Najjača košarkaška liga na svijetu i naša specijalnost :mrgreen:
By pennyHardway
prlito wrote:
J-Rich wrote:U Srbiji nema poreza u kladionicama ali zato jebu na druge nacine :lol:

Mozes li mi molim te reci koje od gore navedenih kladionica su iz RS. Tako da znam kod obračunavanja, hvala :)

Ja igram u RS-u, sportplus,betlive,maxbet,mozzart,premier,wwin i svi iz Federacije igraju preko racuna u RS-u da im ne bi uzimali 5%. Cak kladionice kao premier,wwin imaju opciju samo otvoris racun i u RS i Federaciji i mozes transfer novca raditi i isplate uzimati u Federaciji. U Srbiji isto nema poreza nigdje, mislim da jedino Hrvatska i Makedonija igra sa porezom dok BIH,Srbija i online ove kladare to je bez poreza.
By pennyHardway
#90577 Ne mozes ljudima iz Hrvatske i Makedonije odbijati po 5,10% od kvota samo sto tipuju iz ti kladionica. Svima moraju isti uslovi biti to je kokodril fino pojasnio i nemojte sad pametovati. Kakvi crni porezi ovo je samo malo takmicenje nista vise svima moraju biti isti uslovi jer normalno da ljudi sa tim porezom nemaju sanse onda. Ako vam to vec smeta nek postavljaju kvote iz kladionica iz Srbije ili BIH.
By prlito
#90578 Hvala puno, bilo bi najbolje za natjecanje da svi onda uzimaju tečaje sa tih najpopularnijih Mozzart, MaxBet, Premier, te Bet365, Unibet i možda još jedna strana online kladionica koja je popularna u regiji ?

Ovo je trenutna lista kladionica od kuda su natjecatelji uzimali oklade:

Mozzart x7
MaxBet x5
Premier x5
SuperSport x4
Volcano x2
Lutrija x2
.....
By prlito
pennyHardway wrote:Ne mozes ljudima iz Hrvatske i Makedonije odbijati po 5,10% od kvota samo sto tipuju iz ti kladionica. Svima moraju isti uslovi biti to je kokodril fino pojasnio i nemojte sad pametovati. Kakvi crni porezi ovo je samo malo takmicenje nista vise svima moraju biti isti uslovi jer normalno da ljudi sa tim porezom nemaju sanse onda. Ako vam to vec smeta nek postavljaju kvote iz kladionica iz Srbije ili BIH.

Apsolutno se slažem s tobom, zato sam baš predložio bio ovo u prethodnom postu.
By pennyHardway
prlito wrote:Hvala puno, bilo bi najbolje za natjecanje da svi onda uzimaju tečaje sa tih najpopularnijih Mozzart, MaxBet, Premier, te Bet365, Unibet i možda još jedna strana online kladionica koja je popularna u regiji ?

Ovo je trenutna lista kladionica od kuda su natjecatelji uzimali oklade:

Mozzart x7
MaxBet x5
Premier x5
SuperSport x4
Volcano x2
Lutrija x2
.....

E vidi sa kokodrilom onda. Lutrija ne moze bez poreza se igrati isto tako supersport(ali imaj ovaj sportplus u BIH iste kvote ko oni) hrvatski taj. Ima logike to tvoje sto kazes ne za takmicenje nego inace da se obracuna kvota psolije poreza ako tipujes u nekoj od tih kladara. Jer je jasno pravilo za takmicenje da kvota mora biti 1.85 ili vise. Treba pojasniti malo ova pravila i ubaciti Yoldzu,Teo i jos par igraca i ponovo krenuti. Eto to je moj predlog iako sam 2 od 2 za sada ali to je nebitno.
By prlito
#90581 Ne želim previše ostaviti dojam da se guram i pametujem jer se mogu smatrati novim članom na forumu, ali želim najbolje kako za ovo natjecanje tako i pomoći forumu možda dići na veću razinu.

Mislim da je evidencija oklada natjecatelja dobar početak i prilagodba i slaganje najprikladnijih pravila koja će biti temelj možda i za neke buduće projekte, tko zna..
By yoldza
prlito wrote:Ne želim previše ostaviti dojam da se guram i pametujem jer se mogu smatrati novim članom na forumu, ali želim najbolje kako za ovo natjecanje tako i pomoći forumu možda dići na veću razinu.

Mislim da je evidencija oklada natjecatelja dobar početak i prilagodba i slaganje najprikladnijih pravila koja će biti temelj možda i za neke buduće projekte, tko zna..

Svaka tebi cast care :) ako neko predlozi nebitno iz koje kladze a nema tog igraca tamo bez poreza itd
..neka dobije fus notu oa kasnije ako bude izjednacen sa onim koji nije imao takve stvari ovaj bude u maloj prednosti ali 10 dana je dug period za takva poklapanja
By prlito
#90585 Ma siguran sam da bi najbolje za natjecanje definirati pravila, to je moje misljenje, definirati 5,6 kladionica iz kojih se uzimaju tecaji za natjecanje, a ne moraju striktno biti odigrani od strane natjecatelja. On samo daje svoj prijedlog oklade za natjecanje da ga mogu ostali ako to zele pratiti
By SPY
#90994 U BiH (Federacija) se uzima porez 10% dobitak (preko 100 KM) i 5% uplate. Mislim da većina koja igra u Premieru da ide online preko RS jer se ne plaća porez tj. uplatis na racun pare i prebacis na racun u RS i tako izbjegnes placanje poreza. 8-)