Najjača košarkaška liga na svijetu i naša specijalnost :mrgreen:
By Tome
#77948 Utah Houston 208.5 over SS 1.85 Singl

Mislim da je granica Utah Houston 208.5 jako jako malaaa. Osobno bi je stavio na 215-220. Houston zadnjih 4 prosjek na 119. Utah se također digao ofenzivno. Utah zadnjih 7 prosjek 112. U Houstonu bez Chrisa Paula utakmica je završila 137:110. Jedini problem vidim da nekim čudom Utah odigra savršeno obranu, ali i to je malo klimavo pošto je druga postava Houstona uz navigaciju Chrisa Paula ubojita.Tako da i ako prva odigra savršeno, sumnjam da će druga. Jednostavno ih je teško zaustaviti. Tako da mislim da će se Utah orijentirati na brzu tranziciju jer tu vidim mali problem kod Houstona. Prva četvrtina Houstona protiv oslabljenih Knicksa prije dva tjedna bi mogla biti vodilja ua Utahov recept protiv Houstona. Znači lagani over.

Houston -5.5. SS 1.85 Singl

Uz prethodnu utakmicu protiv Utaha koja je završila 27 razlike. Houston u zadnjh 7 najmanja pobjeda 14 razlike protiv neugodnog Brooklyna. Utah je defanzivno jak, diže se, ali Houston je prošlom utakmicom dokazao kako lako probiti Utah brzom tranzicijom i paljbom trojki. Houston je također odmorniji, dosta lagan raspored su imali zadnjih tjedan dana, dok to nije bio slučaj s Utahom. Najverojatnije se se vraća Anderson koji je ubojit u gostima, moguče i Nene, dok je kod Utaha jako upitan Rodney Hood koji je igrao prvu utakmicu protiv Houstona. Po meni realna granica 10.5. Predviđam rezultat 122-110 naravno u korist Houstona. Ko god je pogledao najmanje jednu utakmicu Houstona ove sezone shvatit će koliko je ovo zapravo dobar bet. Što je najbolje ili najgore mislim da se tek zagrijavaju za pravu stvar. Malo se troše, ozljede su više manje ok, a Harden MVP bez sumnje, dolazak Chrisa ko da mu je smanjio pritisak.

Još mi se sviđa Philla -7.5 protiv propalog Lakersa, mislim da se moraju iskupiti za onaj bljakav poraz protiv Phoenixa. Sviđao mi se over kod Simmonsa, ali se vjerojatno vreća McConnell (ss granica 16.5) koji će mu ukrasti 5-10 minuta, pa nisam siguran. Reddick mi se čini sigurnijim za over.

Također Harden bi mogao lako prebaciti 28.5, (ss granica), prošla utakmica protiv Utaha 56, i dodatno u prilog ide mala mogućnost ranog B.O. U zadnjih 10 ima 8 overa preko te granice.

Eto toliko od mene :).
By Tome
#77950 Također, ako utakmica između Houstona i Utaha bude u egalu na poluvremenu, igrajte da će Houston dobiti treću čevrtinu. Dosad na utakmici koja je na poluvremnu bila na pet razlike su dobili u 90 posto slučajeva, ne rijetko i preko 10 razlike u trećoj četvrtini. Ta treća četvrtina im je baš prelomnica, očekujem da će tako biti i danas.
By Shaw Hitcher
#77977 M.James 10.5 Vise Mozzart

Cini mi se kao dobar par jer prvo on kad nije Booker na terenu ima najveci usage rate e sad neznam kolika ce mu biti minutaza jer on je igrac sa two way contract i nezna se dali se vraca u G-Ligi ili kako ocete D-Ligi ili ostaje ali mislim da ce veceras dobiti minutazu zna on da udje u seriju i da uradi 10 poena za manju minutazu nego sto ce mu veceras biti.U utakmici sa Minnesotu uzeo je 20 suteva ulazeci iz klupe kad nije bio Booker i dao 26 poena mislim da je ovo sasvim solidna grana i da ce on ovo preci.
By LosPollosHermanos
Shaw Hitcher wrote:M.James 10.5 Vise Mozzart

Cini mi se kao dobar par jer prvo on kad nije Booker na terenu ima najveci usage rate e sad neznam kolika ce mu biti minutaza jer on je igrac sa two way contract i nezna se dali se vraca u G-Ligi ili kako ocete D-Ligi ili ostaje ali mislim da ce veceras dobiti minutazu zna on da udje u seriju i da uradi 10 poena za manju minutazu nego sto ce mu veceras biti.U utakmici sa Minnesotu uzeo je 20 suteva ulazeci iz klupe kad nije bio Booker i dao 26 poena mislim da je ovo sasvim solidna grana i da ce on ovo preci.

Dobio je danas ugovor a otkaz popio Derrick Jones Jr
By baja papaja
#77992 Adams 13.5over
Carmelo 16.5over mozzart
George out, neko mora nadomestiti njegove poene, ja sam danas adamsa igrao u mocartu na 12,5 ali su ga digli u medjuvremenu. Bruklin supalj u reketu, Adams u dobroj formi, sinhronizovao se sa Westbrukom potpuno, a i misslim da ce veceras malo vise ici preko njega i zbog odsustva PGa i zbog slabog defanzivnog bruklina u reketu.
Carmelo ista stvar, ova granica je podnosljiva za njega, Dzordz ne igra pa ce Melo imati vise prostora za njegovu solo igru :) Ako ne bude neki blowout a mislim da nece ovo bi trebalo proci. Srecno
By Tuki10
#78014 Cao svima, :) Pratim sajt preko 6 meseci, ali nikako da se ulogujem... :roll:
Veceras lepa ponuda:

Anthony (17.5) +
Nema Georga samim tim i vise suteva za njega, iako nije nesto igrao poenterski proslih tekmi na poslednjoj se videlo da ipak zeli da se vrati u stare dane, ali mu sut nije dozvolio. Sutirao je 5/0 trojke koliko se secam i 44% za 2. Mislim da je vreme da i on krene u pozitivnu seriju.

Mitchell (20.5) +
Nista novo...

Adams (14.5) +
Covek koji je takodje u plusu u poslednje vreme i Westbrook koji mu poklanja poene svaku utakmicu, i za njega naravno plus sto nema Georga i na sve to igraju protiv bruklina koji je ima rupu u reketu.

Jedino se nadam da ne bude BO, ali po OKC-ovoj timskoj igri tesko :D :D :D

Sto se Phile tice plasim se da bilo sta odigram, skroz su mi nesigurni... :ugeek:
By yoldza
Tuki10 wrote:Cao svima, :) Pratim sajt preko 6 meseci, ali nikako da se ulogujem... :roll:
Veceras lepa ponuda:

Anthony (17.5) +
Nema Georga samim tim i vise suteva za njega, iako nije nesto igrao poenterski proslih tekmi na poslednjoj se videlo da ipak zeli da se vrati u stare dane, ali mu sut nije dozvolio. Sutirao je 5/0 trojke koliko se secam i 44% za 2. Mislim da je vreme da i on krene u pozitivnu seriju.

Mitchell (20.5) +
Nista novo...

Adams (14.5) +
Covek koji je takodje u plusu u poslednje vreme i Westbrook koji mu poklanja poene svaku utakmicu, i za njega naravno plus sto nema Georga i na sve to igraju protiv bruklina koji je ima rupu u reketu.

Jedino se nadam da ne bude BO, ali po OKC-ovoj timskoj igri tesko :D :D :D

Sto se Phile tice plasim se da bilo sta odigram, skroz su mi nesigurni... :ugeek:

Pozz ako moze info koja je ovo kladionica gdje jos drze mello 17.5 ...pozz
By Alexey35
#78018 G.Monroe (12,5)-
Maxbet

Tajson Čendler se nakon meča pauze zbog odmora, vraća u prvu petorku. To automatski znači manje minuta za Monroa. Do sada je to uvek bilo 20tak ili manje minuta za Monroa kada kreće sa klupe, a do sada je u većini mečeva jedan od trojice centara izostajao. Za večerašnji meč će biti spremni i pomenuta dvojica, ali i Alex Len. S obzirom na to da je Čendler starter, a Monro i Len ulaze sa klupe pitanje je kako će im biti raspoređeno i to malo minuta što će imati. Kolilo god da bude minuta za Monroa nadam se da neće prebaciti ovu granicu jer ga i sa druge strane očekuju dva ozbiljna razbijača na poziciji petice. To su Gortat i Mahinmi.

Score:23/31