Najjača košarkaška liga na svijetu i naša specijalnost :mrgreen:
By jopa7
jopa7 wrote:C.Capela 13.5 više vecina kladionica
Capela je u 1. mjesecu odigrao 14 utakmica i prosjecno biljezio gotovo 15 poena (14.8), a ovu granicu je prelazio u 10/14 utakmica. Zadnje dvije utakmice je obje zabijao po 14.
Veceras Houston gostuje Brooklynu koji je dosta los pod kosem, vecina protivnickih centara ih puni i vjerujem da ce i Capela ponovo odigrati jednu dobru partiju protiv njih kao u prvoj utakmici izmedju ove dvije ekipe. Tad je imao 20 poena uz sut 8-12 i 4-5 slobodna.
Zadnjih 5 utakmica Brooklyn je doslovno stradao od protivnickih centara: Henson 19, Lopez 19, Embiid 29, Kanter 20, Towns 16.
Ocekuje se utakmica na velik broj poena kao i zadnje 4 izmedju ove dvije ekipe gdje je svaka otisla na 215-220 pa tako i ja ocekujem da Harden i Paul nahrane Capelu sa nekoliko asistencija.
J.Jackson 14.5 više Hrvatska Lutrija
Jackson u zadnje 4 utakmice biljezi odlicne partije i redom zabija: 20 vs MEM, 21 vs DAL, 20 vs UTAH i 23 vs CHA. Prosjecno igra nekih 26-27 minuta i uzme 15k suteva.
Veceras Phoenix ide u goste Lakersima, ove ekipe su vec 3 puta igrali ove sezone i rezultati su bili ovakvi: 132-130, 100-93 i 113-122. 2/3 utakmice su bile na jako puno poena, 262 i 237, a vecerasnja granica je 223.5 i sigurno se opet moze ocekivati brza utakmica sa dosta poena. Obzirom da tempo kakav bi trebao biti u vecerasnjoj utakmici i na formu Jacksona, ocekujem ga ponovo na nekih 15+.
T.Hardaway Jr 15.5 manje Hrvatska Lutrija
U ocajnoj je formi, zadnjih 6 utakmica biljezi ove brojke: 11,15,15,4,6 i 9 za prosjecno 30ak minuta. Uzima on suteve, u prosjeku uzme 12-13 ali su mu postotci suta jako losi, cca 30%. Knicksi i Bucksi su se sastali prije 5 dana i tada je Hardaway zabio samo 6 poena uz sut 1-14. Tesko ce veceras ponoviti tako losu sutersku noc ali takve noci ga prate vec tri utakmice za redom sto ipak nije nekakva slucajnost (1-10, 1-14 i 3-9) i misljenja sam da ce tesko preko ove granice. Dugo je bio odsutan zbog ozlijede pa moguce da se posljedice jos uvijek osjete na njegovoj igri. U ekipi je Porzingis koji uzima najvise suteva, Kanter igra odlicno i ukoliko Hardaway u pocetku ne krene sa kojom trojkom mogao bi ponovo ostati ispod ove granice.

Da i ja napokon pogodim nesto :mrgreen:
3/3

Ne citiram inace ali u krizi sam trenutno i pogoditi 3 para je jackpot.
By Rosee1
#91419 [quote="Rosee1"]Tatum 15.5- , 1xbet/888sport 1.91

Veceras bi se trebali vratit nakon ozljede Irving i Morris, automatski znaci nekoliko lopti manje za Tatuma nego sto je uzimao zadnje 3-4 utakmice. Ide na solidnog defanzivca Anunoby-a i dobru obranu Toronta. U zadnjih 6 utakmica s Irvingom u ekipi ima 4 undera i 2 overa protiv Clippersa 18p i protiv Denvera 20p, oboje laksi matchupovi. Igrali su jednom medusobno ove sezone, zabio je 13p medutim tad nije igrao Irving. 

Durant 27.0- , 1xbet 1.91 (supersport/psk 27.5- 1.85)

Najbolja utakmica za gledat veceras, poslastica zapadne konferencije. Ide na meni jednog od najdrazih igraca i odlicnog two way playera George-a. Ocekujem prije svega vece forsiranje od strane Curry-a i Thompsona, te ponesto i od Greena. U zadnjih 10 utakmica na ovu granicu ima 7 undera i 3 overa, redom protiv Minnesote 28p(bez Butlera sto je ogromna razlika), slabog Sacramenta 33p i Denvera 31p. Danas ga ipak ocekuje znatno tezi duel. Jedinu medusobnu koju su igrali ove sezone je cak i uz odlican postotak suta isao u under i  ubacio 21p.

Ibaka 12.5- , pinnacle 1.75

Utakmica ekipa koje su medju najboljim obranama lige. Tezak posao ga ceka protiv Horforda koji ima izrazito visok kosarkaski IQ, u formi je i igra jako dobru obranu. Ibaka je u zadnje vrijeme tek 4.napadacka opcija Toronta, Valanciunasa su poceli puno vise koristit, te se Ibaki smanjio broj lopti, ne iznuduje bas bacanja, ispali manje od 10 lopti od toga par trica i to je to. U zadnjih 10 utakmica je samo 3 puta presao ovu granicu i to 13,15 i 16 poena. Ocekujem vece forsiranje Lowry-a i Derozana pa cak i Valanciunasa. Igrali su medosobno jednom ove sezone i zabio je 8 poena.

Hardaway 15.0- , 1xbet 1.91 (supersport/psk 15.5- 1.85)

Tezak matchup Middleton, igraju protiv generalno sporije ekipe i dobre obrane. Otkako se vratio nakon ozljede nije u bajnoj formi, postotak suta ocajan. Pred nekoliko dana su igrali medusobno, Zabio je 6 poena (sut 1-14), ne vjerujem da ce opet imat tako los postotak suta, ali i da mu udje par trica ne vidim ga iznad 15-16 poena. U zadnjih 9 meceva na ovu granicu ima 6 undera i 3 overa protiv Memphisa, Lakersa sa brzim tempom igre i Utahom bez Inglesa, laksi posao protiv Hooda.

3/4 prosla nocas, samo Durant pao :)

Ukupni score: 8/11 (72%)
By UrosGospodarVremena
UrosGospodarVremena wrote:Izvinjavam se sto kasnim sa tipom, ali evo od mene jedan drugaciji nego obicno.
76ers-Washington 218.5 under

Prvo je to sto je ovo Wizardsima b2b utakmica i gostovali su Indiani, i sad putuju u FIladelfiju, sigurno ima tu umora. Drugo, glavni poenter za Washington, Wall, ne igra, pa samim tim ne ocekujem masivan broj poena. Onda, statisticki gledano, Deff. eff. i off. eff kod Phile je 103.5 i 105.2, a kod Washingtona 105.2 i 107.3. Phila ne pogadja toliko poena, ali se jako dobro brani. Sa druge strane, Washington ima nesto jaci napad ali nesto slabiju odbranu, ali su tu negde. Od 2016. pa do sad, u 11 tekmi na ovu marginu su cak 8 puta dosli under, tri puta over u poslednje tri tekme. Washington je ovu marginu u poslednjih 5 tekmi presao tri puta, a Phila svega jednom. Ako gledamo jos malo statisticki, Washington u gostima daje svega 104.7 u proseku, a Phila kuci 109.5 u proseku, jedino me je ovo malo zabrinulo, ali ne mislim da ce toliko puno uticati. U poslednje tri tekme, Phila je dala svega 101p, a Washington 116, a u poslednjih 5 Phila 102 a ovi 114. Tako da ja mislim da je na 218.5 vredno uzeti, ako imate na 219.5 ili 220.5 kojim slucajem (ne znam, nisam gledao u ostalim kladionicama) jos bolje. Srecno ko isprati!

TIp prosao, ali ja padnem na Brooklyn-Houston i eto, dzabe sve, ali ako je neko uzeo pare na tiketu gde je bio moj tip, super. 3/3 trenutno score
By ModroPlavo
#91459 Otislo sve u q...
Igram Giannis 27.5- Capela 13.5+ i Hezonja 12.5+
I naravno sta radi mrtvi Vogle ?
Pas majku i tko ti dade licencu,Hezonja 1.pol 7pts i pocetkom 3/4 pogodi za 3pts i kontam sve lagano ce,kad onaj mrtvi,debeli bradati trener uzme izvede ga,kontam se uvest ce ga zadnji 10min i tako bilo,samo sto ga nakon 2min izbaci vani sve mu jbm i zensko i nezensko.
By DirkNowitzki
DirkNowitzki wrote:M. Hezonja 12.5 OVER koef 1.85 Mozzart
Kada je Gordon OUT, Hezonja je u prvoj petorci i ima veliki usage rate. Ocekuje se utakmica na mnogo poena. Hezonja isto puca i trice, tako da veceras ga vidim na nekih 15-18 poena.

Neverovatno sta se dogodilo... Hezonja u celo drugo poluvreme je samo jednom sutnuo za 3, i pogodio. Imao samo jedan jebeni sut :shock: