Najjača košarkaška liga na svijetu i naša specijalnost :mrgreen:
By Pep9
#93167 J. Embiid 25.5- Pinnbet

b2b utakmica za Nikse. Idu na ekipu koja bi mogla lako da ih resi veceras. Embiid je proslu utakmicu izlazio zbog povrede na klupu i vracao se u igru. Imajuci to u vidu, ne vidim razloga da previse forsiraju Embiida koji ide na Kantera, pored mnostva drugih slabosti i izostanaka kod Niksa. Uz to, Embiid neretko ulazi u problem sa faulovima kada igra protiv fizicki jacih centara. Veceras ce 20-22pts od njega verovatno biti dovoljna za pobedu. Ovo cu uzeti na manji ulog nego obicno.
By Bajo
#93185 KANTER 16,5 UNDER [ BET 365 ] 8/10

jeste manja kvota 1,57 ali margina je debelo promasena za bar 2 poena, b2b za Nikse, igraju uzasno bez Porzingisa, sve redom sa hendikepom padaju, nocas gostuje kod File kojoj svaka pobjeda znaci u borbi za PO, Embiid igra, malterne missmatch ima, kanter mene nemre cuvati, moguci problemi sa osobnim greskama, dosta realan bo, Fila kompletna, ne vidim kantera ni pod razno preko 13 pts...pozz i sretno svima :D :)
By prlito
#93201 Kevin Durant over 6,5 rebound (1.75) 888sport

Durant je taman skoro na prosjeku margine, ali izostanak Greena i njegove zamjene Bella dati ce vise ovlasti Durantu, sto bi trebalo rezultirati vecim brojem skokova protiv Sunsa koji i nemaju bas najbolju obranu. Durant u utakmicama bez Greena redovito pokriva ovu marginu
By Alene Oprosti
prlito wrote:Kevin Durant over 6,5 rebound (1.75) 888sport

Durant je taman skoro na prosjeku margine, ali izostanak Greena i njegove zamjene Bella dati ce vise ovlasti Durantu, sto bi trebalo rezultirati vecim brojem skokova protiv Sunsa koji i nemaju bas najbolju obranu. Durant u utakmicama bez Greena redovito pokriva ovu marginu

5.5 u betfairu, kvota 1.83
ne, izmislio sam, 6.5 je ipak
By prlito
#93221 Scimao si me dobro, betfair prilikom objavljivanja nije jos ponudio tecaje na igrace, da sam znao sacekao bi, ali me istovremeno strah bilo da ovaj tecaj i margina nece izdrzati..