Najjača košarkaška liga na svijetu i naša specijalnost :mrgreen:
By holyman
Teo wrote:
holyman wrote:R.westbrook 24.5+,wwin 1.85

zadnjih 5 utakmica na granici je od 29 poena,vidjeli smo svi kako mu tesko pao poraz protiv orlanda i vjerovatno ako on ne zapne ovaj mec ja okc ne vidim kao pobjednika.Necu da ulazim ni ko koga cuva ni nista slicno,jedan od najboljih igraca u ligi mora vcrs zapet da bi prekinuli niz poraza te vratili samopouzdanje.u njihovom prvom susretu ove sezone u porazu oklahome rasel je utrpao 31 poen.Meni sasvim logican tip na ovako maloj granici,sretno

Kad on zapne i uzme preko 20 suteva oni izgube u 90posto slucajeva,a kad je suprotna situacija OKL dobije u slicnom procentu.To ne znaci da veceras nece biti suprotno situacija.

Ja nekako vidim njeg vcrs u overu bio poraz ili ne,nekako mo ostala ta slika utučenog vestbrooka proslu utakmicu tako da mislim sam će veceras sve Dat da tako ne bude i vcrs
By !!don-corleone!!
#76640 Pozz drugovi, dugo sam već na forumu, ima dosta dobrih tipsera, pratim neke ljude i svaka im čast! Evo včrs sam odlučio da prvi put napišem neke prijedloge, pa ako se nekome nešto svidi, neka uzme, u svakom slučaju nadam se da će nekome pomoći.

Adams 12.5 OVER - sve ste već rekli, odbrana KAT-a ne zanima, samo da nadovežem da im je u prvom meču ove sezone ubacio 17 poena, a u drugom 20... i včrs ga vidim bar na nekih 15 poena.

Gibson 10.5 OVER - drugi tip iz iste utakmice, Gibson koji je u solidnoj formi, zadnjih 5 utakmica ubacuje 10, 16, 16, 8, 24 poena, u prvoj utakmici je između ove dvije ekipe je ubacio 11 poena, u drugoj 16... i včrs ga vidim bar na 11 poena.

Howard 15.5 OVER - treći tip za včrs i ne manje bitan je Howard, koji je u fenomenalnoj formi i koji ove sezone podsjeća na najbolje dane, što s mene tiče najzahvalniji igrač ove sezone, nadam se da će to pokazati i včrs, zadnjih 5 utakmica Howard ubacuje 22, 10, 20, 26 i 25 poena, ovih 10 je protiv San Antonia, dodatni + na ovaj tip je izostanak Walkera.

Kladionica BH Play! Sretnoooooooooooo!

Greškom sam stavio ovo ovdje, htio sam na komentiranje listića, izvinjavam se adminu, neka oprosti ipak včrs prvi put pišem, pa eto samo neka obriše, nadam se da nije problem. Sportski pozdrav!
By Globtroter88
#76646 Po meni, vrlo je zanimljiv tip-
Kelly Oubre Jr. 12, 5 OVER. (SOCCER) !
U poslednjih 5 mečeva, 4 puta ide preko ove margine. Fantastičnu energiju Kelly donosi sa klupe, gde predvodi 2nd unit. Izbacuje preko 10 šuteva po meču + 3,4 slobodna bacanja. Čini mi se da ga je izostanak Wall-a nekako preporodio i izbacio u prvi plan a ako dodamo i rovitog Beal-a, mislim da će i večeras imati svoje veče.
Srećno ko isprati!
By Miki28
#77199 Jbt koji trip jutros. Ulazim ovdje i otvaram stranicu i zapitam se ko je ovdje lud, kakvi su ovo mecevi i tipovi bili sinoc

Debilcina