Najjača košarkaška liga na svijetu i naša specijalnost :mrgreen:
By zarkov
LosPollosHermanos wrote:Favors 13.5 over

Neko je iznad napisao jednu recenicu pa da se nadovezem. Bacio sam pogled na highlights-e i bas je lagano igrao protiv Plumlee-a i Jokica. Pik, 1na1, nekad razgrne po trojicu, izgledalo je kao da bez umaranja resava te situacije. Denver bas supalj u odbrani reketa. Ima i ok sut sa distance. Kao sto je neko iznad napisao, Harris ce juriti Mitchella, a on je racionalan igrac, nece silovati vec dodati koju loptu vise Favorsu. Tu je i Rubio . Dakle dao im je 20 poena pre nekoliko dana, i 24 novembra, igrali su i na otvaranju sezone i ubacio 14 ali to je bila prva utakmica, uigravanje pa ne gledam toliko na nju. U ove obe gde je iso 20+ su bili hard BO, jedan na strani Denvera, jedan na strani Jute, ali on je igrao svojih 30 minuta i trpao. Ocekujem slican razvoj situiacije, ( ne mislim na BO, valjda ga sad nece biti ) uzece nekih 14 suteva, 2-3 puta na liniju slobodnih bacanja, sto ce biti dovoljno za 14 poena, mada ocekujem jos jedno poigravanje sa Plamlijem i Jokicem, bas je lagano izgledalo na ovim highlights-ima.
Ova analiza izgleda sad kao da je on Jordan :lol: :lol: , ali bas su me uverile te dve utakmice u over .

I u te dve utakmice gde je imao 14 i 18 je igrao Gobert sada nejga nema :)
By Jackthetriper16
Jackthetriper16 wrote:D Mitchel 20,5-soccer,

Odigrao je dobru partiju protiv Pelikansa,leze mu,ima prostora,Holidej nije neki def itd.Veceras gostuje protiv Denvera,nema publike,nadahnuca dodatnog,utakmica po mom misljenju malo sporija,Denver fino igra odbranu ove sezone,a najvise ga uzimam under zbog Harisa,koji odlicno igra odbranu.Sastajali su se 3 puta ove sezone,i HAris je uvek bio na visini zadatka,jeste da je Micel vodja ove ekipe,ali smatram da je racionalan igrac,te da nece forsirati uvek ako vidi bolju sansu u nekom drugom,a mislim da je to Favors ili neko u uglu sam na trojci.Uzece on naravno svoje suteve,manje nego obicno,mozda 13 14,imace 30 i kusur min,ali mislim da ce mu faliti slobodna bacanja,jer mu Haris odlicno zatvara prostor,sem u nekom mis matchu,ili neki bek dor pas od Favorsa i onda lagano polaganje.Ja ga vidim na 17 18 pts,jedino ga predobar sut sa distance vodi u over,a nadam se da ce ko i do sad gledati malo vise ka saigracima,i da nece puno forsirati.

Win
By Jackthetriper16
Jackthetriper16 wrote:Double
J Holiday 13,5 -
K Dunn 13,5 +

Maxbet
Gostuju Dalasu,Kris Dun u mnogo boljoj situaciji,vezao je odlicne partije,Hoiberg ozbiljno racuna na njega,ima slobodu,suteve minutazu,Dalas na pleju nema neke defanzivce,najbitnije da moze da koristi svoj odlicni ulaz,tako da mislim,da ce imati 15 16 pts
Sto se tice Holideja posle 2 dobre utakmice i ocekivana granica ,ok za under.Mislim da ce veceras imati malo tezi zadatak u napadu ,Metjuz je dobar def i mislim da ce ga malo izolovati,ostali imaju malo lakse situacije u napadu,uzece svojih 10 suteva, na nekih 30%,mislim da nece preko 13 pts.

Lose.Nije ni 10 suteva uzeo,kakvih crnih 30%,on 5/6 trojke,zdrogirao se 100%.
By DirkNowitzki
DirkNowitzki wrote:K. Leonard (SAS) 18.5 OVER koef 1.85 kladionica Premier (valjda ce biti svuda ova grana)

Dok god je grana ispod 20.5 ili 21.5 igracu over, zato sto ovo nije njegova realna granica, nego je ova posle vracanje od povrede koje je imao. Kawai je vec 2-3 utakmica u punom snagu, nema stedenja, nema restrikcija, plus imao je 2 dana odmora. Veceras povoljan match-up, cuva ga T. J. Warren koji ne igra nikakvo odbranu. Jedini minus ovog tipa je potencijalni BO. Igrali su dva puta, u obe Leonard nije igrao, kada je Feniks bio domacin, Spursi dobili 3 razlike, znaci bilo je neizvesno do kraja, a kada su Spursi domacini, onda su ih razmontirali (na poluvremenu Sunsi vodili ali presudna je bila 3/4 u kojoj su Spursi dobili 34:13)

Znaci ukratko:
1. Promasena granica, realna je 20.5 ili 21.5
2. Nema restrikcija, nema stedenja, imao 2 dana odmora
3. Cuvar mu ne moze nista
4. Jedini minus, opasnost od BO

WIN, dao 21 poen.
By DirkNowitzki
DirkNowitzki wrote:R. Covington (PHI) 11.5 OVER koef 1.85 kladionica Premier

Ovo je lik koje glavno oruzje su mu trice (prosek mu je 3 od 7-8 suta). Ove sezone je dvaputa igrao protiv Pistonsa, i dvaput su dobili Siksersi, jednom kod kuce jednom u gostima, a on je zabio u Detroit 13 (3 trojke), a kod kuce zabio 25 (6 trojke). Minutaza mu je odlicna, igra oko 32-35 minuta. Jos je nepoznato dali ce Drummond zaigrati za Detroit, pa ako zaigra to je i dodatni plus ovom tipu, zato sto tada ce Embiid imati tezak match up, pa vise bi lopte dobijali sutere File i tako bi i Covington profitirao. Ne verujem da ce biti BO na ovu utakmicu, cak mislim da su moguci i produzetci.

Ukratko:
1. Solidan suter za 3 i minutaza odlicna
2. Protiv Detroita ove sezone oba puta u over
3. Tesna utakmica, nece biti BO
4. Dodatni plus ako zaigra Drummond za Detroit, vise lopti za njega nego za Embiid.

LOSE Bio debeli BO jos u 1/4. U prvo poluvreme je uzeo samo jedan jebeni sut za tri i potrosio ga u bunar :lol: Na kraju nekako stigao na granicu ali nazalost nije prebacio, ostao na 11 poena.
By zarkov
Jackthetriper16 wrote:
Jackthetriper16 wrote:Double
J Holiday 13,5 -
K Dunn 13,5 +

Maxbet
Gostuju Dalasu,Kris Dun u mnogo boljoj situaciji,vezao je odlicne partije,Hoiberg ozbiljno racuna na njega,ima slobodu,suteve minutazu,Dalas na pleju nema neke defanzivce,najbitnije da moze da koristi svoj odlicni ulaz,tako da mislim,da ce imati 15 16 pts
Sto se tice Holideja posle 2 dobre utakmice i ocekivana granica ,ok za under.Mislim da ce veceras imati malo tezi zadatak u napadu ,Metjuz je dobar def i mislim da ce ga malo izolovati,ostali imaju malo lakse situacije u napadu,uzece svojih 10 suteva, na nekih 30%,mislim da nece preko 13 pts.

Lose.Nije ni 10 suteva uzeo,kakvih crnih 30%,on 5/6 trojke,zdrogirao
By Mihailo
Mihailo wrote:Mirotic - 17,5 (Vecina kladionica)

Mirotic zadnih partija igra odlicno i 4 od 5 je bio over..ali danas igraju sa Dallasom koji su prvi u branjenje PF (Power Forward) i nisu dozvolili i oni bolji PF (Power Forward) da postignu golem broj kosheva (mozda 1 ili 2 su su dali vise pojena) i spored statistiku primaju po 18 pojena od PF (Power Forward)..Proslu partiju Mirotic je igrao duri 26 minuta i danas ocekujem da igra manje i da ne uzme toliko suteva kao prosli mec (imao je 7 od 17)..

Jokic -17,5 (Vecina kladionica)

Svi znamo da Jokic i svi centri u Nba ligu imaju probleme sa poentiranje protiv ekipe Utaha od pozicije C (Centar) .Utah kao i proslu sezonu odlicno brane poziciju C (Centar) i primaju samo po 18 poena.Ovu sezonu Jokic je izigrao je duri 3 utakmice protiv Utah i ima prosek od 9 poena...Veceras cuvace ga Favors koji je odlican defanzivac i ne dozvoljava lesne poene od igraca kojeg shto cuva..

WIIINNN :) :)

Kao shto sam rekao Mirotic je igrao 21 minuta sho je manje i uzeo je samo 9 shuta..

Jokic je pogodio 3 shuta od 13 i kao shto sam rekao favors ne dopusta lesne poene