Najjača košarkaška liga na svijetu i naša specijalnost :mrgreen:
By kokodril
UrosGospodarVremena wrote:
nbaspecialtips wrote:Koju srednju skolu planiras upisat urose?

To i ja sam sebe pitam :/

pusti školu, nego kako harden i butler igraju utorkom na neparne datume
By UrosGospodarVremena
UrosGospodarVremena wrote:Kod mene trenutno:
Steven Adams 13.5 over- 11p
Gerald Green 11.5 over-6p
Atlanta-Bucks 216.5 under-28:28 (7:28 do kraja 2/4)
Pau Gasol 12.5 under- tek u 4:30
Richardson 13.5 under-3p
Dallas-Kings 211.5 under-5:10 (7min do kraja 1/4)
Za sad ide dobro

Steven presao na polovini 2/4 sa 14p
Richardson 10p ostao under
Green jos uvek na 6p
By Mr.MM
#93473 Jesam li jedini koji je Dragog igrao OVER,igrao sam njega i Rozya OVER na neki svoj osjecaj jer sam gledao prethodnu utakmicu kad su se sukobili Dragi i Rozy umalo do fizickog obračuna nije došlo.Pa sam pretpostavio da ce veceras bit utakmica sa vise poena u odnosu na prethodnu i da ce se Dragi i Rozy bukvalno natjecat u sutevima i poenima ako me razumijete...
Narodni tiket:
Dragi OVER ✔
Rozy OVER✔
Hasan UNDER✔
Valanc.UNDER✔
Midleton OVER✔
P.George OVER ✔
WCS OVER ❌
Naravno pored ovog su jos u igri tzv."SIGURICE" :geek:
By Jackthetriper16
Mr.MM wrote:Jesam li jedini koji je Dragog igrao OVER,igrao sam njega i Rozya OVER na neki svoj osjecaj jer sam gledao prethodnu utakmicu kad su se sukobili Dragi i Rozy umalo do fizickog obračuna nije došlo.Pa sam pretpostavio da ce veceras bit utakmica sa vise poena u odnosu na prethodnu i da ce se Dragi i Rozy bukvalno natjecat u sutevima i poenima ako me razumijete...
Narodni tiket:
Dragi OVER ✔
Rozy OVER✔
Hasan UNDER✔
Valanc.UNDER✔
Midleton OVER✔
P.George OVER ✔
WCS OVER ❌
Naravno pored ovog su jos u igri tzv."SIGURICE" :geek:

Steta za WCS-a,bilo bi jos bolje da je ovo oko Dragica ispisano pre utakmice,jer da je doso under sumnjam da bi tvoj post osvanuo ovde.Verovatno bi se zavrsilo na tvojoj losoj pretpostavci,ovako posto je dobra onda daj da kazem kako sam bio pametan.Nista licno,ne zameram ja tebi,nego postupku,jer me iritira kad neko ne pise nista pre meca,a kad se zavrsi onda svi znamo.Da jedini si koji ga je igrao over,jer su argumenti bili na strani undera.Da si se pojavio pre meca sa kontra analizom mozda bi neko imao koristi od ovog posta.Ovako sem tebe cisto sumnjam.Izvini jos jednom sto delujem arogantno,ali ovde je dosta ljudi palo Dragica,ukljucujuci i mene,pa sam se malo ekscitirao kad sam procitao tvoj post.