Najjača košarkaška liga na svijetu i naša specijalnost :mrgreen:
By valanciunas
DirkNowitzki wrote:
Shaw Hitcher wrote:Prince bi mogao over na 12,5? bazemore schroder i ilyasova su out?

Ko je iz Makedonije, neka trpa Prince 12.5 OVER kvota 1.9. Dok nisu kacili granicu ili izbaciti iz ponude. Kladionica Sportlife ima ovo...

Segde go ima : Sportlife,zlatna kopacka,evro tip 12.5
By TheKlaw
#93582 Mišljenja na Bradley over 11,5 i dr.green under 11,5...navodno vuče neku ozljedu prsta a i čuvat će ga aminu koji je respektabilan defanzivac...a bradley protiv bivseg kluba za takvog sutera mi se 11,5 cini premalo
By Miki28
#93584 Moze Prince ali sa srecom braco. Jedno sam siguran, taj nece biti blizu granice. Ili ide na 20+ ili potpuni raspad.

Dirk, pa PG ce ga uzeti. On ga je i cuvao prije par dana u vecini slucajeva kad au bili zajdno ma parketu a sad ocekujem da Wbrk povuce vcrs, bio je bas bijesan posle meca na svoju igru tako da PG pada malo u 2 plan i moze zaigrat jos jace odbranu.
Proslu je ipak sipao u napadu i trosio se u odbrani.

Inace, ne vjerujte sve sto napise labs za matchup, morate malo i svoj mozak ukljucit.

Vec je jedan danas pisao za Dragica i Simonsa a Dragica cuva Kovington dok Simonsa Ricardson.
By Jeffrey
TheKlaw wrote:Mišljenja na Bradley over 11,5 i dr.green under 11,5...navodno vuče neku ozljedu prsta a i čuvat će ga aminu koji je respektabilan defanzivac...a bradley protiv bivseg kluba za takvog sutera mi se 11,5 cini premalo

sve si napisao za greena možeš to uzet , ionako je green 4 napadačka opcija tako da je ok pik na sve okolnosti