Najjača košarkaška liga na svijetu i naša specijalnost :mrgreen:

izaberi 3

14
16%
17
20%
9
10%
9
10%
19
22%
12
14%
7
8%
By vintage1978
#95717 Bulls-Mavericks 1, pobjeda Bullsa koef 2.00 Hattrick kladiona/bet365 kladiona
Iako u praksi ne igram pobjede/poraze veceras predlazem ovaj tip.
Nezahvalno je igrati dvije tankirajuce momcadi, vjerovatno sam i malo subjektivan kad su Bullsi u pitanju, ali mi se ovo stvarno cini kao izgledan par. Zasto to govorim...pa primarni razlog je sto su Bullsi, cak i u tank mode-u, puno ozbiljnija ekipa doma nego u gostima, vracaju se nakon mini turneje od tri gostujuce utakmice u kojima su sve tri izgubili (ispunili svoju tank kvotu) i sad idu na ekipu koja je jos gora od njih koja je u zadnje tri utakmice dobila jednu kod kuce, a izgubila dvije (ispunili svoju tank kvotu u dobijanju).
Bullsi nakon tijesnog poraza od Philly kuci i ove mini serije izgubljenih u gostima dolaze kuci pred svoje navijace, koji slove za jedne od najvjernijih u smislu punjenja kapaciteta dvorane i stvarno mislim da ce im podarit draz pobjede bez da sjebu “lose ocjene” pred draft.
Također ima i lipa kvota od 1.90 na hendi +2 Chicago, ako zelite osigurac.
Svako dobro i zivili!
By under
#95726 za danas brdo dobrih parova , evo nekih koje sam odigrao :

Robert Covington Under (10.5) @2 betfair
igram ovo zbog b2b , jucer vecinu vremena ganjao Jamesa i odigrao 40min, zabio 10 poena, danas ga vidim oko 30min na parketu, zadnjih 10 tekmi ima 7 undera, nije u sjajnoj formi, sad su jos tu i Belineli i Iliyasova, pa ocekujem za njega manju minutazu, takoder mislim da bi danas Reddick trebao odigrat dobru partiju

Dillon Brooks Under 12.5 @1.87 planetwin
njega sam gledao zadnju tekmu vs PHO , to je bila katastrofa i obecao sam sebi sljedecu under, pa covjek je stajao u kutu i cekao, razocarao me totalno, danas ide na Denver, mislim da bi ga trebao cuvat Harris , po meni previsoka grana, ja bih stavio 8,5 , zadnjih 10 tekmi 8 undera, a zadnjih 3 zabija 7,6,8

Embiid Under 23,5 betfair @1,83
o njemu se vec pisalo, b2b tekma , ide na Howarda, do nedavno nije ni igrao b2b tekme, meni dovoljno da ga igram under

Kanter 14,5 under betclic @1,85
i o njemu se u liveu dosta pisalo, takoder smatram da s ovim njegovim 20min i ako dalje daju granicu iznad 10poena, treba to ganjat i dalje, ne treba ovdje puno duljit, svi vec znamo zasto ga igrat ...

score - 55/87