Najjača košarkaška liga na svijetu i naša specijalnost :mrgreen:
By Miki28
#90165 T. Parker 7.5 over ( mozzart )

SA docekuje Hjuston. Toni P je izgubio mjesto startera, sada ulazi sa klupe i imau tu neku svoju minutazu 20-25 minuta. Jeste ostario ali mislim da ku ova utakmica vcrs odgovara da ubaci min 8 poena jer ce se igrati u malom brzem ritmu a i Hjuston nije bas najbolji u odbrani p&r. Uzece 10 suteva, nek da 4 i dosta.
By Darko1987
#90168 Pozdrav ekipa, mala pauza iza mene što se tiče pisanja na forumu (jbg obaveze), ali sve vrijeme sam pratio forum i mogu reći da odavno nije bio na ovako visokom nivou. :mrgreen: Vidim počelo i takmičenje, super stvar, par rečenica o paru pa da vidimo ko je naj, naj??! :D Moram da pohvalim novog člana (Adis) svaka čast, vrlo često ispratim tvoje prijedloge, samo nastavi, i naravno veliki respekt za @UČENIKA, inače moj favorit na takmičenju... :roll: :mrgreen: Evo jedan single od mene, mislim da ima value:

Image
John Henson (MIL) 9,5 OVER @1,85 Mozzart

John u super formi, 6 over-a u nizu, minutaža stabilna (oko 30-ak minuta), on što dobije lopti uglavnom pospremi u koš. Ima nekoliko faktora koji itekako idu u prilog ovom paru.

Bledsoe je out, veliki potoršač lopti, Snell upada u startnu petorku, ostali starteri će sigurno profitirati jer Tony neće uzeti više od 6-7 lopti. Matchup Towns, daleko najlošija defanzivna karika vukova, glavne uzdanice Bucks-a Ante, Middleton i Brogdon će imati mnogo teži zadatak, i iz tog razloga očekujem koju loptu više za Henson-a. Još jedna činjenica me je navela na over, Ante većinu svojih poena zabija iz prodora, večeras mu neće biti lako zabijati, Taj i Jimmy će mu maksimalno otežavati posao u napadu i ovde vidim 1-2 tip in-a za John-a jer KAT je očajan rim protect igrač. Brogdon zna super zavrtiti p&r, u prvom meču sezone Henson zabio 14 poena 7/7 iz igre, večeras će biti dovoljno 5, ja ga vidim na minimum 12-13 poena.
By DirkNowitzki
DirkNowitzki wrote:M. Gasol (MEM) 18.5 UNDER koef. 1.85 Mozzart

Treca utakmica u 4 dana za Gasol. U zadnje vreme ne puca mnogo, sinoc je presao zato sto je ubacio 3 od 5 trojke, a igrao je protiv ekipa koja je jedna od najgorih po branenju centra, Indiana. Veceras druga prica, ide na Drummond koji je imao dan odmora i svez ulazi u utakmicu. Po mom misljenju, max 15-16 poena za Gasola.

LOSE
1 WIN 5 LOSE Jebem ti crnu seriju ti jebem !!!
By CP3_BG32
DirkNowitzki wrote:

Treca utakmica u 4 dana za Gasol. U zadnje vreme ne puca mnogo, sinoc je presao zato sto je ubacio 3 od 5 trojke, a igrao je protiv ekipa koja je jedna od najgorih po branenju centra, Indiana. Veceras druga prica, ide na Drummond koji je imao dan odmora i svez ulazi u utakmicu. Po mom misljenju, max 15-16 poena za Gasola.

LOSE

i ja sam ga igrao under ovo smo lose odigrali previse izostanaka kod memfisa dramond i griffin rupe u reketu ...podjednaka tekma stacvise reci
By DirkNowitzki
CP3_BG32 wrote:
DirkNowitzki wrote:

LOSE

i ja sam ga igrao under ovo smo lose odigrali previse izostanaka kod memfisa dramond i griffin rupe u reketu ...podjednaka tekma stacvise reci

Oni koji su ga imali 20.5 kod njih je WIN :D
By UrosGospodarVremena
Pep9 wrote:Probacu da dam neke predloge pomocu mog modela koji je u razvojnoj fazi. Koristite ih sa oprezom.

W. Barton 12.5 +

Moji brojevi ukazuju da ce biti oko 15 pts, sto je value. Mozda je pametnije sacekati vesti o Harrisu, ali ne zelim to da uradim 8-) . Sto se tice neke opsirnije analize, odbrana Oklahome pusta dosta suteva ovoj poziciji. Na dve utakmice ove sezone im je dao 13 i 6 poena gde je ukupno u obe utakmice imao sut za 3 0/12. Svakako da odsustvo Robersona ide u prilog ovom tipu.

A. Wiggins 18.5-

Brojevi govore da ce se njegove brojke vrteti oko 15-16 poena veceras. U odsustvu Bledsoa verujem da ce Teague i Buttler razvaljivati veceras i uzimati vise suteva nego Wiggins, iako licno obozavam Wigginsa, smatram da nije toliko konzistentan igrac.

2/2 svaka cast.
By yoldza
UrosGospodarVremena wrote:
Pep9 wrote:Probacu da dam neke predloge pomocu mog modela koji je u razvojnoj fazi. Koristite ih sa oprezom.

W. Barton 12.5 +

Moji brojevi ukazuju da ce biti oko 15 pts, sto je value. Mozda je pametnije sacekati vesti o Harrisu, ali ne zelim to da uradim 8-) . Sto se tice neke opsirnije analize, odbrana Oklahome pusta dosta suteva ovoj poziciji. Na dve utakmice ove sezone im je dao 13 i 6 poena gde je ukupno u obe utakmice imao sut za 3 0/12. Svakako da odsustvo Robersona ide u prilog ovom tipu.

A. Wiggins 18.5-

Brojevi govore da ce se njegove brojke vrteti oko 15-16 poena veceras. U odsustvu Bledsoa verujem da ce Teague i Buttler razvaljivati veceras i uzimati vise suteva nego Wiggins, iako licno obozavam Wigginsa, smatram da nije toliko konzistentan igrac.

2/2 svaka cast.

Haha burton dao tacno koliko je i rekao :lol: :lol: :lol: ludo skroz
By Pep9
yoldza wrote:
UrosGospodarVremena wrote:

W. Barton 12.5 +

A. Wiggins 18.5-

2/2 svaka cast.

Haha burton dao tacno koliko je i rekao :lol: :lol: :lol: ludo skroz

Neverovatna slucajnost :lol: :lol: