Najjača košarkaška liga na svijetu i naša specijalnost :mrgreen:

izaberi 3

16
13%
11
9%
8
7%
25
21%
16
13%
8
7%
8
7%
9
8%
12
10%
7
6%
By Weljo
#95513 J.Randle (17,5) MANJE POENA
Maxbet 1,85
Analiza: Lakersi večeras gostuju ekipi Majamia. Randle je u karijeri odigrao 3 meča protiv Majamia i nikad nije prebacio ovu granicu, na ta tri meca je davao 15, 13, 7 poena. Trenutno je u dobroj formi, ali večeras će imati jako težak zadatak u napadu jer će se na njemu smenjivati Johnson, Olynyk, Biyombo, sva trojica odlični defanzivci i neće lako dolaziti do poena Randle pored njih. Majami ove sezone igra jako dobru i čvrstu odbranu, usporava maksimalno tempo utakmice, protivnicima dozvoljava mali broj poena, što očekujem da će i večeras biti slučaj protiv Lakersa. Ove sezone u proseku provede nekih 25 minuta na terenu, za to vreme ubaci 14,8 poena iz nekih 10-11 uzetih šuta i 54% šuta iz igre. Majami je trenutno u borbi za PO i svaka utakmica im je jako važna, nalaze se na osmoj poziciji i ne smeju da dozvole sebi kiks do kraja sezone, imaju večeras prednost domaćeg terena i verujem da će zabeležiti jednu laku pobedu.
By baja papaja
#95517 Samo da prokomentarisem anketu, ja sam postavio Lebrona i Bogdana na 26.5 odnosno 12.5. Ja ih prvi ne bi igrao na ove granice iz ankete. Pinakl ih jos uvek drzi na ovim granicama po 1.7 i svakako bi i to pre uzeo nego over na 2 poena vecu marginu.
By kokodril
baja papaja wrote:Samo da prokomentarisem anketu, ja sam postavio Lebrona i Bogdana na 26.5 odnosno 12.5. Ja ih prvi ne bi igrao na ove granice iz ankete. Pinakl ih jos uvek drzi na ovim granicama po 1.7 i svakako bi i to pre uzeo nego over na 2 poena vecu marginu.

bravo
By Toni5
#95537 Wade 12,5 over HL

Glavni razlozi za over su brza igra LAL, odsustvo Johnsona i Ellingtona što znači više minuta i uzetih šuteva za Dwyanea ''Tyler Johnson (quad) and Wayne Ellington (quad) will not play on Thursday vs. the Lakers.
Both players are day-to-day with quad contusions. Dwyane Wade will be asked to step up again after his big 27-point performance on Tuesday, and we can expect heavy workloads for Goran Dragic and Josh Richardson. '' + LAL loše brane njegovu poziciju.
By Miki28
#95539 Hill 10.5 over ( maxbet )

Jr Smith suspendovan, vrvt Hood upada u startere. Oko 30 min za Hilla, uzece dosta suteva pa za tu minutazu i broj suteva sasvim dobra granica za odigrati +... Ako Hood upada u startere znaci Simmons na Lebrona, Covington na Hooda i onda ce Redika na Hilla. U ovakvoj konotaciji ocekujem 15+ od Hilla
By Teo
#95542 Goran Dragic Over 4.5 ass 1,66 betfair

Cekao sam petorke pa zbog toga ovako kasno.Bitno mi je bilo JJ ne krene u petorci posto dosta puta on ucestvuje u organizaciji napada a u tom slucaj Dragic ide kroz blokove i zavrsava akcije i manje ucestvuje u kreaciji.Tri zadnja meca je preko ove granice.Projektovani su na 110 poena kao ekipa zbog brzog pace LA pa se nadam da ce u tom broju koseva Dragic ucestvovati sa 5+ ass.Po meni ima vrijednost.Razmisljao sam da li uzeti na bet365 na 5,5 po 2,20 ali na kraju sam izabrao ovo.

Srecno