Najjača košarkaška liga na svijetu i naša specijalnost :mrgreen:
By DirkNowitzki
#93558 T. Evans (MEM) 18.5 OVER koef 1.85 Mozzart ili 1.9 Sportlife

Evans se vraca u staru prepoznatljivu formu, i veceras ocekujem da ide na 20+ poena. U Memfisu on je glavni potrosac lopti, Gasol boli ga kurac za kosarku, jedva ceka da zavrsi sezonu pa da napusti brod koji tone. Evans je imao malu povredu pre oko 2 nedelje, pa zbog toga u zadnje 2 utakmice imao malo manju minutazu nego inace (26 minuta, a normalna minutaza mu je od 32 do 36 minuta) ali prebrodio je povredu koju je imao i sada je 100% spreman da trpa. Vec dvaput igrali, jednom u produzetke postigao ukupno 29 poena (22 u regular) i drugi put igrali pre 3 dana, ali tada imao skracenu minutazu i postigao 12 poena uz katastrofalni sut 3 od 14. Evans svoje poene postize uglavnom na ulaz, a nesto manje na sut sa poludistance. Takodje zna opaliti i po neku trojku (prosek sezoni 2 od 5 za tri). Cuvar mu je Abrines koji ne verujem da moze ustopovati Evansa na manje od 20 poena.
By Bajo
Miki28 wrote:Justin Holiday 12.5 under ( vecina kladionica )

Doslo je vrijeme da se pocne igrati minus.
Bullsi posle duzeg vremena kompletni, vcrs se vraca i Dunn tako da pored njega, Lavina, Markanena, Lopeza, Granta, Valentina, Nwabe, Portisa i koga jos tesko da ce imati 12+ suteva.
Igraju protiv Toronta, ocekujem kao i u prethodna 2-3 meca da uzme 8-10 suteva i naravno da cu se kockati na njega sa tolikim brojem sutrva jer se zna kakav je suter na nivou karijere.
Prosto mi je nevjerovatno da Hoiberg i dalje njemu daje 30+ minuta, ja bih to skresao na max 25-28 min i da pjeva.

U Cikaguce biti minusa, bio je izbor izmedju njega, Lavina i Markanena ali uzeo sam njega iako su mi i ova 2 izgledni minusi, posebno Lavin.

odlican par, uzeo ga u betu na 13,5 2.00 kvota :)
By Miki28
#93567 R. Gobert 12.5 over ( pinnbet )

T. Chandler ne igra, za Finiks ostaju Len, Bender i Chriss kao visoki sto je za Gobera lak zalogaj. Iako ne igra Rubio za Jutu ocekujem apsolutno dominantnu partiju Gobera portiv ove 3.
Evo kako pisem iskocilo Bender da je starter na C tako da oni pokusavaju da izvuku Gobera van reketa ali imace muke mnogo Bender sa njim na drugoj strani parkea.
Par alejapova, nekoliko putbackova uz koje slobodno bacanje i mislim da ce biti dovoljno za 14+ poena
By LosPollosHermanos
#93571 Gobert 12.5 over @1.8 PW365

Lineup note: Dragan Bender will start at C on Wednesday

Ne vidim kojom magijom moze Bender da parira fizicki i u bilo kom smisli Goberu. Mozda zele da slone Gobera sa parketa ako ovaj krene da puca trojke ali nemam bas poverenja u Bendera. Dakle cim mi je iskocilo ovo igram dok ne dignu na 13.5 - 14.5. Mitchel je hot pa jedino on moze da upropasti nekom 30+ partijom ili neki bas hard bo. Dao im 10 i 16 u prosle dve i to sa Cendlerom na parketu koji je mnogoo ozbiljniji difender od Bendera. Prelak zadatak ima Gober, samo da dobije lopte.

Edit: Nisam video da je i Miki stavio, kucali smo verovatno u isto vreme
By Jeffrey
Miki28 wrote:R. Gobert 12.5 over ( pinnbet )

T. Chandler ne igra, za Finiks ostaju Len, Bender i Chriss kao visoki sto je za Gobera lak zalogaj. Iako ne igra Rubio za Jutu ocekujem apsolutno dominantnu partiju Gobera portiv ove 3.
Evo kako pisem iskocilo Bender da je starter na C tako da oni pokusavaju da izvuku Gobera van reketa ali imace muke mnogo Bender sa njim na drugoj strani parkea.
Par alejapova, nekoliko putbackova uz koje slobodno bacanje i mislim da ce biti dovoljno za 14+ poena

Odličan pik, potpuno se slažem uzimam ga i ja
By Miki28
#93575 R. Lopez 12.5 under ( soccer )

Ista stvar kao i sa Holidejom, Bulsi se kompetirali. Dosta opcija za trenera i dosta mladih igraca koji traze svoju sansu.
RoLo kao veteran i najiskusniji u ovoj ekipi vjerujem da u narednom periodu nece igrati vise od 26-28 min. Vcrs protiv Jonasa, i Toronto ce koristit Jonasa u tom nekom rasponu sto se tice minuta pa ce tako dosta vremena provesti jedan protiv drugog. Da je 10.5 granica mozda bih ga cackao over ali na 12.5 vidim vrijednost u underu iako se vratio Dunn koji ce bolje organizovati napade nego Grant.
Ocekujem 7-8 uzetih suteva za njega, nekih 50% iz igre tako da bi u tom slucaju imali fore i za koje slobodno.
Ako bude uzeo 10+ suteva naravno da ce proci ali mislim da takva situacija nece biti vcrs.

Znam za njihove meceve ove sezone i sve ali nesto me vcrs nagoni da ga igram minus, nekako vidim totalno drugaciji razvoj situacije.
Nije bilo dosta ovih igraca tada tu. Ako krene dobro onda prebacuje tih 10.5 ko vec ima plus na toj ali mislim da ostaje ispod 12 po mom nekom scenariju za taj mec
Last edited by Miki28 on 14 Feb 2018, 20:35, edited 1 time in total.
By Mr.MM
#93580 Lillard 27.5 OVER 3/10

Znamo da Lillard provodi najvise minuta na parketu u ekipi Portlanda,veceras protiv Goledna ga vidim na 40+,tu je jos cinjenica da Golden dopusta vecinu poena bas Pleyu tako da ce Lillard veceras i sutati vjerovatno iznad prosjeka svojih suteva po utakmici. Kako sam upratio zadnje 3 utakmice protiv Goldena bas je nalozen na njihi opcenito jacih ekipa,jos ako ga krenu 3-ce mislim da bi lagano trebao da predje ovu marginu,imamo jos i faulove a najvise se faulova bas na njemu pravi jer jednostavno voli "progulit" pod kos...
CINJENICA je i da je na zadnjih 5 utakmica protiv Goldena "hladno" presao ovu granicu 4 puta(30+),a ovu jednu nije "isao preko" bio je BO,igrao 29' minuta uz dosta los procenat suta.

P.S prvi put pisem analizu iskreno nisam neko ko zna napisat dobru anlizu jednostavno igram na svoj osjecaj uz kratko analiziranje. NBA pratim svega 2 3 godine,ako ce vec neko uzet tip,igra na vlastitu odgovornost.
Prolaznost sinoc.
TIKET1: 3/3
TIKET2: 4/5
TIKET3: 6/7
Ako analiza nije dobra nek me neko ispravi(neko ko ima vise iskustva i ko je stariji član foruma)...kao sto reko novi sam na forumu. Pratim NBA svega 2-3 godine. Lijep pozdrav.
By Miki28
#93585 M. Gortat 10.5 inder ( planetwin365 )

Zamalo slog da me opali kad sam vidio ovu granicu na njega. Naravno da cu je uzeti.
Markif i Mahinmija ocekujem da zaigraju pa se Gortat vraca na svojih standardnih 26-28 min.
Protiv Cikaga igrao vise jer je Mahinmi napistio mec a Markif bio OUT ali danas je druga prica.
Jeste da idu na NY i Kantera ali mi je ova granica value jer ga vidim bas na nekih 8-9 poena. Prvenstveni zadatak ce mu biti da proba usporiti Kantera a u npadu sta uradi, uradi.
By majstor kreka
#93587 Mirotic 16.5 vise (vecina kladza)

Nju Orleans docekuje Lejkerse, granica je skoro 230.
Mirotic se solidno snasao u novom timu, 5 meceva je odigrao, u dva je podbacio(u ubedljivim porazima od Jute i File), u ostala tri bio vrlo dobar.
Prethodni mec protiv Detroita je poceo sa klupe usled neke takticke zamisli trenera i to se nije previse odrazilo na njegovu igru(sto je i logicno jer je navikao na takvu ulogu u Cikagu), postigao je 21 poen za 29 minuta.

Veceras da li ce poceti sa klupe ili u startnih pet ne menja previse situaciju, ocekuje se brz mec na veliki broj poena, Nju Orleans je ekipa u kojoj tri igraca bukvalno nose napad, Dejvis, Holidej i od skoro Mirotic, realno je da isporuci svoju porciju suteva, cenim nekih 15-18, uz par bacanja to bi trebalo da bude dovoljno da prebaci.
Igrao je krajem januara protiv Lejkersa sa Cikagom, ubacio im je 18 poena s klupe za 24 minuta u mecu koji je bio dosta neefikasniji od bar ocekivanja za ovaj vecerasnji.
By UcenikBGD
Miki28 wrote:M. Gortat 10.5 inder ( planetwin365 )

Zamalo slog da me opali kad sam vidio ovu granicu na njega. Naravno da cu je uzeti.
Markif i Mahinmija ocekujem da zaigraju pa se Gortat vraca na svojih standardnih 26-28 min.
Protiv Cikaga igrao vise jer je Mahinmi napistio mec a Markif bio OUT ali danas je druga prica.
Jeste da idu na NY i Kantera ali mi je ova granica value jer ga vidim bas na nekih 8-9 poena. Prvenstveni zadatak ce mu biti da proba usporiti Kantera a u npadu sta uradi, uradi.

granica je 9,5 sada a i u mozzartu i ostalim kladama je 9,5! Ne zaboravi samo da su ove sezone igrali početkom januara jedan meč i Gortat je zabeležio rekord sezone 21 poen!!! Kantera je teško zaustaviti ali lako napuniti, možda zato izazivali sa tom 10,5 granicom!
Kad si već pomenuo pinnbet i granicu 12,5 za Gobera,čudi me da nisi primetio istu granicu i Hasanu!!! Over12,5 se nameće sam ako Embiid ne bude igrao,a po mom skromnom mišljenju neće,a Olinik Keli je out!!! Hasan će to da prepiša u par zakucavanja u 1/4 bez Embiida! Inače RO odigran u socceru a slažem se i za Gobera i Justina malo manje,ali sve su 12,5 granice!! Simptomatično :mrgreen: