Najjača košarkaška liga na svijetu i naša specijalnost :mrgreen:
By under
#96005 Saric under 15,5 bet365 @1,80

@Miki je vec pisao o ovome, ja bih samo htio to potvrdit i malo prosiriti , dakle Saric u 2 matcha vs MILW , zabio 13 i 19 poena , ali u tim matcevima u jednom nije bilo Reddicka, a u jednom ni Reddicka ni Embiida, ali ono sto je jos bitnije po meni , tada nije bilo Iliyasove i Belinelija, koji sad budu skratili minute Dariju, dakle tezak matchup u vidu Grka, kompletna Phila, skracena minutaza, vjerujem ispod 30min i da bi presao granu morao bi imat fantastican postotak suta , tu ponajprije mislim na ovo sto je @Mandarian spominjao, trice iz kuta, a s tim sam spreman riskirat

score - 56/91
By Miki28
#96016 J. Jackson 15.5 over ( mozzart )

Jos jedan ruki kojeg igram sa meca Atl-Finiks. Mec na dosta poena, on krece sa klupe ali ima nekih 30 min na terenu i za to vrijeme uzme 15 suteva uz dosta bacanja, jako je agresivan na ulazu ali mora da poradi da ta bacanja i nabode posto sa oko 60% ih pogadja...
Ocekujem i danas da bude preko granice, u zadnjih 6 meceva samo protiv Portlanda je ostao u minusu.
Ako bude mec kakav ocekujem a to je mnogo run and guna i 220+ poena onda i Collins i Jacksona ocekujem da predju svoje granice
By Kazan23
#96017 E`Twaun Moore – Over 11,5 @ svuda, ima i po 2,00 kvoti

Itvaun, momak divna imena, ako se tako uopce i izgovara, igra promjenjivo ko tecaj bitcoina. Proslu je odigrao odlicno protiv Spursa i uzeo cak 15 suteva. Nadam se da ce ovaj put uspjeti vezati dvije dobre partije. Idu kod Dallasa koji se ne bore za PO vise, al vjerujem da ce pruzit otpor i tekma nece u neki rani BO. Match up bi mu trebao bit Barnes, ako sam u pravu, ako nisam ispravite me jer nisam siguran. Barnes slovi za dobrog defanzivca al vec su igrali dva puta ove sezone i zabijao je 11 i 16, al tad je bio Rođo u ekipi i trosio hrpu lopti. Granica je povoljna i vjerujem da moze vezati dvije dobre partije, uz koje bacanje i neku tricu mogao bi to proci i zabit nekih 15tak poena. I ono najbitnije, sto bi jedna nasa ikona s foruma rekla, kojeg ovim putem pozdravljam, Itvaun voli igrat nedjeljom :lol:
By Miki28
#96019 Zach Randolph 13.5 over ( soccer )

WCS OUT tako da Z-Bo, Kufos i Labisier od visokih. Protiv NY igraju, mec revijalnog karaktera na dosta poena i Zek na nekih 24-26 min i jedno 12-13 suteva za to vrijeme. Kontam da ce to biti dovoljno za min 14 poena mada ne bih se iznenadio i 20+ partiju od Zeka i onda da polako odmori i pusti mladje snage Sakramenta da odrade zadnjih 15 tak meceva.

D. Fox 12.5 over ( soccer )

Zadnjih 5 meceva prebacuje ovu granicu, par utakmica na 13 poena ali i to je dovoljno za prelaz. Dosta poena, Ny bez nekog rim protectora i nekih 32-33 min i za to vrijeme oko 15 suteva i trebalo bi da bude dovoljno za prelaz ove granice. Sinoc protiv Jute imao 17 poena, nek ponovi slicno i vcrs
By Kane
#96021 J.Valancius under 11.5 maxbet
Izgleda da su u Torontu ponovo zaboravili na Litvanca,posle ol-stara u 4 odigrana meca sutirao je :7,6,6,6 puta na kos protivnika za ukupno 10,2,10,12 poena.Slobodna bacanja takodje izvodi od sjaja do ocaja-ume da sutira 1-4 ali i 9-9...Jos mu je veceras mecap Hauard ...Minutaza u poslednja tri meca mu je 19,20 i 22 minuta....Sve to ide u prilog ovom tipu...
By cato
#96027 D. Schroder (Atlanta) - (19.5) over 1,90 lutrija bih kladionica
Očekuje se utakmica sa mnogo koševa. Finiksova odbrana je šuplja kao švajcarski sir, pogotovo na bekovskoj poziciji. Mislim da će Nijemac imati dosta otvorenih šuteva i zicera koje on rijetko promašuje. Treba uzeti u obzir i slobodna bacanja gdje je prva opcija u ekipi. Protiv gs je postigao 27 poena i otprilike bi toliko mogao dati i večeras.