Najjača košarkaška liga na svijetu i naša specijalnost :mrgreen:
By JRDanilo
pennyHardway wrote:
Miki28 wrote:Special, ja ocekujem na Wbrku Batlera a Wigginsa na PG13. Daj Boze da grijesim

Bez Lilarda, Napier nema value jer covjek ima slobodu kod trenera. Jedino sa Lilardom se isplati igrati ga

I ja racunam WB i Butler ce jedan na drugog :) uzeo sam tu dubl ali dosta manji ulog jer nocas ima poklona bs a puno love i na makazama ko green 11.5 i 16.5

Ali double jedan sa Butler ispod 24.5 i WB ispod 28.5 ima smisla jer ce se trositi kolko tolko butler u odbrani na Westbrooku tako da mogu obadvojica lako uci ali opet kazem ima 4,5 pravi parova nocas tako da ovo na neki manji ili narodni.

U potpunosti se slazem s vama da ce Butler na WB i zato sam i Russa odigrao manje, a po meni Adams je poklon dns
By Miki28
#84611 Svaka cast Batleru i sve ali ako onaj ludak kaze jbs TD i krene silovat loptu pa tu Batler, Kawai i PG13 ne pomazu da su na njemu kad batica ispali 30 lopti.

Kontam u dobroj formi Melo, PG13 pa i Adams, vidi da ih ide i onda on ide na TD ali izgubili su zadnje 2, 2-4 skor u zadnje 6 a svaka pobjeda bitna. Porazi od Bucksa, Dalasa i Portlanda kuci i od Finiksa u gostima kad je bas sve djelovalo da lijeze na mjesto
By nbaspecialtips
#84612 Meni mnogo logicnije da Teague ide na Westbrooka, Wiggins na Fergusona (il zaivsi ko ce biti starter) a PG i Butler... kad Butler preuzme Westbrooka, nemaju koga drugog za PGa... missmatch cisti s svim ostalim
By majstor kreka
CROtorious wrote:Sabonis 12,5 više
U zadnje tri zabijao 23,22 i 17 a veceras ce startati pa bi mogao opet preko ovih 12.5. Jedino sto bi mogao startati na centru pa ici na Whitesidea, ali nije ni to nemoguce prebaciti.

Bravo, stura analiza ali konkretna i ucinkovita. ;)