Najjača košarkaška liga na svijetu i naša specijalnost :mrgreen:

da vidimo prosječnu starost foruma :mrgreen:

6
14%
9
21%
10
23%
12
28%
3
7%
3
7%
By Jackthetriper16
Jackthetriper16 wrote:B Grifin 23,5+vecina klad,

Docekuje Oklahomu,i tu nema neke filozofije da ce on biti glavna karika napada Klipersa koji njegovim povratkom igraju sve bolje,bitno je to sto je i Teo u igri u odnosu na prvi mec,pa ce mu svoji ass olaksavati poso,i stvaratii malo lakse situacije.Iskreno Okc igra pametno odbranu,dosta rotiraju,skupljaju u reketu,ali ja mislim da ce veceras Grifin u svojoj dvorani uzeti pregrst suteva,mozda i preko 20,na niskom postu svakako ima veliku prednost protiv Mela, a ocekujem da pogodi i koju trojku visak iz nekog popa,jer ume tako da se izvuce iz pika i stvori sebi situaciju za otvoren sut.U prvoj utakmici stao na 17,pts,veceras ocekujem bolju partiju od njega,i bar 25 pts.

win
By DirkNowitzki
DirkNowitzki wrote:T. Ariza (HOU) 13.5 UNDER koef 1.85 kladionica Mozzart

Ariza veceras ima tezak match-up, treba da brine o Durantu. Durant pored toga sto je jedan od najboljih napadaca, tako je i vrlo solidan defanzivac, tako da Ariza nece imati lake poene. Ariza je lik koji 90% vremena na parketu drema po coskovima (u napadu), a ostale 10% se ubacuje kako kazu ameri na Backdoor Pass, ili ulazi kroz zadna vrata (kako to mi kazemo) :D On sam sebi ne ume da stvori poziciju za kos, nego oslanja se na pasove koje mu da Harden ili Paul (veceras Paul, zato sto vec znamo da Hardena nece biti jos 2 nedelje). U vecerasnjoj utakmici, svi znaju da Warriorsi su najvise ranjivi pod kosem, tako da mislim da ce vise lopta ici kod Capeli nego kod ovih ostalih sutera (Ariza, Gordon, Anderson). Ovo je za njega B2B utakmica, a kada ima manje od 24 sata odmora, ima veoma manji prosek broj poena (ove sezone imao je 4 b2b i prosek mu je samo 9.3 poena).

Znaci ukratko:
1. Mora da trci po Duranta (moguce da upadne u problem sa faule)
2. Ima protiv sebi vise nego solidan defanzivac (uvek ce imati ruku na oci kada sutira)
3. Warriorsi su najslabi u reketu, pa vise ce lopta u ruke Capeli nego kod Ariza
4. B2B utakmica, a tada mu je prosek znatno manji (samo 9.3)

Ariza samo jednu trojku dao iz osam pokusaja, znaci WIN.