Najjača košarkaška liga na svijetu i naša specijalnost :mrgreen:
By DDeRozan
#77748 Evo i od mene nesto... Odigrano u MaxBet-u

Otto Porter 15.5 OVER

Od kada nema zidine(Wall), uzima vise suteva i mislim da mu leze ekipe poput Portlanda. Jeste da ume da udje u seriju promasaja ali nikada ne staje sa sutom. I moze lako u jednoj cetvrtini da izgori.

Bradley Beal 23.5 OVER

Ja sam ga nasao na ovoj grani ali svakako ako ce ici over ici ce na 26+. CJ ne igra dobru odbranu i tu je prostor za Beal-a koji voli i ulaze. Sta da kazem vise o njemu osim da je vreme da udje u seriju 25+ poena.

CJ McCollum 22.5 OVER

Isto ga cenim veceras vise jer je i prosli put dao 26 poena uz 20 suteva. Beal vise gleda napad jer je on taj koji mora da drzi najvise loptu u rukama ako misli da igraju egal tekmu sa Portlandom. Tako da on inace ne gleda puno odbranu pa mislim da ce biti otvorenijih suteva za CJ. A to za njega nije problem.
By SPY
#77786 Meni taj beal smrdi ko tvor. Vjerujem da ce Portland se fokusirati na njega da ga zatvore i tako ce dobit tekmu. Ukoliko išao na ulaz dole ga ceka Jusuf. Vuce tu povredu, Portland ove godine igra puno bolju odbranu nego prošle sezone. Po meni je to no bet. Ja sam uzeo portera. :mrgreen:

Beal ubi nogom, Porter ganci manji od makovog zrna. :x
By yoldza
yoldza wrote:Ma vazno je da se baci sumnja pa nema veze zbog cega bi išao over( tradicija možda ali neće igrati te minute) mozda akcije koje se igraju za njega ,možda off sk ,možda mozda ...ništa se ne navodi vec se samo navodi stavi kucu :) ...naravno da se slažem Gobert under i to za ulog 3/10

Evo mog tipa za veceras Oto Porter over 15.5 svuda

Decko je potpisao novi ugovor i igra veoma dobro ima meku ruku za tri a opet ima dužinu da se spusti na post i sa sutom u nazad koji je skoro nemoguc za blokirati ima veoma dobar procenat tog suta...prosle sezone jednom.dao 12 a odmah drugu utak je dao 18 iako je igrao Zidar (wall) sad nema.wall on i beal su glavne napadačke opcije ...brzi tempo utak a u prvoj utak. Ove dve ekipe ove sezone dao im.je 24 poena on i Beal ocarinili loptu to vece ...sinoc je bila utak U BO i to teškom tako da vecerasnja utak i ne dodje kao klasični B2B i opet u tom.bO porter je bio najbolji strelac svoje ekipe sa 14 poena...
Ulog 2/10

Drugi par mi je isto iz ove utak Beal over 22.5 tipico

Mislim da veceras moraju vise se potruditi da opet ne dožive sramotu kao sinoc Beal uz minimalno 20 lopti ovu granicu mora preci match up mu je CJ koji kao i Lilard se zna izgubiti u odbrani a povrh svega zadnje tri protiv portlanda Beal je lagano prelazio ovu granicu

Ulog 3/10

Još bih dodao Gortat under 10.5 ili 9.5 kako ga ima vecina na neki narodnjake za sitno ...jednostavno Poljak nema Wall da mu napravi poene iz pnr ...pnp koliko sam ja gledao poljak ne korisiti a znao je pre fino da pogadja sa vrha kapice...dole Nurkic je veoma aktivan na skoku a umije i da se fino pogura tako da ne vidim nikako Gortat veceras over

Još ću odigrati na nekim tiketima jos
Favors under 13.5
Gobert under 13.5
Warren under 18.5
Mello under 18.5

Eto volio bih ako neko ima nešto da doda pre meca ili neka zauvijek cuti:)

Evo za sve koji cijene moj rad a ovi hejter sto kažu to su samo djeca sto mi se uvlače

Porter lose
Beal win
Gortat win
Mello win
Warren win
Gobert win
Favors win
I ako se opet uzmu za dlaku adams kojeg sam podržao u komentarima od malog jeck je lose ( svaka cast po koji put nba special kad vovjek sa argumetima.nastupa jedini uz mikija koji je iznad svih ostalih za jedno dva koplja

Porter - 2 unita
Gobert + 2.55 unita i beal isto tako da ako je neko ispratio to kao sto je bilo u tim predloženim unitima u plusu je 3 Unita ...Eto vidimo se sutra mozda
By Alexey35
#77825 Rudi Gober pet poena, kao što rekoh da je bukvalno nemoguće da prebaci pod ovakvim uslovima tako je i bilo jer samo je trebalo koristiti malo mozga, a ne caps lock poput onog galamdžije koji sve (ne)zna.
By Miki28
#77826 E jbg, nidje trener da kaze da ce igratii tacno 17, 22 ili 25 minuta. Katastrofa. Jebem ti iskustvo i uopste poznavanje medicine. Dok trener ne kaze NE IGRATI! Pored Gobera mi pricaju koji su veci fixevi dana, eeee
By UcenikBGD
UcenikBGD wrote:
Alexey35 wrote:IMate Gobera na istoj granici i u Mozzartu. Aposlutno tip dana, Rudi ima 13 poena u proseku ove sezone za više od 30minuta na terenu, a kao što Miki kaže večeras ili neće nastupiti ili će imati ograničenu minutažu pa je protiv Adamsa bukvalno nemoguće prebaciti sopstveni prosek za mnogo manju minutažu od standardne.

:o :o :o
Rekao si dve stvari sa kojima se NE MOGU SLOŽITI ama baš nikako!!!
BUKVALNO NEMOGUĆE si rekao za nešto u NBA !!! A u stvari je SVE BUKVALNO MOGUĆE!!!
A polaziš od toga da Gobert neće nastupiti ili će imati ograničenu minutažu! Prvo nije tačno,NASTUPIĆE a drugo: gde imaš zvaničnu informaciju da će imati ograničenu minutažu?? Molio bih da podelite to sa svima ovde! Ovako dovodite u zabludu ljude,da igraju nekoga Under zbog ograničene minutaže a on možda bude igrao sasvim normalno jer je sinoć zbog debelog BO igrao 21minut,i sasvim je odmoran da igra ceo meč,a u NBA se zna da igrač ne igra ako nije 100% spreman!!
Na stranu što i ja mislim da će doći under na 14,5 ali ne koristite izraze NEMOGUĆE je da pređe granicu i restrikcija minuta ako je nema!!!

Dečko tj.Alexej ne proseravaj se molim te.
Pročitaj da sam i ja rekao: "Na stranu što i ja mislim da će doći under na 14,5 ali ne koristite izraze NEMOGUĆE je da pređe granicu i restrikcija minuta ako je nema"!!!
Nisam ja lud,znam i ja da je to 99% under i ja sam ga igrao i napisao da mi je under,ali osnovni uzrok ljudske gluposti je ne razlikovanje uzroka od posledice!!! Samo sam rekao da ne daješ lažne info o restrikciji ako je nema. Da nije imao 3 pf u prvom pol. i kasnije 5 pf imao bi 30+ minuta a ne ovih 27 tako da restrikcije nije bilo za Goberta!
By Nemilo Kesolovilo
Nemilo Kesolovilo wrote:Mitchell Donovan 20,5 UNDER 1,85 Millenium

Amigosi bliži se studentska srida gori sve, svaka lipa je bitna!!! večeras od 3 utakmice izabrao sam ovaj under kao moj par večeri. mladi rookie mitchell je po mnogima na ljestvici novaka odmah nakon Simmonsa i sa pravom se tu nalazi, na ovom draftu prošao je ispod radar. Mitchell je zadnjih 5 utakmica u debelom overu, početna granica mu je bila 15,5 a vidimo da se sada digao do 20,5. odlično je iskoristio vrijeme dok nije bilo goberta ni hooda, večeras gobert igra dok je hood upitan, ali da i ne zaigra ovo se opet isplati odigrat. Donovan kroz sezonu puca sjajno tricu čak 37,5 posto, u zadnjih 5 šutira nestvarnih 17 od 42 za 3 poena što je više od njegovog prosjeka. Mislim da je za tako mladog i neiskusngo igrača jako teško da zadrži takve prosjeke na dulje staze, večeras ga čeka vruće gostovanje u Oklahomi, ekipi koja prime nešto manje od 100 poena u prosjeku. Bookmakeri kod mene još nisu stavili margine na broj koševa na utakmici, ali kad se susreću treća i šesta(Utah) obrana lige tu bi se trebalo očekivat 200-2005 poena. Mitchell će imati dosta težak matchup prvenstveno u vidu Georgea koji je jedan od najboljih braniča u ligi, može čuvati praktički prve 4 pozicije. Osim njega tu su Robertson i Westbrook koji su ga čuvali osim Georgea u prvoj utakmici ove dvije ekipe koju je Mitchell završio sa 2 poena i šutom 1 od 8. Istina da je Utah sinoć razvalila washington i odmorila prvotimce, ali opet im je večeras back to back utakmica na jedno od težih gostovanaj u ligi., još jedan od mnogih razloga za under. Očekuje mladog donovana na neki 14-16 poena u vrh glave. Ako netko ima nešto protiv ovog para, molio bih da napiše bar 3 smislena argumenta. Sretno tko isprati :)

AJMOO VEČERAS PARE NEMILEEEE

sinoć metla klasična, čim ja stavim analizu...
posro mi se malac na glavu, svaka čast nemam šta reć mali je zvijer. stojim iza svoje analize, i opet bih odigrao isto da je ovaka situacija