Najjača košarkaška liga na svijetu i naša specijalnost :mrgreen:
By Mihailo
#84818 Dobar den na site i eve nekolku predlozi od mene za vecer... :D

JJ Redick 18.5 - ( Mozzart )

Vecer Philadelfija i Boston igraat na O2 Arenata vo London..Na poslednite 5 utakmici Redick ima prosek od 20 poena a na granica od 18.5 ima 4 overa i 1 under..Vecer Redick kje se cuva so Jaylen Brown koj e spored mene megju 5te najdobri defanzivci ovaa sezona..Sezonava Philadelfija i Boston imaat izigrano 2 utakmici i Redick ima prosek od 18 poena shto je dovolno dovolno za da go izigram under 18.5...

Kyrie Irving 25.5 + ( Mozzart )

Kyrie poslednive 3 utakmici ima postignato 21 16 i 11 poeni shto navistina ne e dovolno od lider i glaven igrac na edna ekipa..Vecer Boston igra protiv Philadelfija i toa e tim protiv koj Kyrie navistina saka da igra.Sezonava na 2 utakmici protiv Philadelfija Kyrie ima prosek od 28.5 poena i denes kje go cuva Ben Simmons koj ne e dobar defanzivec i od PG Philadelfija prima po 23 poena vo prosek i se ova e dovolno spored mene za da go izigram Kyrie over 25.5...

Jonas Valanciunas 11.5 + ( Mozzart )

Vecer Toronto go docekuva Cleveland na domasen teren..Toronto kje igra bez Lowry i Ibaka shto za niv toa e ogromen minus.Od prvata postava vo startnata petorka za vecer se samo DeRozan i Valancuinas.Cleveland od C sezonava prima po 22 poeni shto e odlicno za Valancuinas..Igracite na Toronto vo posledno vreme mnogu povekje go forsiraat Valancuinas i toa na nego mu odgovara zatoa shto poslednive 3 utakmici shto toj gi ima izigrano ima postignato 8 21 i 20 poeni.Vecer od Valancuinas ocekuvam da poigra okolu 22/23 minuti i lesno da postigne nad 12 poena...

Julius Randle 14.5 - ( Mozzart )

Vecer Lakers gi docekuvaat San Antonio Spurs.Julius Randle go pratam vo posledno vreme i od koga zamina Bogut negovata minutaza se nakaci..Toj poslednive 5 utakmici ima prosek od 15.2 poena ( 22 15 15 9 15 ).Randle sezonava za Lakers igra PF/C i toa se dvete pozicii koi San Antonio Spurs gi branat najdobro sezonava..Tie se 1 mesto sezonava vo branenje na PF i primaat po 18 poena a na C se 4 mesto i primaat po 19 poena.Randle poslednive 3 utakmici ima 3 overa i vecer od nego ocekuvam under zatoa shto nema da mu bide lesno da poentira preku Aldridge ili Gasol...
Last edited by Mihailo on 11 Jan 2018, 18:40, edited 1 time in total.
By Jackthetriper16
#84830 Sto se tice Redika slazem se donekle da moze -,mada je u dobroj formi,ali Boston je preko puta,jeste Brown dobar def,al mislim da ga nece on cuvati striktno,jer Redik cesto iz ugla krece svoju akciju,pa tu uglavnom Tatum preuzme,namesta mu se skrin i sutira,moze i Irving,ili Smart,mozda i Brown al ne verujem,mislim da samo Smart moze da ga ogranici jer igra vrlo agresivnu odbranu moze da probija blokove i prilazi blize i ometa mu sut,Brown je dobar sto se tice branjenja prostora,pa bi pre trebalo da cuva Simonsa koji se oslanja na taj nacin igre.Sve u svemu tu samo lose sutersko vece spasava tip.
Sto se tice Irvinga njega ne bi trebalo da cuva Ben koji JE dobar defanzivno,i ima odlicne fizikalije,nego Covington,Redik i Bayles.Jer Irvinga ionako retko ko moze da sacuva,namestaju mu skrinove i visoki centralni pik,pa ne znam kolko je pametno da ga cuva Simons koji je malo kruci od Covingtona,mada obojica mislim da ne mogu toliko da ga brane,za Redika i Baylesa da ne pricam.
To je moja neka projekcija,mozda si i ti u pravu,slazem se sa parovima ,verovatno cu i ja tako nesto da odigram,srecno :)
By Jackthetriper16
#84840 D DeRozan 28,5 +vecina klad,

Odsustvo Ibake i Laurija,derbi istoka,borba za drugo mesto,DeRozan docekuje Jamesa,mislim da ce imati preveliku motivaciju,obzirom na karakter utakmice,i brz tempo bez neke preterane odbrane,mislim da o match up-u ne treba puno trositi reci,DeRozan ce jednostavno da forsira i da dobija svoje akcije,bitno je i to sto je Clv dosta tanak u reketu pa moze da koristi lepo svoje ulaze i izvlaci poene i bacanja iz toga,popravio je i sut spolja,jednostavno ga vidim kao predvodnika u napadu,jeste malo veca granica,ali obzirom na 20+ suteva,i bar 10 bacanja koja ce dobiti,mislim da nece biti problema da prebaci ovu granicu.
By dexa0704
#84851 Pozdrav ljubitelji basketa :D nije me bilo neko vreme, slabije sam pratio a i iznerviran nekim padovima i dogadjajima sam malo digao ruke ..

Uglavnom zadnjih par dana sam malo pratio a za večeras odigran jedan lep DOUBLE sa iste tekme, i po meni najzanimljivije tekme večeri veliki derbi konferencije. Jedan vrlo izgledam par DeMarDerozam je analiziran, samo bih se u potpunosti složio sa Jackom i analizom i rekao da je 27.5 bio u mozzartu al jebiga sad :D

A drugi par iz mog double je:

I. Thomas 14.5 Mozzart bet OVER kvota 1.75

- Ovo u ponudi nisam mogao da preskočim. Nema ga u drugim kladionicama ali mozzart se eto osmelio :D Kepec je do sada odigrao tri tekme i beležio poene 17 19 i 9. Ovo poslednje je u teškom Blow outu protiv Minesote kada je nokautirao wiginsa :D večeras definitivno ne vidim BO, derbi veliki očekujem egal do kraja, tako da su mi prve dve njegove tekme merodavne. Uglavio se i u startnu petorku, prilično troši lopte i ne stidi se da šuta :D puca i trojke ide malo i na ulaz, zahvAlan igrač za ovu granicu :D
Meni deluje vrlo dobar tip večeras, a vama srećno šta god odigrali :)

EDIT: govna iz mozzarta ga digli na 15.5 al su bar kvotu na makli 1.85 - value manje više ostaje isti, kvota još bolje plaća. Srećno :)
By under
#84891 Nema se bas vremena zadnje vrijeme, danas odigrao:

Ben simmons under 17,5 @1,90 bet365
Iako svi ocekujete revijlnu tekmu, ja mislim da ce biti bas tvrda i s dobrim obranama, Ben inace u dobroj formi i ima zadnje 3 tekme 3 overa, ali danas ocekujem obranu BOS na visokom nivou, igrali 2 tekme i obe ostao u underu, u jednoj igrao embiid u drugoj nije, ono zbog cega ga igram je to sto je BOS u toj tekmi lijepo zatvarao reket i nije mu dopustao ulaze , nego ga je prisiljavao na one njegove smijesne poluhoruke, a s tim bome ne bude dosao do 18poena, mjenjali su se Brown , Tatum pa cak i Horford na njemu, vjerujem da ako bide trebalo da ga bude preuzeobi Smart, a pod kosem ga cekao Baynes

Brown under 13,5 @2 betfair
On pa je u losoj formi , takoder u one tekme vs PHI ostao u underu, jednom 2 poena, drugi put 9, ukratko Boston kompletan, Irving bude forsao, Horford je do sad briljirao kontra njih, tako da uz slabu formu, sirok roster Bostona, pa uz neki normalan procenat suta, ocekujem ga max na 10 poena
Last edited by under on 11 Jan 2018, 21:58, edited 1 time in total.
By UcenikBGD
dexa0704 wrote:Pozdrav ljubitelji basketa :D nije me bilo neko vreme, slabije sam pratio a i iznerviran nekim padovima i dogadjajima sam malo digao ruke ..

Uglavnom zadnjih par dana sam malo pratio a za večeras odigran jedan lep DOUBLE sa iste tekme, i po meni najzanimljivije tekme večeri veliki derbi konferencije. Jedan vrlo izgledam par DeMarDerozam je analiziran, samo bih se u potpunosti složio sa Jackom i analizom i rekao da je 27.5 bio u mozzartu al jebiga sad :D

A drugi par iz mog double je:

I. Thomas 14.5 Mozzart bet OVER kvota 1.75

- Ovo u ponudi nisam mogao da preskočim. Nema ga u drugim kladionicama ali mozzart se eto osmelio :D Kepec je do sada odigrao tri tekme i beležio poene 17 19 i 9. Ovo poslednje je u teškom Blow outu protiv Minesote kada je nokautirao wiginsa :D večeras definitivno ne vidim BO, derbi veliki očekujem egal do kraja, tako da su mi prve dve njegove tekme merodavne. Uglavio se i u startnu petorku, prilično troši lopte i ne stidi se da šuta :D puca i trojke ide malo i na ulaz, zahvAlan igrač za ovu granicu :D
Meni deluje vrlo dobar tip večeras, a vama srećno šta god odigrali :)

EDIT: govna iz mozzarta ga digli na 15.5 al su bar kvotu na makli 1.85 - value manje više ostaje isti, kvota još bolje plaća. Srećno :)

Digli su ga još oko 16h! Ja sam sa računa oko 15h i nešto čim sam video ponudu stavio oko 3000din na 14,5 over kvota 1,75 jer sam toliko imao, i oko 16h otišao da pojačam još na Patuljka ali digli na 15,5! Ipak sam i tu još dodao jer ga očekujem na 20pts minimum a soccer ga je dao 16,5 u startu.
Očekujem Patuljka i Lebrona u over a Love under20,5 u balkanbetu takođe odigran
By Jackthetriper16
Jackthetriper16 wrote:D DeRozan 28,5 +vecina klad,

Odsustvo Ibake i Laurija,derbi istoka,borba za drugo mesto,DeRozan docekuje Jamesa,mislim da ce imati preveliku motivaciju,obzirom na karakter utakmice,i brz tempo bez neke preterane odbrane,mislim da o match up-u ne treba puno trositi reci,DeRozan ce jednostavno da forsira i da dobija svoje akcije,bitno je i to sto je Clv dosta tanak u reketu pa moze da koristi lepo svoje ulaze i izvlaci poene i bacanja iz toga,popravio je i sut spolja,jednostavno ga vidim kao predvodnika u napadu,jeste malo veca granica,ali obzirom na 20+ suteva,i bar 10 bacanja koja ce dobiti,mislim da nece biti problema da prebaci ovu granicu.

Lose.
By dexa0704
#85033 Izvinjavam se svima koji su me ispratili .. . ponovo sam prilicno ispizdeo ...
Blow out tesko od strane TOronta bez Ibake i Lowrija kompletnom Klivlendu .. .sranje tesko. Mrtvi kepec ne moze vola u dupe pogoditi, skandalozni procenti iz igre, a DeROzan maltene nije gledao na kos u prvom poluvremenu, razigravao samo nesto i delio asistencije, haos ....

Posle odigram popravni, i padnem samo DAJ !! LIk krene savrseno na pocetku i povredi se ... ni ne vrati se da mene vrati u zivot ...

Opet ce izgleda od mene pauza neko vreme, malo sam se deprimirao od ovoga .. vama srecno u nastavku i svako dobro : )