Najjača košarkaška liga na svijetu i naša specijalnost :mrgreen:
By darac222
#96207 Kuzma 12.5+ Ingrama nema što znači da Kuzma kreće od početka preko 30+ minuta 2 puta protiv portlanda oba puta prebacio 18 i 22 granica će se brzo podići, mislim da je ovo danas jedan od najboljih parova, očekujem da na preko 20 poena, bit će brz ritam utakmice što odgovara Kuzmi
By viktor
#96211 lepim pozdrav svima. nisam out of league, samo out of forum...

ind-mil over 208,5 hl 1.90

uzival sam noćas gledajuć prvo poluvreme mil-phi. valjda navijački jer je phila igrala jebeno. ne krijem da sam zaljubljen u simmonsa i u tom pederluku da se vidimo ikad, stisnul bi mu nogu u guzicu jer je čudo jedno da niko s njim nije radil šut.
također, was-ind, čudno nekak završila tekma u underu. na tog oladipa ne bi bicikl naslonil, onak dok ga gledaš, ali lik ima te neke solucije s kojima sjebe po potrebi i celu obranu. i suce (faul na beal-u)...
uglavnom, pucam tu na over jer je mil jučer strpal 118 koševa s odvratnim šutem prvu polovicu tekme. indiana nije imuna na bezmozgovnu brzu igru, a još i doma igra. 220...

za sladokusce:

SA - Mem 2 hl 5.60

smiješno da se u jednoj nba ekipi more dogoditi ovakva situacija da u ožujku već pol ekipe toča noge po američkim morima. nema ko nije na bolovanju, a prema rosteru, mem je ostal na tri beka. sve ugledni i provjereni igrači, a o ostatku mobilne ekipe da ne pričam
so far, spursima je ovo možda najgora sezona u zadnjih bogtepitaj kolko godina i kakva je to institucija, da svejedno imaju score 36-27 i u igri su za treću poziciju playofa. ak se vrati kawhi... i kad bi se bar mogel promeniti raspored do kraja regularnog dijela jer im je jeben, dočekali njegov povratak ili ne. no, baš ta spika o instituciji nameće činjenicu da im je jasno da nemaju ekipu za dalje od drugog kola i da su nužne promjene, kaj upravo i zvezda povremeno ispali vapaj. s gasolom nećeš postići nešto i sličnima, a to zna i neimar greg. paralelno kawhi pregovara o novim košarkaškim štiklicama, pa se očekuje u ljeto novi sponzorski megaugovor, dok službeni klupski glasnik dočarava kak on "working hard", samo da se vrati. također, kad smo već kod love, kome je još u interesu da se vrati? samo osiguranju. naime, postoji klauzula u svakom ugovoru koja kaže da ako igrač ne odigra određeni broj tekmi u sezoni, obično cca 90% (varira od igrača do igrača), onda osiguranje pokriva cjelosezonski iznos ugovora. kod našeg predmetnog gospodina s 9 odigranih tekmi, u igri je ove sezone 18,9 mil. usd, kaj, složit ćete se, nije baš kiki-rikni i za skromne milijardere.

kad tak fino posložimo stvari i nadodamo da i onaj zadnji nba-igrač s klupe ima želju se dokazati jer mu je to kruh, a fala bogu ima i managera koji mu ukaže na priliku ak je već glup ko kurac da ne vidi da je pol ekipe out, pa još nedobog neke više silnice umiješaju svoje prste zbog statistički i igrački očite stvari da bi playof ekipa morala dobiti zadnju u konferenciji, onda dolazimo do zanimljivog pitanja, zašto bi pobogu spursi noćas dobili memphis? i bez ovakvih litanija, znam da ste svi proživeli nejednom čuđenje, pa kak su ovi dobili, pa zašto? i onda ustaljeni odgovor "eh, to je nba liga, jaako nepredvidiva"

a svi znamo da su slučajnosti za budale...

ajde snimite raspored spursa do kraja. orlando i sacramento bi mogli nazvati "ziceri". institucija tankira na način da su u borbi za playof. ak ne prođu, svi će pisati i čudit se. time se dodatno stvara dojam kolka su institucija, a njima je zapravo dosta ove sezone i glave su u idućoj. ak je meni to jasno, tam nekim macanima je sigurno

pozdrav svima
By vintage1978
#96212 Eric Bledsoe under 18,5pts Bet365
Veceras sam ima sricu jer nitko nije analizirao ovaj par pa mogu ja :) obicno zakasnim...
Ovo mi je izgledan under po ovoj granici jer je Milwaukee skoro pa kompletan, vratio se Jabari Parker, Antiša se poceo dizat u formi, a tu je i po meni br.2 igrac Bucksa Middleton. Sve sam ih nabrojao da skrenem pozornost na selekciju suta. Bledsoe je jucer igrao punih 40min postigavsi 22pts. Veceras ide na Josepha koji je vise nego pristojan defender, pa sto zbog dobroga matchupa, sto zbog umora, moram uzet Bledsoa under na ovoj granici.
Sritno svima i zivili!
By baja papaja
#96232 J Parker +10.5 @1.83 William Hill.
Prihvatili su mi opkladu na over ovde, igrao sam najvise zbog margine. Parker je strasan igrac koji moze da pogodi iz mnogo razlicitih pozicija. Jeste b2b, vraca se posle povrede, prosli put kad je bio b2b Milvokiju igrao sam ga over i nije prosao iako je cini mi se imao 8-9p u prvom poluvremenu. Sinoc je igrao 20min i nema razloga da toliko ne odigra ni danas. Posle 2 godine pauze zelljan je igre, voli da ide na kos. Indiana idealan protivnik za njega, u 2nd unitu nema ko da ga cuva i moze da uvalja 11p ne za 20 nego za 10 minuta provedenih na terenu. Jak value bet po mom misljenju.
By Miki28
#96236 R. Hood 11.5 over

Starter je danas, ocekujem brz mec sa doata poena i Lebrona da podijeli 10 tak asistencija i rafalnu paljbu Klivlenda vcrs.
Fina granica za 35+ minuta i nekih 13+ suteva koje ocekujem da uzme
By GS Warriors
#96245 Pozdrav , novi sam na forumu , pratim vas vec par godina , forum je imao uspona i padova pa sto se tice aktivnost do all stara na zavidnom nivou, malo je se upalo sad u rezultatsku krizu al' sve u svoje vrijeme.

SAN ANTONIO - MEMPHIS - (96,5) - Memphis ptm2 manje 3/10 (Mozzart)

Eh pa da probijemo led. Zapao mi je za oko ovaj tip,obadvije ekipe igraju spor pssce i s duzim posjedima.
U 3 navrata ove sezone nijednom Memphis nije presao ovu marginu, a 2 od ta 3 susreta su bili kompletni. Izgleda da je Greg nasao lijek za njih...
Duze vremena su u problemu sa povredama , krpe se za pozicije, Gasol je bio Q al na labsu je izaslo da ce igrat.
Jedino sto ne ide u prilog ovom paru je neigranje LMA pa da se drze u egalu do kraja al za sad nema nekih vijesti i dalje je upitan, a stim da su Spursi imaju zadnja dva vezana poraza kod kuce mislim da nece raocarati svoju publiku i da pobjeda nece doci u pitanje a moguc je cak i BO.

Pozdrav i sretno ako neko isprati... :)
By adis74
#96247 Marcus Smart under 11,5 points @ Hrvatska Lutrija 2,30

Ne vidim kako će ozlijeda Irvinga nešto puno uticati na Smarta koji će ionako krenuti iz 2nd unita , čak i da počne kao starter opet dobit će više minuta ali vjerovatno manje šuteva jer u 2nd unitu ima više ovlasti , kvota vrijedna rizika
By arsa156k
vanjaBL wrote:
arsa156k wrote:
arsa156k wrote:LA Lakers-Portland Trail Blazers 2 1,80
Po meni ova kvota svakako vredi, skoro kao kod igraca, nece imati lagan posao sigurno iako su u veoma dobroj formi i nanizali su 6 pobeda, takodje u i 2 puta pobedili Lejkerse ove sezone. Vratio se Ball, odigrao sjajnu utakmicu protiv Spursa, medjutim Ingram je GTD, videli smo protiv Spursa da Lejkersi imaju mana, jer su ih ovi tukli vecinu utakmice bez glavnih igraca, tako da Portland mora da iskoristi njihove greske jer njima bas svaka pobeda znaci, jer mesto u po im definitivno i dalje nije obezbedjeno.
Miami i Utah pobede po 1,27
Ovo cu dodati na fudbalski tiket da pojacam kvotu, prosto ovde nema mnogo mozganja, trebaju im pobede za po mesto, Majami ide na Finiks koji se sinoc lepo istrosio protiv Atlante, dok Juta koja je u super formi ide na Orlando koji se isto oprostio od ostatka sezone i plejofa.
Jusuf Nurkic 13,5
Veoma bitna utakmica za njega i njegovu ekipu, ide na Bruk Lopeza i siguran sam da ce imati dosta laksi posao od Lilarda i McColluma, snazniji je od Lopeza i prosto ne mogu da se porede i ne vidim nacin kako moze pod kosem da ga zaustavi Lopez, namestice mu nekoliko laganih poena Lilard, neki ofanzivni skok, tip in, neko slobodno i moze lagano do 20 vcrs. Belezi prosecno 14,1 poen ove sezone, dok je protiv Lejkersa ove sezone na prvom susretu ubacio 28 poena, odigrao skoro 29 min, dok na drugoj utakmici totalno druga prica, katastrofalan sut 2-11 samo 4 poena, igrao nepunih 17 min, nadam se da ce barem polovicno odigrati veceras kao ovu prvu protiv Lejkersa , jer i to nam je dovoljno, u solidnoj formi, u ovom nizu pobeda Portlanda samo protiv Oklahome nije isao over ove granice , atao je na 9 poena, dok je prethodnih 5 presao, imao je 17, 15, 14, 17

Dodao bih na Majami i Jutu, San Antonio Spurse, po kvoti 1,22, tako da kada se iskombinuju te 3 tekme dobije se negde blizu 2 kvota, iako igraju odlicno ove sezone bez glavnog igraca Lenarda, nisu ni oni osigurali jos po mesto, veceras je idealna prilika, Memfis je katastrofalan ove sezone, Konli ne igra jako dugo, Evans je out, kao i Chalmers i Harrison, dok im je glavni igrac Marc Gasol GTD, mada on ove sezone ne blista, svi mozemo primetiti da jedva ceka kraj sezone i trejd, mada veceras bi imao motivaciju jer igra protiv brata, mada i Pau odlican defazivac, Aldrigde je GTD sto mi je nekako jedini minus ovom tipu, nadam se da ce zaigratim nada ne verujem da Memfis moze veceras nadigrati Popovu ekipu jer Spursi nece tako lako rizikovati po mesto, dok Memfis nema nikakve sanse za po i njima ide u koristi izgubiti sto vise utakmica zbog sto boljeg pika
Srecno svima momci hajmo po pare opet

nema smisla dodati 3 dodatne utakmice da bi nabio kvotu cak ni 2,previse rizicno nebitno sto se bore za PO zna se kakav je nba i tu svako svakog moze pobjediti,koliko puta ove sezone je kikso recimo golden,hjuston,toronto a imali kvote 1,1 ..

Pa spojim sa fudbalom ili tenisom na kvotu 3 3,50 4, nebitno i jaci ulog