Najjača košarkaška liga na svijetu i naša specijalnost :mrgreen:
By baja papaja
#93367 Ne znam kojje strane kladare su dozvoljene u tkmicenju, ali predpostavljam da moze bet365

Gibson +11.5 @1.83 bet365

Igrace se odlicna kosarka veceras, na dosta poena, Sad od pocetka Tig ce biti zauzet jurcanjem za Polom, Batler ce imati svoju ulogu u napadu, ali ce isto tako biti zaduzen za zaustavljanje Hardena sto je jako tesko i tu ce se dosta potrositi. Wigins je toplo-hladno nekad forsira nekad ne i bas mu se ne moze znati kako ce odigrati u poslednje vreme. KAT ce biti cuvan od strane Kapele koji nije neki specijalac za odbranu ali nije ni los, ima brzinu, visinu i dobar skok te ce moci da spreci KAT-a koliko toliko, a i on ne sija ove sezone.
E sad kad sve ovo ovako razmotrim Gibson se sam namece za over. Povoljan matchup, fizicki mnogo jaci i ja zbog toga ocekujem da ce Tibodo malo vise lopti posvetiti njemu. Ni on nije bas u formi u poslednje vreme, ali evo sanse da protiv PO rivala pokaze koliko moze.
6 ubacenih koseva nije mnogo za njega, ocekujem i par slobonjaka sto bi bilo dovoljno za 12+p ovde.

Nije za ovu temu ali nemam sad vremena da pisem vise, igrao sam jos Derozana over, Dragica under, za OKC cekam info za ovu dvojicu pa cu onda igrati.

Srecno svima.
By adis74
#93399 Josh Richardson under 15,5 points @ Premier

Anunoby ima jedan jedini zadatak kao starter a to je da odigra dobru odbranu na svom čovjeku . Odličan defanzivac ali ofanzivno je dosta limitiran i to je glavni razlog što se njegova minutaža kreće 15-25 minuta , odličan je spot-up defender jedini "loš" dio njegove odbrane je odbrana mid-range šuta ali o tom po tom. Vjerovatno nas očekuje jedan tvrd meč na manji broj posjeda i na postavljene odbrane , a dobro je poznato da Richardson loše igra utorkom ;)
By Kyrie94
#93403 Butler 25.5+ Supersport

Ocekuju se utakmica na dosta poena i jako brz tempo. Proslu utakmicu su ga cuvali cp3 i harden pa vjerujem da ce se tako izmjenjivati na danas. U odlicnoj je formi i provodi najvise minuta na terenu oko 35-40. Uzima dosta suteva. Iako je cp3 poznat kao dobar defanzivac zna se kad butlera krene sut nebi ga ni 3 takva zaustavila.

Ima ga i u HL na 24.5
By adis74
#93514 Elfrid Payton under 16,5 points @ SuperSport

Warriorsima 29 i Denveru 19 poena i granica 16,5 a može se naći na 18,5 . Iskreno večeras ja njega ne vidim preko 12 poena , većina njegovih poena je na ulaz gdje je mogao izvlačiti pored Pachulie i Jokića ali Gobert je sjajan rim protector , njegovi ružni šutevi s ramena neće ići , Juta je dosta ozbiljnija momčad koja je na 10-game winning-streaku i večeras očekujem nastavak, moguće i blowout sa obzirom na trenutni roster Phoenixa i ozlijede Bookera.
By Kyrie94
#93560 Markanen 16.5- ss

Danas mi svi iz chicaga nekako za minus izgledaju. Danas ce markanen cuvat ibaka koji je jedan od najboljih obrambenih igraca. Rookiju nece dopustit previse suteva a i u zadnje vrijeme ga sut bas i ne sluzi. Granica je dosta veca jer naravno nema mirotica pa igra malo duze no toronto ima jednu od najboljih obrana lige te se nadam nekom BO
Last edited by Kyrie94 on 14 Feb 2018, 19:55, edited 1 time in total.
By Jackthetriper16
#93583 M Beasley 17,5+maxbet,

Nakon tri gostovanja bez Porza,i tri poraza,NY docekuje Washington koji igra bez Walla,Markif je Q,ali i ako zaigra ta njegova pozicija je jako tanka sto se odbrane tice,i mislim da je Wash najranjiviji bas tu.S druge strane Bizli ima dobru minutazu,i veliki broj suteva,odlican skorer,i mislim da ce im publika u MSG-u dati malo vetar u ledja,da odigraju jedan korektan mec,ne verujem u pobedu,ali u taman toliki egal da bi Bizli odigrao 30 min,uzeo 15-16 suteva,i uz koje bacanje presao granicu sa 19-20 pts.Retko ko moze da cuva ovog coveka,a Washington jos manje.