Najjača košarkaška liga na svijetu i naša specijalnost :mrgreen:
By NBA Knight
#76208 5 utakmica na rasporedu

Lebron to D-Wade :lol:

By holyman
#76216 Chicago-Phoenix ukupno poena (219.5-) Mozzaret 1.60

Phoenix je usao ove sezone kao ekipa koja ce se preodrediti odbrani ali kako sezona odmice oni su bili sve samo ne odbrambena momcad,promjenom trenera su i nesto zaigrali.Prosla utakmica ova dva tima zavrsena sa 218 poena s tim da je cikago prebacio preko 100 poena sto je za njih iznenadjenje,u posljednjih 20 meceva ova dva tima samo jednom je granica isla preko 119 poena,phoenix ocekujem na njihovih 110 poena al ni u najludjem snu chikago ne ocekujem preko 103 poena,vrijedi igrat i phoenix dvicu jer cikago zadnjih 7,8 utakmica prima preko 100 poena
By LosPollosHermanos
#76220 Markkanen over 13.5 @1.7

Gledao sam prosli njihov mec. Nisu imali leka za Markkanena, sipao je samo tako. Ima standardnu 30+ minutazu, svojih 10 + suteva, 4-5 trojki po mecu, to su info koje svi znamo. Nema ko da ga cuva u Finiksu po onome sto sam gledao tada.
Isto mi se svidja i Warren sa te utakmice 18.5 over @1.75
Dao im je 27 na toj utakmici. Standardno dvadesetak suteva, protiv svakog igra isto, nije potrebna neka analiza. Imao je neku svadju sa Lopezom, pa se plasim da se ne prenese to i na vecersanju utakmicu, i moguce iskljucenje ili tako nesto, zato ce on u neki dubl ili tripl.
By holyman
#76232 B.Beal 27.5-,1.85 premier

lebrona ne smijem igrat na ovakve granice a kamoli beal,u posljednjih 10 utakmica nije presao ovu granicu,a pogotovo na zadnjim mecevima je na prosjeku od 24.2 poena.Ne znam koliko je ovo takodjer dobra informacija al minesota kuci u posljendjih 10 utakmica samo je oladipo presao ovu granicu i tad je utrpao 28,westbrook 27,gordon 27,ostali mnogo manje.Znam nema zida li ni minesota nije finiks ili lakers pa da ne znaju za odbranu
By zg0011
LosPollosHermanos wrote:Markkanen over 13.5 @1.7

Gledao sam prosli njihov mec. Nisu imali leka za Markkanena, sipao je samo tako. Ima standardnu 30+ minutazu, svojih 10 + suteva, 4-5 trojki po mecu, to su info koje svi znamo. Nema ko da ga cuva u Finiksu po onome sto sam gledao tada.
Isto mi se svidja i Warren sa te utakmice 18.5 over @1.75
Dao im je 27 na toj utakmici. Standardno dvadesetak suteva, protiv svakog igra isto, nije potrebna neka analiza. Imao je neku svadju sa Lopezom, pa se plasim da se ne prenese to i na vecersanju utakmicu, i moguce iskljucenje ili tako nesto, zato ce on u neki dubl ili tripl.

imas warrena na 17,5 u FavBetu 2,40 na over :D
By CROtorious
#76244 Cleveland/D.Wade (12.5) VISE

Cleveland je lose poceo sezonu i stvari se moraju poceti popravljati. Utakmicu protiv Miamija kuci jednostavno moraju dobiti i krajnje je vrijeme da se uozbilje. Sto se tice same utakmice predvidjanja americkih bookmakera su 207 poena, +4 pobjeda Clevelanda. Statistika kaze da Miami najvise prima upravo na poziciji SG-a 22,6 poena. Wade je zadnjih 10 utakmica na prosjeku 11,7 poena i mislim da danas moze lagano da ubaci barem 13 poena. Ono sto je po meni + je sto Wade nije u pocetnoj petorci i samim tim igrat ce protiv slabijih igraca i u drugoj cetvrtini ocekujem da Wade i zavrsi posao sto se tice ovog tipa.

Chicago/L.Markkanen (14.5) VISE

Vecerasnji public bet, a kako i ne bi bio kad statistika kaze da je ovo zicer, ali idemo jedno po jedno. Chicago je u losoj formi i vrijeme za jednu pravu utakmicu, a dolazak Sunsa se mora iskoristiti. Americki bookmakeri kazu da Bullsi veceras uzimaju sa pola kosa razlike i ocekuju 212 poena, sto je nesto sto mi se svidja. Statistika kaze da Sunsi sa pozicije PF-a primaju 25,6 poena (najgori u ligi) i najvise u ligi dopustaju suteva s te pozicije. Sunsi su i najgora defanzivna ekipa lige i igraju najbrzu kosarku u ligi sto mi daje za pravo da kazem da bi ovdje moglo biti cak vise i od 220 poena. Markkanen je zadnjih 10 utakmica malo poenterski oslabio i veceras je pravi trenutak da se stvari malo poprave kako za njega tako i za Bullse.

Denver/G.Harris (13.5) VISE

Moj treci i posljedni par u analizi je Gary Harris kojeg tipujem OVER. Veceras Denver ocekuje dosta tezak i izjednacen mec protiv Jute, pa ako zele ovo dobiti najpametnija odluka je da upravo Harris povuce vise nego uobicajeno. Utah koja je defanzivno dosta dobra ekipa najlosije brani poziciju SG (primaju 24,1 poen po mecu i dopustaju puno suteva), kao i poziciju PG-a, to znaci da ce biti tu dosta prostora za Harrisa koji je ove sezone na prosjeku 14,1 pa ne vidim zasto ne bi ponovio i veceras makar svoj prosjek. Americki bookmakeri kazu da ce veceras biti 207 poena i 2 poena razlike za Jutu sto je dovoljno za mene da izaberem ovaj par.
By Westbeast0
#76255 Sinoc za mene daleko najbolja vecer ove cijele sezone. Nakon one grozote s Gasolom u nedjelju kad covjeku dodje da tera sve u pm odigrah vise iz nekog inata i pogodih Jamesa, Embiida, Šarića, Lillarda, Wadea, Oladipa , Paula i hendikep Detroit kombinirano na 5 listica :mrgreen: Tak to valjda ide xD..
Pa evo da nesto i predlozim onda dok ide :lol:
malo je analiza jer je nesto tanja i ponuda a i ja cu biti nesto kraci

B. Portis 11.5 više
Vrlo cesto je oko granice ali nerijetko ode i puno vise od nje, primjerice 21 raptorsima, 17 spursima , 20 pacersima,... a veceras docekuju definitivno protivnika po mjeri - Phoenix, kojima je portis ubacio 12 u prvoj utakmici.
Uvijek volim igrat igrace s niskim granicama koji mogu zabiti 20+ , tim vise sto igraju kod kuce pogotovo kada team ima los score i pokusavaju se dici a dolazi im protivnik koji nije sinonim za obranu.

W. Barton 15.5 Više
Millsap out otprije a sada i Chandler pa ce Barton imati i vecu ofenzivnu odgovornost , vjerovatno kao starter. 23 je dao Utahu u prvoj medjusobnoj tekmi ove sezone .

O. Porter 15.5 Više
I dalje Wall out, Porter sada trosi podosta lopti a granica je definitivno za odigrat. Walla nije bilo od prosle tekme i odma je Otto dao svoj doprinos napadu sa 24 poena .Inace Walla nece biti jos 10ak dana, i dokle god je po meni granica do nekih 17.5, over na Portera ima value.

K.Middleton 19.5 Manje
On je GTD- razlog illness.
Cesto igrac koji je " illness" zaigra i naravno nije 100% kao kad je zdrav kolko god ga kljukali lupocetom i vitaminima prije utakmice.
Informacija je izasla nedavno i granice nisu dirane u medjuvremenu pa tko misli odigrati ovo mozda nebi bilo lose da pozuri.
On je odlican scorer i zato je granica ovakva- nekoliko tekmi sa puno poena... Ali zna i izciglarit ko veliki- u prosloj 4-15 sut i 9 poena.
Ako bude na tragu toga veceras bit ce debeli under, ako zaigra naravno u suprotnom kvota 1.

Germanija

Sretno!
By Ragnar113
#76262 Pozdrav svima, od danas imate novog člana. Pratim ovu stranicu duže vremena i evo napokon da se i ja registrujem.Zaljubljenik sam u NBA, pratim i samo ovo igram na kladionici već duže vrijeme...
Moj sistem igre je taj da se igraju 3 para, ukupna kvota 6,33 i uvijek isti ulog.Svaku 5,6 noć da se prođe na svojim si, a vjeruj te da je prolaznost i veća, u nekom prosjeku 13-15 prolaza mjesečno.Što znači da se fin + izvlači na kraju mjeseca..

Ono što sam primjetio ovdje da dečki jako dobro prate NBA i nadam se da ću i ja biti od pomoći da se uzme koji euro više lopovima, taj.kladionicama...

Ono što bih još savjetovao je to da igrate samo over, da ne miksate, koncentracija samo na jedno i veće su šanse za prolaz..a sa druge strane što je jako bitno pratite koliko kladionice stavljaju pojedinu ekipu na br.koševa, gdje su oni u većini slučajeva u 3-5 koševa gore dole..NPR. Čikago je večeras na granici od 106,5 koševa, premijer kladionica, još na to sve bi trebao biti egal meč..E sad postavlja se pitanje kolike su šanse da J.Holiday ( koji igra 34-35 min ) ubaci 14,15 koševa od ukupnih 100-110 koševa Čikaga, mislim da su velike...Igrač koji uzme 12-14 šuteva pa i više večeras, mislim da neće biti problem za preći granicu, još na to sve stane na slobodna 2-4 puta..

J.Holiday 13,5 Over Premier
M.Gortat 9,5 Over Premier

A trećeg još ni sam ne znam, lomim se oko D.Waiters 15,5 :D

Sretno svima, pozdrav
By pera.kojot
#76291 Meni je Jimmy Butler under 18,5 (ili 19.5 kako gde).
Ovo je tip dobrim delom zasnovan na osecaj (koji me fino zasad sluzi).
Mislim da ce biti na 14-17pt.
Takodje cenimda je ono sto pise na rotoworldu "game time decision" za Tegaue-a i Bjelicu jedno obicno sranje i navlakusa zbog kladionica. Ta vest je navlakusa - sponzorisana od strane proizvodjaca lesnika i nutele (citaj: mafija).
Mislim da ce igrati i Bjelica i jeff Teague (nikakve im nisu povrede-a fino su odmorili ova2-3dana. Taman da zajebu novokomponovana NBA pravila o zabrani odmaranja igraca).
Butler je na posl 3 forsirao. Imao je najvise suteva u posl 3meca (izuzev bas posl meca gde je on opalio 19puta a Towns 26)
sad ce da prepusti malo odmornijima da vuku. (Kad su u rotaciji Teague i Bjelica on sutne manje puta)
imace on svojih suteva- uobicajenih njegovih 15-16 ali % cenim da c eda mu opadne.. Naprosto, kad ne mora da je ostar..kad moze malo da olabavi...
Ponavljam - ovaj tip je prevashodno zasnovana na mojojo intuiciji.
Aj vozda i srecno svim kolegama na forumu. :)
p.s. - A svim radnicima kladionica koji citaju ove postove u nameri da ih zloupotrebe u svrhu storniranja/izbacivanja iz ponude/smanjenje kv i gr - svima njma zelim hemoroide, dijareju, i neke egzoticne neizlecive bolesti. Dakle- vama srecno lecenje. :lol: