Najjača košarkaška liga na svijetu i naša specijalnost :mrgreen:
By Jackthetriper16
Jackthetriper16 wrote:D Mitchel 18,5 +mozzart,

U Juti nista novo,samo sto se u odnosu na taj njihov prosli mec pridodao Hood,to moze malo uticati na minute Micela,ali svakako ce imati 32-33 min,i slobodu u igri,suteve,mislim da ce se igra u napadu Jute vrteti oko njega.Career high,Pelikani mu odgovaraju,pogotovu Holidej ko def,i taj nacin odbrane,Favors mu namesta visoke pikove i povlaci Kazinsa,napada ulazom,uzima i dosta suteva spolja,iz tih ulaza dobija faulove,pa ga to vodi na liniju za slobodna bacanja i obezbedjuje mu bar 6 7 pts.Juta se istakla u pocetku kao dobra def ekipa,ali trenutno ocekujem malo brzu utakmicu,jer Pelikani igraju tako.Bitno za Micela je to sto igraju kuci,jer ga publika bas motivise,tako da ne ocekujem bas 41 pts,ali 22-23 pts, uz 16-17 suteva mislim da nije problem kad je ovaj momak u pitanju.

Win
By Jackthetriper16
Jackthetriper16 wrote:S Dinvidi 10,5+maxbet,

Ipak Levert propusta utakmicu tako da sam se odlucio da odigram over na Spensera.Uzimam ga zbog ok granice,jeste da je u malom padu forme,ali igra kuci,Brkulin bez bek ap pleja kojeg igra Levert mislim da ce dobiti koji minut viska,Kerol igra,ali ce i on i Crabe biti bolje pokriveni od Dinvidija. Ima povoljan mec up, moze vise da forsira,i da ispali oko 10ak suteva,ima i solidan ulaz tako da i tu moze da iznudi neki poen,mislim da ce biti na oko 12 13 pts veceras.

26 pts win