Najjača košarkaška liga na svijetu i naša specijalnost :mrgreen:
By ermindj
jr320i wrote:
ermindj wrote:
jr320i wrote:Murray-a imam na 13.5 i 17.5 isplate li se makazice?

Dje to u CG ima ova granica?

Zakasnio si...

Jbga zato i pitah dje da pogledam jer je vecinom na 15 bio... prastaj
By yoldza
yoldza wrote:https://imgur.com/a/dXSKd

Moja danasnja neka razmisljanja osim ovih tipova sto sam.prepisao kao sto je bredley ili adamas i slicno

Valnac -
Murrey -
:D

Sta reci od na ova dva tiketa plus stein 11 5 veceras predlozenih 10 pogodio 9 ...prepisani sa foruma Admas i Bredley ali idemo dalje jedan tiket ako murrey ostane u drugom pol ispod prolazan sa 4 igraca Miki ich liebe dich ko jebe Adamas gledao sam ga proitv Minesote pa ono ie Tele ali eto jednostavno treba imati i srece
By Zobla
#85481 Ja sam veceras na 0, sutra 4 utakmice pa cemo valjda odabrati nesto. Slazem se sa belom stranom, iz mog ugla mogao bi i Nurkic i Sabonis u over, mozda cak i Boogie, Holiday mozda minus, videcemo sta granice kazu. Ako granica bude visoka mozda i Grk minus itd ...
By Jackthetriper16
#85486 Takodje i Butler mi je over,jos kako Portland igra sa CJ-em na trojci,mislim da ce Butler imati prelak poso,s druge strane Jusuf ima povoljan match up,tu je Lilard,ima ko da ga proigra,moze i na postu da ga napada,Towns nesiguran na skoku,Kanter ga je razbio proslu,mislim da bi i Nurkic isto mogao to da uradi.
By Kazan23
Kazan23 wrote:Bradley 14,5 + SuperSport
Skroz se oporavio od povrede i igra punu minutazu, a veceras ne ocekujem nikakav bo tako da bi trebao igrati debelo preko 30min. Najzanimljivije od svega je sto je poceo uzimati par suteva vise posto nema jacksona, samo sto se to toliko ne vidi na rezultatima jer je imao losije postotke suta.. Chicago ne igra neku obranu, a i povratak je lavinea tako da ne vjerujem da ce se ubijati u obrani. Iskreno ja ga ne vidim veceras bez 20 poena i moram ga igrati jer ce granica u narednim utakmica sigurno rasti. Jos sam igrao Kuzmu, Walla, Griffina i Bogdanovica.

Na kraju gospodin spasio vece.. i ode granica u 3pm.. danas uzimam whitesidea i butlera overe u doubleu
By Kazan23
Zobla wrote:Ja sam veceras na 0, sutra 4 utakmice pa cemo valjda odabrati nesto. Slazem se sa belom stranom, iz mog ugla mogao bi i Nurkic i Sabonis u over, mozda cak i Boogie, Holiday mozda minus, videcemo sta granice kazu. Ako granica bude visoka mozda i Grk minus itd ...

Pripazi na sabonisa nesto mu je rame sjebano