Najjača košarkaška liga na svijetu i naša specijalnost :mrgreen:
By adis74
#91083 Indiana Pacers - Washington Wizards @ Wizards 2.10

Victor Oladipo (illness) ruled out Monday.
Darren Collison (knee) to miss 2-3 weeks.

Wizzardsi uprkos povrede Walla imaju winning-streak od 4 pobjede , osjeti se izostanak Wall-a ali čini mi se pozitivno Porter i Bradley kada imaju slobodu dosta su kreativni kao i ostatak ekipe a posebno Satoransky koji je konačno dobio pravu šansu i koristi je na pravim način posebno defanzivno , s druge strane Pacersi bez jako bitnog kotačića u ekipi Oladipa i Collisona , Pacersi su 0-5 ove sezone bez Oladipa vidit ćemo kako će se snaći Joseph i Lance kao starteri
By Jackthetriper16
#91084 E Moore 11,5 +maxbet,

Dobar suter,ima cesto otvorene situacije,koje dobro koristi,utakmica bez neke preterane odbrane,Juta ce baciti fokus na reket i Davisa sto ce otvoriti prostor spoljnim igracima.Ocekujem od njega oko 10ak suteva,uz koju trojku 13-14 pts.
By Teo
#91085 Ricky Rubio 6,5 over assists 2,1 bet365

Citav dan sam se premisljao da li da ga uzmem ali kad sam vidio da je kvota skocila na 2,10 morao sam.Ocigledno je da forma Rikija trenutno na vrhuncu sto se tice ove sezone i dobija sve vise povjerenja od trenera.Igra preko 30 minuta i brojke su mu dosta bolje,odgovara mu igra sa Goberom i dosta koristi njegove blokove,pa je i efikasniji.Veceras se ocekuje brzi pace jer NO nametne svoju igru vecini ekipa.Granica na poene je oko 216. Tri zadnje je preko ove granice(9,9,11).NO dozvoljava veliki broj ass po mecu,sve u svemu po meni ima vrijednost.

Sretno ako neko isprati
By prlito
#91113 CJ McCollum over 6,5 reb + ass (1.90) betfair

CJ je u uzlaznoj formi, siječanj je protekao veoma uspješno za njega i malo je iznad prosjeka za ovu okladu ukupno, ali unazad mjesec dana je jos veci prosjek. Odlaskom Bradleya, Pistonsi su izgubili snagu u obrani, a i inače su dopuštali iznad NBA prosjeka asistencije protivnicima. Meč počinje kroz pola sata tako da se stigne uloviti ova oklada za većinu..
By prlito
#91115 Markieff Morris over 13,5 (1.80) betfair

Puno izmjena, izostanaka kod Pacersa, biti ce to nekakav izmijesan sastav, a s druge strane nema John Walla kod Wizardsa. Idem na Morrisa, u odlicnoj je formi u posljednje vrijeme, redovito ide preko ove linije i u ovakvoj situaciji sa sastavima ovo je dobar pick
By prlito
#91116 Lou Williams under 24,5 (1.85) wwin

Svi drze max 22,5 ili cak manje sa manjim tecajem, ali wwin ima u ponudi 24,5 sto je za 2 poena razlike, sasvim dovoljno i previse. Odlaskom Griffina i dolaskom novih igraca Williams ce imati manje dominatnu ulogu sto bi moglo rezultirati padom prosjeka njegovih koseva. Mavericks ima dobru obranu za njegovu poziciju sto pokazuje i slucaj da protiv njih nije prelazio ovu marginu.
By Kyrie94
#91120 Rubio 12.5+ supersport

Rubio je poceo dobivati sve vise i vise minuta i to opravdava svojim odlicnim igrama u zadnje vrijeme. U zadnje 4 utakmice ima sva 4 overa (34, 14, 23, 14). Zadnju utakmicu je ubacio cak 34pts i igrao 35min. Naravno tu utakmicu nije igrao mitchel no ocekujem da sad rubio uzme ponovno dosta suteva jer u zadnje vrijeme ima dobar postotak suta. Cuvat ce ga rondo, dobar defanzivac, no on ce odigrat 20-ak min pa ce ga neko vrijeme cuvat clark koji ne moze u istu recenicu s rondom pa preko njega ocekujem dosta poena.