Najjača košarkaška liga na svijetu i naša specijalnost :mrgreen:
By LaVine
#90430 Porzingis 21.5 vise Volcano

Svi se zabavili oko Janisa, a ja bas zbog njega igram na Porzingisa.Vec je stvoren rivalitet izmedju njih dvojice jer su 2 najperspektivnija mlada igraca i taj rivalitet ce godinama jos da se povecava.Porzingis je jaci i veci od njega, pri sutu mora d mu bude bas blizu i mora perfektno da se krece i skace da bi ga zaustavio.E bas to je ono sto veceras nece moci da odradi zbog povrede zgloba.Kada je potpuno zrdav ne moze mu izblokirati sut, ne moze mu nista u igri ledjima, ne moze mu nista u skoku.Sve u svemu i da ga budu zalijecili to sto bude mogao koristice u napadu, a u odbrani ce morati da se cuva posebno od naglih promjena pravca kao i skokova, a bas to mu treba da bi sprinecik Porzingisa.To sto se Porzi zalio da je umoran i da ne forsira toliko veceras pada u vodu jer sam naveo rivalitet.U slucaju da Ante ne zaigra veceras sto se moze lako desiti posebno jer je public :D ne mijenja nista kod ove opklade jer ce tada imati jos laksi zadatak i utakmicu gdje ce Kristaps najvise povuci.
Ocekujem da Porzingis veceras ide na 30+ ;)
By vanjaBL
LaVine wrote:Porzingis 21.5 vise Volcano

Svi se zabavili oko Janisa, a ja bas zbog njega igram na Porzingisa.Vec je stvoren rivalitet izmedju njih dvojice jer su 2 najperspektivnija mlada igraca i taj rivalitet ce godinama jos da se povecava.Porzingis je jaci i veci od njega, pri sutu mora d mu bude bas blizu i mora perfektno da se krece i skace da bi ga zaustavio.E bas to je ono sto veceras nece moci da odradi zbog povrede zgloba.Kada je potpuno zrdav ne moze mu izblokirati sut, ne moze mu nista u igri ledjima, ne moze mu nista u skoku.Sve u svemu i da ga budu zalijecili to sto bude mogao koristice u napadu, a u odbrani ce morati da se cuva posebno od naglih promjena pravca kao i skokova, a bas to mu treba da bi sprinecik Porzingisa.To sto se Porzi zalio da je umoran i da ne forsira toliko veceras pada u vodu jer sam naveo rivalitet.U slucaju da Ante ne zaigra veceras sto se moze lako desiti posebno jer je public :D ne mijenja nista kod ove opklade jer ce tada imati jos laksi zadatak i utakmicu gdje ce Kristaps najvise povuci.
Ocekujem da Porzingis veceras ide na 30+ ;)

Ovo je po meni vise navijacki nego analiza,koliko sam mogao procitati.Porzingis visi jest' 10-tak cm ali da je jaci ne vjerujem nikako.Napravio si od njega Abdul-Jabbara,a tek mu je 22godinee,sto se tice rivaliteta ima ga na svakom mecu a pravi se vidi tek u play-offu do tad je vise manje "zajebavanje".Mala je granica za njega,moze je prebaciti do poluvremena ako ga bude isao sut,a ako bude lupam 5-20 opet ce biti blizu granice.Ne kazem na da nece preci ali sto se tice analize ja je ne vidim ovde,vise je post za komentarisanje ali dobro..Ja sam bez puno razmisljanja odigrao DeRozana 23,5+ i Toronto preko 106,5 i dodao Golden,na jaci ulog..Ocekujem utakmicu na veci broj poena,derozan je zadnjih par uvijek tu negdje oko 22-23 ali samo da ga 5% bude sluzio sut bolje nego tad ice blizu 30..A sto se tice goldena ne treba komentar izgubili 30 razlike od jute,ide popravna a meni trebala za uslov xd
By LaVine
#90436 Hahaha, kazi da se zajebavas :D
Porzingis nije visi od grka :?:
Porzingis nije jaci od grka :?:
Grk moze izblokirati sut za 3 i sa poludistance :?:
Grk ga moze zaustaviti kada krene ledjima na kos :?:
Grk je jaci od njega u skoku :?:

Grk je majstore samo brzi i pokretljiviji od njega.
I zapampti kada se mladi igraci rano dokazu to je u Nba rivalitet do kraja karijere bio po ili ne, a oni dvojica pretenduju da postanu prave Nba zvijezde i trajat ce dugo.
Inace naveo sam ti da bas zbog te povrede nece moci da odigra odbranu na nivou da ga moze sprijeciti i sada ti kazem.ovdje nema veze njegov procenat suta da postigne 30 poena jer ce forsirati do kraja. Njegove partije trenutno nemaju veze sa formom i znanjem vec samo sa umorom i malim prezasicenjem.
Jedva cekam da pocne utakmica da vidim kako ce ga zaustaviti :D
By vanjaBL
#90475 Druze,napisao sam da jest' visi 10tak cm,sto se tice snage to necu da komentarisem ali do sad ovo sto vidim,ante mu drzi lekciju xd vidjecemo sta ce biti u nastavku,a meni je bukvalno tiket usao na poluvremenu DeRozan 26 dao,Toronto 74 jos se golden ceka ma da misli da to nema smisla komentarisati ^_^ bilo bi dobro da legne 300e pred platu :lol: 8-)