Najjača košarkaška liga na svijetu i naša specijalnost :mrgreen:
By Lustertokounmpo34
ahmony wrote:DeRozan 22,5+ [premier, sportplus]

Toronto igra odlicno u zadnje vrijeme pa je DeRozan provodio manje od 30 minuta, a klupa je unistavala. Dns idu u goste Hornetsima koji su njegova redovna mušterija, ne očekujem laganu utakmicu, a granica na ružu nikad povoljnija. Sretno ko prati :)

Isto mi se svidja Howard na 13,5

0/0

Ja sam takoder to isto mislio i onda kad sam procitao da netko dijeli moje misljenje nije mi bilo tesko odigrat ovo.

Sada se napada Kyrie Over 24.5 (upravo je pala kvota u SS na 1,70) i George Over 23,5
By Lustertokounmpo34
#93019 Definitivno, i za to je zasluzan batum koji danas ocean nebi pogodio. na kraju 3/4 covjek je imao sut iz igre 0/10 od kojih su dva, tri bila teska. i tu Toronto ode na 15 razlike. Al dobro, neka je vise ovakvih dana i parova, gdje sve prođe prije pocetka zadnje cetvrtine :D

P.S. U SS-u je Kanter na 14.5 u ponudi, a procitao sam negdje da je pod upitinikom za veceras. Ima li netko ideju sta oko njega, probat manje ili jednostavno preskocit?
By ahmony
Bigfudamental wrote:Zanima me misljenje Nurkic - 13.5 jer ide na Goberta......pozz
Nurka je zvijer, samo što je trener idiot pa svaku njegovu grešku kažnjava s klupom.. Zadnji put protiv boljeg centra (howarda) 20+, ne kažem da neće doći, samo ne znaš kakva je snjim situacija nikad
By Lustertokounmpo34
Bigfudamental wrote:Zanima me misljenje Nurkic - 13.5 jer ide na Goberta......pozz

Nebi me cudio over ako bude zabio koji sut sa poludistance. Mislim da je bi Jusuf mogao ici preko buduci da zadnje vrijeme Gobert neigra onu obranu na koju smo navikli od njega, i vec smo par puta ove godine vidjeli da ga suparnicki centri nakrcaju (Drummond, Howard) ne samo poenima vec izdominiraju i skokovima
By vintage1978
#93027 Domantas Sabonis OVER 11,5pts Super Sport kladiona
S obzirom da je Miki28 bija brzi i izanalizirao Bulera under, da se ne ponavljam ja uzimam Sabonisa na vrlo privlacnoj grani iz dva razloga.
Prvi razlog je jer ocekujem blow out s obzirom da je i onako losa ekipa Knicksa ostala bez Porzija, tako da bi ovo moglo bit napucavanje. Drugi razlog, povratkom Turnera, Sabonis ulazi s klupe i u momcadi u kojoj mu je matchup O'Quinn, Sabonisova brzina i šut s poludistance uvelike dolaze do izrazaja. Zato mi je granica od 11,5pts vrlo primamljiva. Trener je znao prakticirati Turnera i Sabonisa zajedno na parketu, sto također ide u prilog overu jer Knicksi nakon ozljede Porzingisa i nemaju kvalitetnu cetvorku.
Sritno svima i zivili!
By majstor kreka
#93028 M.BEASLEY 18.5 vise (mozzart)

Razmatrao sam Hardaveja, al onda reko jebes tog kamenjara sto ne bi ludog brata Bizlija ispostovao.

Situacija u Njujorku je dakle takva da najbolji igrac Porzingis nece igrati do kraja sezone i Bizli je taj koji treba tu rupu da popuni, reklo bi se i sto se tice minutaze i uloge u timu.

Jedan mec je odigran otkako nema Porzingisa, Toronto je lagano na svom terenu izasao na kraj sa Njujorkom za koji pored Porzingisa nije nastupio ni Kanter.
Nas pulen Bizli je odigrao 31 minut, dao 21 poena, 7-13 iz igre, 7-7 bacanja.
Ono sto treba napomenuti jeste da je utakmica otisla u takozvani blowout, te da se Bizli nije vracao u igru nakon sto je izasao krajem trece cetvrtine.
Dakle u nekim regularnim uslovima, odigrao bi jos 7-8 minuta, sto bi automatski povuklo dodatni broj suteva i poena.

Ono sto je zanimljivo kod Bizlija je njegova statistika iz ove sezone, koja kaze da Bizli prakticno kada god odigra 25+ minuta prebacuje ovu granicu.
25 minuta sam uzeo kao nekakvu donju granicu po pitanju minutaze koju bi trebalo minimum da ima i veceras, dakle u slucaju nekakvog blowouta.

Uglavnom 13 puta ove sezone je odigrao 25+ minuta i ima 12 overa i 1 under(taj mec odigrao 26 min, 18 poena). Neka ukupna statistika kaze:
13 meceva, 31 min u proseku, 23.7 poena.

Veceras je za ocekivati da odigra nekih 35 minuta gore dole, Hardavej je u kanalu, Kanter se vraca(ali on i nije ne znam kakav potrosac lopti, retko uzme vise od 12-13 suteva, pre svega ima sjajne procente), tu su jos li i Dzek kao relativno nebitni likovi(mada Li ume da se istripuje da je Dzordan) i sve u svemu Bizli je tu glavni potrosac, prilicno luda glava koja ne jebe sistem.

Ono sto me brine je taj eventualni blow out, al valjda ce se drzati Njujork solidno, nije ni Indijana ne znam kakva sila.
By nbaspecialtips
#93041 P.George [24,5] OVER 4/10 (wwin) Uslov: anthony, westbrook, minnesota no OT, Phila no OT

Nema Anthonija, nema Westbrooka... nema sta vise da se kaze. Silovace PG kao i proslu koju je zavrsio sa 29 poena al nije uopste igrao zadnju. Bez ove dvojice vecina tereta u napadi je upravo na njemu.
By ModroPlavo
baja papaja wrote:Izlupalo se lepo na Hou Dal :)

Adams -13.5 @1.85 Maxbet
Igraju sa MEM, Wess je questionable, ako ne ne bude igrao ovo mi je zicer, ali i ako bude igrao ponovo mi ima value Adams.
Zatvorice ga Gasol dobro, i kada dobije loptu pod kosem nece mu biti jednostavno da poentira. PG je on fire, uzimace ponovo stvar u svoje ruke i resavati napade, nece sigurno gurati loptu pod kos na Adamsa. Takodje ocekujem sporiju utakmicu na oko 200p, gde ce Adams u napadu vise imati zadatak da namesta blokove u akciji i izvlaci Gasola van reketa nego da sebi pravi poziciju da primi loptu.
U poslednjim utakmicama se vecito vrti oko ove granice, 2 puta je presao 3 nije u predhodnih 5 utakmica. Vecito nakuca 8-10p u prvoj cetvrtini i onda posle slabo sta uradi. Ja ga veceras vidim na 10ak suteva sa procentom ispod proseka, i ne preko 14p.
Srecno svima.

15.5 sada da li se isplati jer nema Wesa i Mela?