Najjača košarkaška liga na svijetu i naša specijalnost :mrgreen:
By LosPollosHermanos
UcenikBGD wrote:
LosPollosHermanos wrote:Koja sreca kod Gibsona ... Nije moglo bolje, on mi daje poene za njegov prolaz i za prolaz na BTTS :lol: :lol: :lol:

Čim neki maler kaže 2 minuta do kraja truo igrach dusu dao za under Onda nema brige Over dolazi :mrgreen:

:lol: :lol: :lol:
By UcenikBGD
Ronaldinho wrote:Hahahahahahh..Ucenice,sve vise vjerujem u tvoju teoriju

Pa nema šta sve više, vidiš i sam! Ovo podneblje je puno neznalica i šarlatana oduvek bilo. Lik dođe dva minuta pred kraj meča i ne može da pogodi da li je over ili under, i onda očekuješ nešto pametno pre meča da ti kaže! Inače taj cp32 uvek se pojavljuje samo u toku mečeva da oblati nečiji tip,ako se natrpa nečiji under tip ili obrnutu. A onda se ovako obično nasadi na kurčinu ko sad za Gibsona! Cenim da ga veoma boli velika Tadžova kobaja po sred guze! :mrgreen:
By nbaspecialtips
UcenikBGD wrote:
Ronaldinho wrote:Hahahahahahh..Ucenice,sve vise vjerujem u tvoju teoriju

Pa nema šta sve više, vidiš i sam! Ovo podneblje je puno neznalica i šarlatana oduvek bilo. Lik dođe dva minuta pred kraj meča i ne može da pogodi da li je over ili under, i onda očekuješ nešto pametno pre meča da ti kaže! Inače taj cp32 uvek se pojavljuje samo u toku mečeva da oblati nečiji tip,ako se natrpa nečiji under tip ili obrnutu. A onda se ovako obično nasadi na kurčinu ko sad za Gibsona! Cenim da ga veoma boli velika Tadžova kobaja po sred guze! :mrgreen:

isti ko i luka... jos je prosle sezone zasluzio ban