Najjača košarkaška liga na svijetu i naša specijalnost :mrgreen:
By UcenikBGD
under wrote:Howard under 16,5 bet365
nisam bas zadovoljan ponudom, nema Kembe, idu u goste Torontu, moguc BO, Valencius se moze gurati s njim, a i Howard u gostima igra dosta slabije, za centra bez suta 16,5 je puno, jos kad dodamo da mu nema glavnog PG , on sam tesko da moze nesto iskombinirati a i Valencius moze odgovoriti s snagom ...

Unakazio me!!! 180 eura sam čekao under! Pogođa poludistancu oko trojke ko Bredli Bil da je, slobodna 5/6! Nema dalje! Nemam reči.
Poluvreme gube 52-71!!! On sa 4 pts na silu dođe do 9 pts. I u trećoj crni totonto prmi 0-10 na startu,naravno sve živo Dwight ubacio i odma 17pts i laku noć! Ubio me na staru foru,kad god ga čekam under on slobodna bacanja prek0 80% puca, prošle sezone jednom za oko 500eura sam ga čeko under,i on pređe za pola poena granicu uz slobodna bacanja 5/5 !!! Mislim da nikad u životu to nije uradio 100% slobodna sa 5 pokušaja !!!
By Shaw Hitcher
Shaw Hitcher wrote:Philadelphia 76ers-Washington Wizards 1
Pretty simple je ovo Washington bez Walla sinoc su iznenadili Timberwolvse pobjedivsi sa jednocifrenim Bealom ali klupa je odradila sjajan posao i postigla 49 poena sto je iznenadjujuci fakt jer im je to slaba strana jos od prosle sezone i danas nece biti ni blizu 49,a Fila kuci igra kako treba i mislim da bi trebali pobjedit Fila je odmarala jucer i to je plus.

NO Pelicans-Minnesota Timberwolves 1
Prvo pocinjemo sa to da je ovo treca utakmica u cetiri dana za Minnesotu drugo je da igraju katastrofalnu obranu pod obrucem gde su Pelicansi najaci u ligi tu su Cousins koji ide na Towns i nikako ga nemoze Towns zaustavit,Gibson ide na Davisa koji moze da mu uradi malo problema u obrani ali ni Gibson nece moci puno da radi tu i zato uzimam pobjedu Pelicansa uz to igraju kuci i ulaze u ovu tekmu sa tri dana odmor naspram kako sto rekoh Timberwolvsa koji igraju trecu utakmicu u cetiri dana.

Toronto Raptors-Charlotte Hornets Hendikep 1 5.5 1.60 kvota
Raptorse docekuju ovu tekmu sa puno samopouzdanja i puno veci odmor nego rasklantane u ovu utakmicu Hornetse naime Kemba Walker je doubtful sta znaci da 90% nece igrati i nevidim ko osim on bi mogao potegnut ekipu ka pobjedi veceras uzimam hendikep tu naspram konacnog ishoda uz to Raptorsi dolaze sa pobjedu protiv Hawksa t.e bilo je BO i Lowry i DeRozan odigrali su po 27 minuta nije im b2b tako da veceras kuci moraju potegnut protiv Hornetsa i mislim da im je ova pobjeda vrlo bitna jer ako se nadju u PO u sta neverujem za Hornetse imaju domacu prednost ali neoslanjajte se na to jer Hornets nece u PO ove godine :lol:

2/3 fino je bilo dok nisu iskljucili one jebene sudija Dejvisa :oops: :oops: