Najjača košarkaška liga na svijetu i naša specijalnost :mrgreen:
By under
#77608 danas odigrano sljedeće :

Vucevic under 16,5 bet365 @1,66
b2b za njega, jucer trpao +30 poena, ali Kanteru , danas ide na Howarda, jucer cijela petorka Orlanda igrala +35min , danas cak ocekujem i laganu pobjedu Charlota kojima se vraca Kemba, smatram da Fournier i Gordon budu imali puno povoljnije matchupove nego Vucko, koji jucer odigrao svoje, a kako Howard brani kos to vec i ptice na grani znaju

Tatum 13,5 betfair @1,90
ovo igram jer ocekujem jako tvrdu tekmu , rekao bih cak opet negdje oko 180 koseva, forsing Irvinga i Horforda zbog boljih matchupova, tu je jos Morris koji bi mogao dobiti danas vise minuta zbog mase i visine, pa je tu jos Smart, Brown , tako da ocekujem mrvice za Tatuma , a u ovoj tekmi 14 poena je puno, posebno protiv skrakatih Bucksa

score : 18/27
By burke
miami305 wrote:
burke wrote:Da ne quotami da ne zauzimam cijelu stranicu,ali na Townsa ide Green,a ne Gasol..cisto da to razjasnimo..a na Gibsona ide Gasol..ne znam kako ste zamislili da Gasol trci za Townsom??

Sta pricas?

Pricam hrvatski..sta nije jasno?sta nije logicnije po nekoj konstituciji da Gasol ide na Gibsona,Green na Townsa??
By LosPollosHermanos
burke wrote:
miami305 wrote:
burke wrote:Da ne quotami da ne zauzimam cijelu stranicu,ali na Townsa ide Green,a ne Gasol..cisto da to razjasnimo..a na Gibsona ide Gasol..ne znam kako ste zamislili da Gasol trci za Townsom??

Sta pricas?

Pricam hrvatski..sta nije jasno?sta nije logicnije po nekoj konstituciji da Gasol ide na Gibsona,Green na Townsa??

Ako nesto znaci i fantasy labs je stavio Gasola na Gibsona, Greena-a na Towns-a
By burke
#77612 Ako nesto znaci i fantasy labs je stavio Gasola na Gibsona, Greena-a na Towns-a[/quote]
Po tome se i vodim..ali i sam nekad razmislim..ne mora znacit da ce biti tako i vjerovatno nije tako nekad u utakmici,ali da je Towns under jer ide na Gasola zicer i nije bas..ja to ne bi igrao..moje misljenje..ima boljih parova veceras..