu u bivšu dvoranu, što bih preveo da će thunderi dati sve od sebe da ga zaustave, da ga limitiraju jer je ipak odande otišao ko papak u warriorse u pohod prema tituli, u već oformljenu ekipu za isto. vjerojatno će biti napaljen, ali isto tako će biti i thunderi, možda i više od njega. svakog igrača možeš čuvati, samo trebaš pronaći recept kojim ćeš ga zaustaviti. u ovom slučaju ide na paula georga koji je izvrstan defanzivac i već dokazan, agresivan i izuzetno inteligentni defanzivan igrač. duge ruke, žilavo tijelo, dovoljno agilan da isprati duranta na svaki šut, da bude konstantno uz kevina. ako baš hoćete, pogledajte brojke koje će to potvrditi, pročitajte nekoliko kolumni o pgju od američkih analitičara koje će istu stvar potvrditi, jer da sada krenem to sve pisati u detalje, analiza bi otišla u nedogled. i još bitna stvar, durant vuče za sobom ozljedu gležnja što mu jedino može otežati stvari, a ne pripomoći (recimo gubljenje na agilnosti, ako imalo osjeća bol, pa pri snažnim okretima i igrom može zaista zaboljeti. uglavom, to bi bilo to, dobro zamislite priču o dvije strane ogledala, i prosudite sami što ćete igrati, ipak sam vam ja nitko i ništa da određuje vaše listiće. osobno, ja sam ovo išao na jači stake o kojem ne želim, jer o para i ženama se ne priča. :lol:
Last edited by flegma on 23 Nov 2017, 05:37, edited 1 time in total.
By bomek
under wrote:nakon zadnjeg potopa, malo dobro dosla pauza, danas odigrano , barem za sad :

Gortat under 10,5 betfair
Ide na Howarda, a on me rijetko kad iznevjeri, Howardu do sad skoro ni jedan centar nije presao granicu, Gortat se stalno vrti tu negdje, ali danas i Wall i Beal imaju povoljnije matchupove od njega, ispod grane vs Howard, ostajali su KAT, Jordan, R.Lopez, M.Gasol, Vucevic ...

D.Saric 12,5 under betfair
Uzimam i Sarica, Portland u zadnje vrijeme igra fantasticnu obranu, u zadnjih 8 tekmi sve ispod 100 poena primili, osim jedne u kojoj su dobili 101 poen, danas smatram da bude se forsiralo Embiida, a i Simmons ima povoljan matchup u vidu Lillarda, dok bi Saric trebao ici na mladog i skocnog Vonleha, koji je recimo vs MEMP sad imao 18 skokova i 3 blokade, Dario igra toplo hladno, i vjerujem da danas za njega ne bude puno lopti

Nurkic under 14,5 betfair
Nazalost nemam bolju granicu, ali moram ovo uzeti, u PHI svi visoki , krakati, skocni, Embiid odlicno zatvara reket, em bude Jusuf imao problema s Embiidom u obrani, nadam se i problemima s PF, pa mozda i odigra koju minutu manje, vec sam pisao iznad da Portl u zadnje vrijeme igra sporije, i ovo mi se cini kao value

score- 10/18

svaka cast !