Najjača košarkaška liga na svijetu i naša specijalnost :mrgreen:
By Miki28
#90893 D. Bender 5.5 over ( dupla sansa )

Nema Chrissa, Bender starter. Igrace protiv Kaminskog, imace prostora da ispali 4-5 trojke, kuci igraju, zadnju protiv Jute bio dobar a obicno poveze 2 dobre partije.
Mec na dosta poena, mislim da 6 ne bi trebalo da predstavlja problem vcrs
By Rosee1
Rosee1 wrote:Mccollum 22.5- , germania 1.85

Portland igra protiv jedne od najboljih obrana lige, Mccolluma ocekuje tezak matchup u vidu solidnog defanzivca Browna. Ocekuje se utakmica na manji broj poena, Boston igra sporijim pace-om otkad je Irving ozlijeden. Vidim vise priliku za Lillarda i Turnera te Nurkica u danasnjem duelu. U zadnjih 10 utakmica ovu granicu je prelazio samo protiv losih obrana (Phoenix, Dallas, Chicago te Minnesota bez Butlera sto je ogromna razlika).

Middleton 20.5- , bet365 1.83

Bucksi igraju protiv Brooklyna, vratili su se Bledsoe i Parker. Middleton ima najtezi matchup protiv Carrolla, dok Antetokounmpo, Bledsoe i ostali imaju puno laksi posao, i ne vidim neko forsiranje Middletona. Jedinu medusobnu ove sezone sto su igrali je dao 21p, s time da je imao cini mi se faul kos i bacanje u zadnje 2-3min utakmice te odlican postotak suta kroz utakmicu (7/11 za dva, 2/3 za 3).

Ukupni skor: 5/7 (71%)

Uz dosta srece sa Mccollumom ponovno 2/2 pogodena :D :D

Ukupni skor: 7/9 (77%)
By Pep9
Line Artist wrote:Samo sam upa da javim ovom momku sto tipuje na Nurkica da isti ide na Baynesa ne na Horforda.

Aha, izvinjavam se ako sam nekog doveo u zabludu 8-)
By Riff-Rafovac
Riff-Rafovac wrote:Medjusobno sam vezivao sa meca Finiks i Sarlot,mislim da je ovo mec sa dosta poena i sa veoma brzim ritmom,posto obe ekipe forsiraju brzi tempo.

Devin Booker 22.5 over @ maxbet

Jrue 19,Oladipo 35 i Lance 15,Bazemore 25 i Belineli 22,Oladipo 25 i Lance 10,Bazemore 26 i Belineli 6.

Ovo su par poslednjih meceva kako prima Sarlot sa SG pozicije,ponajvise ''zahvaljujuci'' Batumu i Lembu.
Buker je izuzetan sharpshooter ,buducnost NBA lige i nadam se da ce uspeti i neki bolji tim da predje i da konkurise za titulu u buducnosti,ali polako.
Muci se Buker u poslednje vreme,Juta,Dalas,Niksi,Hjuston,Indijana i Milvoki,osim Hjustona i mozda Indijane,svi ostali dobro brane njegovu poziciju i vrteo se od 15 do 19 poena. Veceas druga prica,Howard ne izlazi na bekove u pick igri,te Buker svaki pick koji bude igrao ,imace relativno otvorenu poziciju za sut. Ocekujem od njega da ispali 20-tak suteva,sve osim toga u ovom timu Finiksa je iznenadjenje.

Josh Jackson 13.5 over @ mozzart
Josh ima solidan sut koji ga sluzi u poslednje vreme i belezi 16 poena u proseku na poslednjih 5 ,jedan mec je imao 3 poena i 0/13 iz igre. Krece iz drugog unita i veceras ce udariti na drugu postavu Sarlota koja je podjednako losa u branjenju niskog krila kao i MKG . Sutira 14-15 puta po mecu,veceras nema ni Chrisa ,bice ponovo Josh na blizu 30 minuta i u tom slucaju ga ocekujem na 17-18 poena veceras,jer su kao i na SG pozicije,tanki i na SF poziciji igraci Sarlota.
Nicolas Batum 13.5 over @ mozzart
Podiglo se samopouzdanje Nikolasu,poceo je vise da forsira sut i da trosi loptu. 31,10(triple double),22,9(miami),19 . Siguran sam da bi i u mecu protiv Atlante gde je imao 10 poena dogurao do 17-18 poena da je sutirao u drugom poluvremenu. Odlicno se izvlaci i sjajno prati pick igru Kembe i Howarda i u vecini slucajeva ostaje sam u korneru ili na desnih 45 stepeni odakle pogadja najvise. Uzimam ga sto zbog forme,sto zbog toga sto na poslednjih 10 meceva ,Finiks dopusta 35 poena u proseku sa SG pozicije,pa Mega ne dopusta toliko kao sto dopusta Finiks sa bekovske pozicije.

Singlovi : 14/23
Dubl : 1/1

Jako je lose startovao Buker,stigao do 18 i povredi se na pocetku 4/4
16/26
1/1