Najjača košarkaška liga na svijetu i naša specijalnost :mrgreen:
By Z-Bo
#92707 Ingram -17,5 manje (BH Lutrija)

Vidim neko je napisao analizu za over medutim na ovoj granici ja cu ga igrat manje. Ne vidim ga preko 17 poena iz razloga sto mislim da ga dobro mogu zatvorit Barnes i Matthews. Gledao sam Dallas i odlicno se smjenjuju njih dvojica i preuzimaju igrace tako da mislim da ce u svakom momentu jedan od njih bit na njemu. Prosjek mu je inace 15 poena, kuci 17 ali u gostima cak 14 sto je velika razlika. Broj suteva mu varira tako da recimo zadnje 3 utakmice uzima 13, 12 i 11 ali uz odlican % suta od nekih 65% sto je odlicno medutim kroz sezonu je na nekih 45% dok malo manji ima u gostima. Nije neki suter pogotovo za 3p ima 30%, ima dobar mid range ali neka ga ostave na standardnih 40% i uz svojih 15 i manje lopti par slobodnih trebao bi doci ispod. Minute ce mu se sigurno poklopit i sa Thomasom iako ovaj krece sa klupe a pored njega tu su Randle, Pop pa cak i Lopez sa kojim ce dijelit loptu. To sto su otisli Clarkson i Nance po meni nece puno uticati na njega, oni su u 2 unit a on ima 28 undera i 21 over na ovu granicu a od tih 28 undera cak je 17 bilo u gostima. Sve u svemu najbolja opcija bi bila kao sto sam rekao da Barnes i Matthews budu na njemu iako je Matthews nizi nekih 10 cm od njega definitivno moze da mu maksimalno oteza sut.
By vintage1978
#92722 DeAndre Jordan OVER 9,5pts Hattrick kladiona
Odlučujem se za ovaj par iz dva razloga...prvi je da Embiid i ako bude igrao (game time decision) ce imati vjerovatno smanjenu minutazu radi b2b utakmice, a drugi je razlog sto Clippersi i nemaju bas sritno rjesenje na za zamjenju Jordana na poziciji centra.
Granica od 9,5 mi se stvarno sviđa, jer vidim Jordana bar da 5 puta poentira preko pick n roll-a.
Sritno i zivili!
By yoldza
vintage1978 wrote:DeAndre Jordan OVER 9,5pts Hattrick kladiona
Odlučujem se za ovaj par iz dva razloga...prvi je da Embiid i ako bude igrao (game time decision) ce imati vjerovatno smanjenu minutazu radi b2b utakmice, a drugi je razlog sto Clippersi i nemaju bas sritno rjesenje na za zamjenju Jordana na poziciji centra.
Granica od 9,5 mi se stvarno sviđa, jer vidim Jordana bar da 5 puta poentira preko pick n roll-a.
Sritno i zivili!

Bas nemaju cak su korsitili nekog sa perlama koji je bio brzi od Dramija jedno 10 puta i trpao ga a ne znam kako se zove znam da je dosao iz Houstona ..a ti vidi kao se zove taj igrac...a koncu konca imaju onog klempu sto je dosao iz detroita
By yoldza
vintage1978 wrote:Mislis vjerovatno na Montrezl Harella...on je vise cetvorka nego 5...ali svejedno na 9,5pts ga moran uzet.

Da po nacinh igre i visini ali igra 5 cu i mjenja direktno Deandre ako ne nastupi Embiid ide holmes koji je tri put brzi od dendra a opet moze zatvarati one pasove za zakucavanje...uglavnom srecno ti imam ga na 10 pa nek da 10 ali cisto sumnjam
By UrosGospodarVremena
#92750 Prvo sam hteo Antea da tipujem, ali posto je Darko vec napisao i to lepo, onda ipak necu, tako da se prvo odlucujem za Bledsoe 17.5 over
Znaci, slicna stvar kao za Antea, nema Parkera, nema Delladove, nema Hensona niti Brogdona. Najvise tu profitira upravo Bledsoe, jer dva "glavna" pg koja ga menjaju su pravo Delladova i Brogdon, tako da ga odmah vidim sa povecanom minutazom. Orlando ocajno brani PG, 24.8p i najgori su na toj poziciji. Sada posto nema Paytona, starter je D.J. Augustin koji bas i nije toliko dobar defanzivac koji bi mogao da zaustavi Bledsoa. Bledsoe je takodje nesto tezi, tako da verujem da ce moci na prodor da se izbori sa Augustinom bez muke, a i za nijansu visi, ako to nekome ide u korist. Glavni igraci ce biti Ante, Middleton i Bledsoe, tako da mislim da ce sada uzeti nesto vise suteva. U proteklih 4 tekme (posto u poslednjih 5 petu nije igrao) ima cak 3 overa (19,23,28) tako da je sada usao u formu. Istina da je prosli put ubacio Orlandu samo 15p, ali tada je Milvoki bio full, tako da je i razumljivo, ali opet i sa full timom je uspeo solidnih 15 suta da ubaci. Uzima dosta suteva, a kao sto rekoh sada mislim da ce i koji sut vise. Srecno ko isprati, ko je nocna ptica koja jos uvek nije igrala :D
By Zegin
#92779 Smith Jr 15.5+ mozzart,bet365
Veceras ocekujem egal tekma profiv Lakerse koji su nanizali nekoliko pobeda. Iz ove utakmice Smith mi je najbolji izbor za over, covek uzima po nekih 15-16 suteva sto uz nekoli slobodnih bacanja je sasvim dovoljno da prodze ovu granicu. Iako vidim da ce startati hart na poziciju plej verujem da ce ga caldwell pope cuvati dok ne udje thomas.Svaki plej protiv thomasa mi je miss-match nije on kriv trudi se koliko moze ali visina mu ne dozvoljava previse. Smith svojih koseva uglavno daje na ulaz a to veceras nece mu biti problem pored Lopeza koji je stvarno slab defanzivac( u top5 najgorih u ligu od startere definitivno). Smith takodje voli igrati jedan na jedan i voli driblati a uzima i dosta trice tako da ko god da ga cuva ne vidim neki lock down igraca. Odlazak Harisa znaci koji minut vise za Smitha ali to nije toliko bitan faktor. Roto ga vidi na 19 poena sto je sasvim realno ako se uzmu u obzir sve okolnosti
By UrosGospodarVremena
#92780 Drugi tip: Klay Thompson 18.5 under
Prvi razlog je taj sto SAS je drugi po branjenju SG pozicije, i primaju svega 19.6p.
Klay-u je prosek u poslednjih 5 tekmi nekih 14 suteva, sa samo jednim overom (27,20,16,12,18) i sa prosecno 33min igrom. Danny Green je dobar defanzivac, i verujem da ce moci Klaya da ostavi ispod ove grane. Od 2016. su odigrali 6 tekmi, i Klay je cak 4 puta ostao ispod ove margine gde je takodje uzimao prosecno 15 suteva u tih 6 tekmi, ta dva puta kad je presao je pogodio 11 i 9 puta (kad je pogodio 9 puta, pogodio je i jedno slobodno bacanje, a Klay jedva da izvodi slobodna bacanja (u poslednjih 5 tekmi je samo jedno izvodio i to je promasio)), dok ostale 4 tekme je realizovao sa 6,5,7,4 suteva. GSW je sada kompletan izuzev Jordan Bella, tako da mislim da ce Klayu biti "oduzet" koji sut od strane saigraca, i sada se vratio Iguodala, tako da ce mu i koji minut biti oduzet. Gledano statisticki, u poslednjih 3 tekme ima prosek 15.3p sa provedenih 33.7min na parketu, u posalednjih 6 16.7p sa provedenih 33.8min na parketu, a ako cemo jos vise tekmi, onda u poslednjih 13 18.1p sa provedenih 35min na parketu, sto sve ide u prilog ovom tipu. A ono najvaznije je kako pogadja subotom! Subotom u 12 tekmi ima prosek 16.3p sa provedenih 34.3min na parketu. Po mom nekom misljenju (ne morate da ga uvazite) vidim ga na nekih 15-16p. Srecno ko isprati!