Najjača košarkaška liga na svijetu i naša specijalnost :mrgreen:
By UrosGospodarVremena
#91639 Treci tip na kratko pisem
Harden 28.5 over
Ne igra Ariza, Anderson i Gordon, Miami prima 22.2p sa SG, Harden protiv Johnsona ima 38 i 40p a protiv Richardsona 26 i 28p, mada ne verujem da nece da predje ovu granu. Ima samo dva overa u poslednjih 5 tekmi, ali zato prosek mu je 33.4p.
Ako neko moze, neka ga odigra, takodje ima najpovoljniji matchup. Srecno ko isprati!
By UrosGospodarVremena
UrosGospodarVremena wrote:Treci tip na kratko pisem
Harden 28.5 over
Ne igra Ariza, Anderson i Gordon, Miami prima 22.2p sa SG, Harden protiv Johnsona ima 38 i 40p a protiv Richardsona 26 i 28p, mada ne verujem da nece da predje ovu granu. Ima samo dva overa u poslednjih 5 tekmi, ali zato prosek mu je 33.4p.
Ako neko moze, neka ga odigra, takodje ima najpovoljniji matchup. Srecno ko isprati!

Posto su ljudi rekli da sam trebao vise, napisao sam u drugom topicu, ali evo i ovde nastavak, tip je vec napisan na vreme, ali evo i dodatak:
Hardenu je ukupno prosek 31.3p, a sredom 29p, takodje je i fizicki jaci od Richardsona i T.Johnsona ako se bude odlucivao da ide na prodor "kroz" njih. U poslednjih 7 tekmi ima prosek 30.7p uz 36min provedenih na parketu, a u poslednjih 20 (ako cemo daleko da idemo) 30.3p. Ali nema nista specijalno vise da se pise, brada je tata ove igre i verujem da ce bez problema da predje ovu marginu.
By DirkNowitzki
DirkNowitzki wrote:I. Smith (DET) 13.5 UNDER koef 1.85 Mozzart

Prevelika grana za njega, realna je 10.5 zato sto to mu je i ovosezonski prosek. Sada je u ekipi dosao i jedan veliki potrosac lopti Griffin, a to znaci i manje lopte za njega. Otkad je dosao Griffin, dvaputa ostao ispod, a jednom je isao debelo iznad (dao je 25, sa sutom 11 od 14). Veceras ne ocekujem opet da nece promasiti, nego ocekujem da vecinom lopte idu kod Drummonda zato sto su Bruklin tamo najslabiji u odbrani. Takodje ocekujem da Detroit vrlo lako dobije vecerasnju utakmicu zato sto su i bolji a i odmoreniji nego Bruklin (Detroit jedan dan odmarali, a Bruklin su sinoc igrali).

Ne mogu da verujem kako je Smith presao ccccc. 11 poena do zadnjeg minuta, i onda na 56 sek do kraja daje kos dodje na 13, i na 7 razlike za Detroit i 16 sek do kraja, Bruklin pravi faul na njega, i naravno on daje jos 2 penala i to su zadje poene na utakmici, i dodje na 15 poena :oops: :oops: :oops:
By Rosee1
Rosee1 wrote:Ne svidja mi se previse ponuda veceras, ali evo nekih tipova koje sam odigrao.

Gasol 19.5- , bet365 1.83

Igraju protiv jedne od boljih obrana lige, koja je u pobjednickom naletu (6 zaredom). Vidi se da nije toliko motiviran, ozljede su poremetile ekipu, playoffa nece vidjet, ocito ce krenut u rebuilding te je moguc i trade Gasola na ljeto.
Tezak matchup, malo koseva i sporiji pace, te moguc i blow out. U zadnjih 10 utakmica na ovu granicu ima cak 8 undera i 2 overa protiv Toronta 20p i Indiane 23p, mislim da na ovu granicu i na ovoj utakmici ovo ima solidan value. Proslogodisnji medusobni ogledi: 22,8,17,18.

Brooks 12.5- , bet365 1.72

Ukratko tvrda utakmica, malo koseva, tezak matchup protiv Inglesa. Cesto se vrti oko ove granice ali u zadnjih 9 utakmica na ovu granicu ima cak 7 undera i 2 overa i to 13 i 15 poena kontra Detroita i Clippersa.

Gobert 14.5- , germania 1.85

Dvoboj sporijih ekipa, dobrih obrambenih igraca. Jest da je kod Gasola voljni moment upitan, ali se ipak nadam da ce odigrat korektnu obranu nad Gobertom, te da ce vise forsirat vanjski igraci Utaha. Prosle sezone u 4 medusobnih ogleda je redom zabijao: 6,21,5,15. Vidi se da mu tesko ide kontra Gasola. Utah ima 6 pobjeda u nizu i to protiv boljih ekipa nego sto je Memphis, te se ne bi cudio ponovnom debaklu Memphisa kao i sinoc protiv Atlante.

Capela 14.5- , bet365 1.83

Idu na izrazito tvrdu obranu Miamija, ne ocekuje se previse koseva (Miami medju zadnjim ekipama po brzini igre). Houstonu je ovo b2b utakmica pa je moguc i umor. Igrali su nedavno medusobno i zabio je 14p. Sve svoje koseve zabija iz reketa, a Whiteside je solidan rim protector, pusta distancu ostaje u reketu. U zadnjih 10 utakmica na ovu granicu ima 6 undera i 4 overa protiv ekipa koje dosta lose brane reket.

Ukupni score: 8/11 (71%)

Nocas pogodena 3/4 igraca, pao samo Gasol za poen.. :)

Ukupni score: 11/15 (73%)
By lovac
vintage1978 wrote:Jeff Teague više od 11,5pts Hattrick kladiona
Puno sam se mislija (nadam se ne uzalud) i jos danas sam reka sebi da necu igrat nista vezano za Cleveland, ali ovo moram uzet.
Teague je inace cetvrti po redu koji "smije pucat" u Wolvesima, ali igram na kartu da ce se Lebron i Butler hrvat i gore i dolje tako da Tibsov ljubimac ce imat vise defenzivnih zadataka. Wiggins lagano postaje public bet (bar ovdje na forumu) pa će na jedan zbrčkani tiket. Towns u mojoj glavi postaje potrošač broj dva,nakon Wigginsa, jer Cleveland brani centra katastrofalno. I sad se opet vracamo na Teague kome je matchup IT koji ni u njaboljim danima u Bostonu nebi mene zaustavija da mu zabijem 12pts i pribacin granicu. A pogotovo ovako frustriran šta samim trejdom, šta situacijom u klubu. Kad se sve to zbroji, moja projekcija je da ce Teague u ovoj situaciji pribacit granicu bez problema.
Sritno svima i živili!

old skul rulz