Najjača košarkaška liga na svijetu i naša specijalnost :mrgreen:
By UcenikBGD
#85282 Jebiga Lebrona sam odma jako zavalio singl dok je bio 26,5 u mozzartu i tražio drugog za jak dubl, da je izašla info za Burtona tada stavio bi njega,ali kad je izađla bilo bi kasno jer bi onda Lebron bio 27,5 pa bi i ja kukao na njega ko većina! Ovako me Grk sjebao,a Dipo i Gordon manji dubl pukao,sreća mala te mi je Porzi došao minus lagano u pinu na inglu pa se motam tuda negde,ali Grk da jje došao istresao bih i povrati sve gubitk zadjih dana i bio blagi plus! Ovako poslednja nada mi Anderson over 9,5 u planetwinu čekam over za neki blagi plus večeras,jbga
By nbaspecialtips
UcenikBGD wrote:
nbaspecialtips wrote:da si singlirao sve bio bi u plusu...

Bi da sam jurio undere, ali sam Dipa,Grka i Gordona igrao overe :evil:

mislio sam na zoblu posto smo poslali jedna rdrugom sta je sve odigrano... jbg mene taj james sjebe za pola poena al je plus sto se njega tice jer sam ga imao skoro duplo jace na asistencije... Padoh sabonisa a i on nije bio toliko daleko (bio je ofulo ona tir vezana suta pa napravio cetvrti faul- znaci da je pgoodio 2/3 il da nije uradio taj faul mogoa bi doc na 16... al moglo bi ovo biti odlicno vece
By ivano179
Thc420 wrote:kako murray ciglari, posli njega samo anderson a on bi triba glatko proc

Vidim da ga i ti cekas. Nadam se nekom OT ili mozda bude imao dosta bacanja pa uspije nekako proci :mrgreen:
By Castro
#85436 Griffin 20.5+
Hield 12.5+
Howard 14.5+
Wess 27.5+
Ps..odigrao u sportlife mkd,Ball 10.5+,Mathewes 11.5+,Howard 13.5+ i Wess 27.5+,al posledni moment stornirao i odigrao ovu u Zlatnu mkd,se radi Griffina koi ima ga na 20.5+ ..koji maler .