Nogomet, tenis, rukomet i sve ostalo
By kiselinabombe
cato wrote:
kiselinabombe wrote:Na kraju si ipak upravu, da nije tebe odigrao bi lagano na boston ovako sam keca odvalio i oakland ludi jos cekam :D dva luda comebacka

Pa dobro, ja nisam napisao da ih treba igrati vec izbjegavati. Ako si nasao neku racunicu sa visokim kvotama onda je ok.

Igro sam Tampu Bay 1, Oakland 1, San Francisco manje od 2.5, Arizonu 8.5+ i padnem zadnji Seattle 2.5+
Za vcrs:
Boston 2
LA Angels 2
LA Dodgers 1
By Szabalala
#104483 Del Potro - Isner - više od 25.5 gema [1.85]

Očekujem 3 seta iz razloga jer je Isner u odličnoj servis formi. Delpo je već uzeo 2 turnira zaredom i ovo mu je treći. Dosta je umoran i protiv Raonica je bio na koljenima, ali ga je Miloš vratio u život. Dobio je 2 tie breaka i potpuno preokrenuo meč. Delpo se jedva kreće , a Isner je dosta odmorniji i servis ga jako služi ovaj turnir.
Delpo jeste favorit ali se ne bih iznenadio ako bi izgubio večeras. Favorizujem Delpa i njegovu igru jer je stvarno falio tenisu , ali će biti jako gadno protiv Isnerovih bombica

Zverev - Carreno Busta 1 [1.45]

Carreno Busta me sinoć iznenadio i oborio protiv Andersona. Odigrao je jako kvalitetno ali mislim da preko Zvereva neće moći. Zverev igra za sada perfektan turnir i ovo mu je šansa da uzme i 4 masters titulu te se još više približi velikim igračima ,kao budući no1. Nema Rogera, put mu se otvorio tako da mislim da ovo Sasha mora uzeti . Očekujem finale sa Delpom ,e to bi tek bio spektakl .
By cato
#104566 Mlb
Toronto - NY Yankees 8,5 over
Ovaj japanac iz jenkija mi ne ulijeva povjerenje. Sa druge strange, sancez je prosle sezone dugo bio povrijedjen,odigrao samo cetiri meca i nepoznanica je koliko se oporavio.
Arizona - Colorado 8,5 over
Uvijek bude dosta poena kada igraju
La Dodgers - San Francisko 7,5 umder
Cueto je harizmatican bacac, impresivne atletske gradje i pokreta, problem mu je samo u glavi. Wood je slabiji bacac od cueta, prosle sezone je imao omjer 16:3 pobjeda najvise zahvajuljuci ostatku ekipe. Mislim da ce to biti tvrd mec uz malo poena.

Predlazem manje uloge ako ko isprati neki of parova.
By Kyrie94
#106871 Solin - Hajduk 2
Pobjeda domacina bet365 1.90
Solinu treba pobjeda za ostanak u ligi. Iman neki izvor da je hajduk 2 odlucia pustit solinu utakmicu jer su strasno pokrali solin protiv hrv.dragovoljca. Solinu je bitno da ostane u drugoj ligi inace ce cili klub otic u kurac
Nije 100% sigurno al za neki ulog od 50 60 eura isplati se uzet
By Rudy5
#106886 Majstore okani se tih amatera da se ne bi sutra krivio ko beba.To je samo isplativo igrat ovima koji namještaju a ti vjerojatno nisi upućen u to tako da ti je bolje da bizis sto dalje od tog, naravno ako zelis da ti nesto ostane u dzepu
By Kyrie94
#106887 Momce ja san bolje upucen u to od tebe sigurno koji dajes 2 3 para od 1.20 kvotu i padnes. U ovim ligama san vec diga lovu kakvu ti neces nikad vidit. Hrvatska 2.i 3.liga su najvece namjetaljke na svitu i samo san ljudima napisao ako hoce da odigraju a ne da mi odgovaraju doktori kosarke kao ti koji igraju 1.20 kvote i onda padnes 2 od 3