Najjača košarkaška liga na svijetu i naša specijalnost :mrgreen:
By vintage1978
#93405 Rodney Hood manje od 14,5pts Bet365
Ljevoruka prinova iz Utah koja igra u second unitu Cavsa. Igrac koji ima lip mekan šut mislim da nece imati toliko prilike šutati u utakmici koja bi tribala bit u tisno...Po meni Clarkson (iako ga osobno smatram losijim igracem) ce dobit vise prilike i slobode u second unitu. S obzirom da su trejdovi bili nedavno (a u zadnjih 25g nisam vidio da netko trejda 80% ekipe) jos uvik se nezna "ko kad smi pucat" tako da neke selekcije nema...u tom "ludilu" ne vidim Hooda preko ove granice.
Sritno svima i zivili!
By LosPollosHermanos
#93408 MIN-HOU - BTTS 105.5 over Soccer

Ne mogu ovo u takmicenje jer ne moze Soker, a drugi tip koji sam odigrao jos danas je Admas, vec je tipovan, tako da cu samo ovde ovo.
Dve ekipe sa mnogo napadackih opcija. Mnogo poena u rukama. Ocekujem slican mec kao Klivlend - Minesota od skoro, ne bas toliko poena ali bar po 110 na obe strane. Igrali su vec jednom i Rakete su dobile 116-98. Los sut su imali Vukovi tada, sa klube Crawford 0 poena, to se ne bi trebalo ponoviti danas. Ocekujem bar 10 od njega. Duel Harden-Butler bi mogo biti nadmetanje jih dvojice ko ce vise da ubaci, Kat je isto hot, trojke gadja kao lud, Green sa klupe kod Roketsa ako udje u seriju lagano moze 4-5 trojki, tu je i Gordon isto. Dakle i jedni i drugi imaju recimo po 5 igarca koji mogu da budu dvocifreni bez problema, i imaju kapaciteta da ubace po 106 poena. Sad nesto ne verujem u neku playoff utakmicu sa granitnim odbranama i tucom na terenu, da Batler ustopuje Hardena, Tig Pola, Kapela Taunsa, vec kao sto sam rekao nesto nalik duela Kavsa i Vulvsa, tj. da ce Vulvsi odgovoriti brzom igrom i rokanjem Hjustonu.
By Zegin
#93409 J.GREEN 12.5- betfair
Green ima tek 1 over na ovu marginu u poslednih 10ak utakmica a to je bilo protiv Atlante kad je odigrao 32 minuta, 10 minuta vise od njegove standardne minute. Pored novih saigraca ne ocekujem da ima previse minuta, protiv Boston je odigrao oko 17. Green nije tip igraca koji uzima suteve u napad protiv hawkse je uzeo 16 suteva jer je bio ostavljen sam za 3 poena nekoliko puta normalno nije samo to razlog dao covek i nekoliko koseva iz tranzicije i na ulaz ali jeff nije nikako igrac koji je ozbiljna napadacka opcija. Realna margina je 10.5 ja sam ga uzeo ranije na 13.5 ali i na 12.5 vidim isti value.
By prlito
#93421 Pau Gasol under 10 rebound (1.83) williamhill

Ovo moram ispratiti. Pau je odigrao zadnji mec preko 30min i ocekivati je malo ipak doziranja njegove minutaze protiv Nuggetsa s obzirom na godine. Nuggetsi momcad koja i ne dozvoljava bas skokove, dobra im je obrana sto ide u korist. Njegov prosjek pada kada su u pitanju b2b utakmice poput ove, a da i ne spominjem da je zadnja dva okrasaja isao ispod ove linije.