Najjača košarkaška liga na svijetu i naša specijalnost :mrgreen:

izaberi 2, granice u anketi su one koje je moguće odigrat

19
21%
29
32%
16
17%
10
11%
4
4%
9
10%
5
5%
By DirkNowitzki
#95306 Dallas - Oklahoma 2 Hen +4.5 koef 1.85 Mozzart

Jednostavno Dallas je usao u tank mode i oni ce se truditi da izgube ovu utakmicu, dok Oklahoma se bori za plejof i ovo je za njih bitna utakmica u kojoj ce se truditi da uzmu pobedu. Do sada su tri puta igrali i ovo ce im biti poslednja medjusobna utakmica za ovu sezonu. 2 su dobili Dallas a jedna Oklahoma ali sve 3 utakmice su bili rano u sezoni kada Dallas jos nije znao sta da radi, dali da tankira ili da igra. Veceras ocekujem da Westbrook, George i ekipa uzmu pobedu u Dallas sa minimum 5 razlike i tako napraviti jos jedan korak napred do plejofa.

G. Antetokounmpo (MIL) 24.5 OVER koef 1.85 Mozzart

Veoma bitna utakmica i za obe ekipe koje se bore za plejof. Ovo za grka je niska granica koju mislim da veceras lako ce da je predje zato sto ako Milvoki zeli da dobije utakmicu, mora grk da forsira, da bude najaktivniji u napadu. Do sada vec odigrali 3 utakmice i on je postigao 29, 21 (imao problem sa licnim greskama) i 25 poena. Istina nije bio Griffin tada u Detroit, ali mislim da ni on mu ne moze nista ako grk odluci da forsira, zato sto je grk malo visi od njega a ima i dugacke ruke i brzi je od Griffina. Grk svoje poene postize iz svih pozicija ali najvise voli da napada sa ledjima i ili puca horok ili na silu ide na kucanje. Takodje ima solidan sut sa poludistance, a vrlo retko puca trice. Obicno ispucava oko 20 suta, sto znaci da treba biti na oko 40%-45% suta kako bi presao ovu granicu (naravno da daje i nekoliko slobodnih bacanja).

J. Lamb (CHA) 11.5 OVER koef 1.85 Mozzart

Lamb je igrac koji ulazi sa klupe i u drugoj petorci uzima oko desetak suteva. On je brz igrac koji obicno prvi trci na kontri, ima solidan sut sa poludistance, a zeli probati i trice kada ga negov cuvar zaboravi pa on ostane sam na trici opali je bez razmisljanja. Prosek u sezoni mu je za 2 poena veci (13.4). Sarlot nije u tank mode i oni se upravo bore za plejof. Trenutno su 4 utakmice pozadi poslednje mesto koje vodi u plejofu, tako da moraju grizati na svaku utakmicu ako zele da udju u plejof. Veceras igraju protiv Boston koji je jedan od glavnih konkurenata za prvo mesto na istoku pa tako ocekujem borba do kraja, neizvesna utakmica.
Last edited by DirkNowitzki on 28 Feb 2018, 22:40, edited 1 time in total.
By Zlajo20
#95323 Schroeder Denn (ATL) 18,5 koš manje
Indiana 2
Igrali su dva puta ove godine gde prvu igra 31 minuta i ima sut 4-15 26% i daje 8 poena prvu ga je cuvo collinson i ga je dobro zatvorijo a prije 5 dana 27 mina 9 min 3-12 sut gde ga je cuvo c.jospeh tako da obe dvije utekmice nije ni bio blizu bio i da ce ga danes jospeh dobro zatvorit ja ga licno vidim tamo oko 12 poena
INDIANA 2
Igrali su 2x puta ove sezone i prvu indiana dobija za 10 poena a drugo prije 5 dana za 23 poena pacersom trebaju pobjede jer se bore za playoff gde ce bit gusto imaju 6 pobeda vise nego 9 ekipa koference i svaki poraz sada se broji
Lep pozdrav ko prati
By baja papaja
#95369 Lepe parove ste naveli ovde danas. Da ne ponavljam iste parove imam uplacenog Princa +12.5 u Pinaklu. Ja sam ga igrao na 1.8 sada je 1.7 ali ni sada ga ne bi zaobisao.
Pisao sam ovde vec o njemu, covek mnogo voli loptu, zalece se na ulaze, cesto nerezonski, ali te lopte ulaze nekako u kos :) Zna i lepo sebi da izgradi poziciju za sut, ima tu solidnu tricu i sto je jos bitnije cesto je sutira. Veceras ga ja ne vidim ispod 14 poena, toliko je bas i ubacio Indiani pre par dana. U toj utakmici je ATL postigla nesto manje od 100p. Mislim da ce veceras biti malo brzi ritam i da ce taj br poena ici na +105 sto godi ovom mom tipu. Ove 2 tekme posle allstara je igrao lepo, pogotovo posle Lejkersa gde je isao na +20p. Trebalo bi da nastavi dobru seriju, cuvar ce mu biti Bojan, koga Princ moze fizicki da nadjaca tu iznudi i neke dodatne faulove. Na 14.5 ga ne bi pipao ali ovo nisam hteo da propustim.
Malo sam konfuzno napisao ali poenta je tu :)
Srecno svima
By under
#95371 Howard under 15,5 @1,93 planetwin

svi spustaju granice na under, a planetwin podigao, po meni jako izgledan par, ovo je Howardu 5 tekma u 7 dana, takoder b2b , iako je u solidnoj formi, kao i Charlote koji su nanizali nekoliko pobjeda zaredom, danas ne ocekujem Howarda u dobrom izdanju, igrao vec 2x vs BOST , 2 lagana undera, Boston dobro brani centra 5/30 i mislim da je vrijeme za jednu losiju partiju Supermana, svi znamo da nema on sut, da daje koseve iz tipina ili nakon picka s kembom, a Boston to bas dobro brani, ocito i zbog toga 2 undera kontra Bostona, a vjerujem da bude i danas tako jer nije lako za njega odigrat u 7 dana 5 tekmi, a i vjerujem u BO od strane Bostona koji je kompletan i igra pred domacom publikom

Adams under 14,5 planetwin @1,84
vidim da svi gurate Adamsa u over danas, ja ga igram under, ne iz inata, nego ima vec 2 undera i to teska kontra Dallasa, 6 i 10 poena, naime ne brani Dallas tako lose centre, samo zbog toga sto igra stari Nowitzki, ako se to malo bolje pogleda , ovi drveni centri bez suta , su znali kontra njih ostati u lijepim underima , gobert 13, jordan 6, gortat 6, howard 15, drumm 11 , a i jos jedna stvar koja me je privukla ovdje, Westbrok kontra njih 38, 28, 27 poena, iako je u losoj formi ocekujem njega danas u overu, jer vjerujem da Dallas ne bude dopustio lake poene Adamsu, nego budu njega pratili nakon picka i pustali RW da se bori s svojim sutem ...

score - 53/84
By under
#95389 curry 25,5 under planetwin @1,87

moram i ovo danas uzeti , iako imam vec jedno 6-7 singlova, ne znam ni sam :?
jednostavno ne forsira kao prosle godine, i svima nama nam je pobjegao iz radara, pa covjek na ovu granicu ima u zadnjih 11 tekmi , 10 undera, samo 1 over, igraju protiv wash kojima isto ovo 5 tekma u 7 dana i sumnjam da mogu parirat GSW bez Walla
By Miki28
#95394 L. Aldridge 24.5 under ( soccer )

SA docekuje NO. Pau Gasol out tako da vrvt ide Lovernj u startnih 5 tako da LMA od starta na Dejvisa i zestoka borba nas ocekuje ispod kosa.
SA spolja skoro pa kompetan tako da tu vidim njihovu samsu. Murray sjajan u zadnje vrijeme, Parker i Mills ce dopuniti, Green se probudio a vraca se i Manu tako da ne mora svaka lopta da se spusta na LMA. Vratio se i Gay za smallball tako da ce se dosta minuta poklopiti matchup Dejvis-Oldridz i ocelukem Oldridza na 18-19 poena.

Ok, upravo objavljeno da Bertrans krece na 4 ali Emeka Okafor je i dalje dobar defanzivac, jak je na niskom postu i ima jos zivota u njemu da koliko toliko isparira LMA dok se ne ode u smallballu. Mislim da nece upalit ovaj trik Popa i da ce Dejvis od starta krenuti jako i neitralisati Bertransa

C. Paul 20.5 under ( maxbet )

Hjuston gostuje u LA, kod Klipersa, Polove bivse ekipe. Prosli mec je bilo zestoko, na krv i noz ali liga je itekako intervenisala i vcrs ocekujem mnogo mirniji mec a uz to nema glavnog iz Klipersa ( Grifina ) koga Pol ne moze ocima da vidi. Riversi su spredno likovi, sa Grifinom se nije podnosio dok su ograli i lose se zavrsilo izmedju njih. Kod Hjustona se vraca Gordon i Kapela, nema Andersona ali eto iako je mec na dosta poena mislim da Pol nece previse forisrat i da ce zavrsit sa nekih 18 poena i 10 tak asistencija.
Last edited by Miki28 on 01 Mar 2018, 01:59, edited 1 time in total.
By baja papaja
under wrote:curry 25,5 under planetwin @1,87

moram i ovo danas uzeti , iako imam vec jedno 6-7 singlova, ne znam ni sam :?
jednostavno ne forsira kao prosle godine, i svima nama nam je pobjegao iz radara, pa covjek na ovu granicu ima u zadnjih 11 tekmi , 10 undera, samo 1 over, igraju protiv wash kojima isto ovo 5 tekma u 7 dana i sumnjam da mogu parirat GSW bez Walla

Na ovo tvoje samo da nastavim
Porter -16.5 @1.9 Betfair
Cuvace ga KD i Green, kao sto si rekao 5 tekmi za 7 dana, umor savladava, GSW masinerija za mlevenje. Forma i igra Portera kao i statistika koju belezi od kada je Wall out mi govore da ovo preskocim, ali ipak sam morao jer mora i njega neko da ostavi ispod 15p, a ova utakmica je idealna prilika za to.
By Miki28
#95398 R. Westbrook 26.5 under ( soccer )

Okc gostuje Dalasu. Igrali 3 puta i sva 3 overa za Rasu na ovoj granici. U 2 slucaja tada bio u brutalnoj formi, trosil mnogo lopti i ulazila poludistanca a u jednom mech nije bilo Adamsa i Mela. Sada poludistanca ne ulazi, 3 nikako. U sva 3 meca je Smit Jr pocinjao na Rasi ali mislim da danas postoji sansa da se to promijeni jer nema Robersona na koga su stavljali Dirka pa je tako Barns bio na Mela a Metjuz na PG ali mislim da se to danas moze promijeniti i da Barns bude na PG a Powell koji krece sada u Dalasu na Mela i naravno Metjuz na Wbrk. Tada je kod Dalasa kretao Kleber kao 5 ali sada je ipak Dirk na C, bar je tako zadnji mec krenuo Karlajl ali dosta mijenja petorke pa je tako igra sa niskom prethodnih nekolilo keceva i Bareom umesto Powela kao startera ali i da ga Smit Jr cuva Wbrk mislim da ide u minus. Naravno da je uvijek kocka za igrati njega minus ali kap sto rekoh losa forma me povukla da to igram