Nogomet, tenis, rukomet i sve ostalo
By UcenikBGD
#106957 Ali to su samo priče i urbane legende, malo se reklamiraju kladionice koje kobajagi primaju 2 miliona eura na bzvzni teniski meč!!!??? A na NBA koji gleda ceo svet limitiraju na par desetina ili stotina eura!! Takođe kvota 100 na duel sa dva ishoda isto ne logično,kako ti kaže i u samom tekstu,a opet 2010ta godina, možda su mogli ponešto promuvati tada kao što je nekad bilo i na NBA igrače ali u današnje vreme TEŠKO!!!
PS: Nikad nemoj verovati što pročitaš u novinama jer su to sve bajke, spinovanje javnosti, i zavisi ko plaća koje vesti! Evo ti primer iz Srbije gde pre nekoliko dana izlazi tekst kako predsednik Vučić išao sam sa sinom na Roma-Liverpul u Rim i sreli ga hrvatski navijači,ali ne neki obični gledaoci, po njegovim rečima nego neki žestoki Hajdukovi, i Dinamovi i pitali ga da li mu bodigard nosi pištolj,a on im reko to mi je sin, sami smo došli,a Hrvati su ga nahvalili kako je vhrabar, kako ga veoma poštuju i nisu smeli da ga napadnu jer je on opasan veoma i tako neke Baron Minhauzen laži od tog patološkog lažova. I sad mi treba da poverujemo kako su se Torcidaši i BBBojsi uplašili od Vučića koji samostalno otišao u Rim da gleda fudbal i niko ga nije izvalio na granici i slično, a zna se da on ne ide bez nekoliko "kobri" iz obazbeđenja ni u wc da kenja a kamoli u Rim da putuje za svoj groš! Ali pisalo u novinama i izjavio predsednik, i ajd da verujemo u to, ma daj!!!
By manje under
UcenikBGD wrote:Ali to su samo priče i urbane legende, malo se reklamiraju kladionice koje kobajagi primaju 2 miliona eura na bzvzni teniski meč!!!??? A na NBA koji gleda ceo svet limitiraju na par desetina ili stotina eura!! Takođe kvota 100 na duel sa dva ishoda isto ne logično,kako ti kaže i u samom tekstu,a opet 2010ta godina, možda su mogli ponešto promuvati tada kao što je nekad bilo i na NBA igrače ali u današnje vreme TEŠKO!!!
PS: Nikad nemoj verovati što pročitaš u novinama jer su to sve bajke, spinovanje javnosti, i zavisi ko plaća koje vesti! Evo ti primer iz Srbije gde pre nekoliko dana izlazi tekst kako predsednik Vučić išao sam sa sinom na Roma-Liverpul u Rim i sreli ga hrvatski navijači,ali ne neki obični gledaoci, po njegovim rečima nego neki žestoki Hajdukovi, i Dinamovi i pitali ga da li mu bodigard nosi pištolj,a on im reko to mi je sin, sami smo došli,a Hrvati su ga nahvalili kako je vhrabar, kako ga veoma poštuju i nisu smeli da ga napadnu jer je on opasan veoma i tako neke Baron Minhauzen laži od tog patološkog lažova. I sad mi treba da poverujemo kako su se Torcidaši i BBBojsi uplašili od Vučića koji samostalno otišao u Rim da gleda fudbal i niko ga nije izvalio na granici i slično, a zna se da on ne ide bez nekoliko "kobri" iz obazbeđenja ni u wc da kenja a kamoli u Rim da putuje za svoj groš! Ali pisalo u novinama i izjavio predsednik, i ajd da verujemo u to, ma daj!!!

Čitao sam i ja to i smijao se, jer je očito takva laž na kvadrat da je to smiješno. Možda je netko njemu iz Hrvatske i prišao i razmijenio par riječi, ali da su žestoki momci iz Zagreba i Splita išli zajedno gledat tekmu to mi je malo smiješno a sve u svemu zašto bi novine to i objavljivale, ako se nije ništa dogodilo. Očito je Vučić novi srpski car, i srbija je pod njegovom kontrolom.
By UcenikBGD
#106963 Naravno da nije mogao niko da mu priđe jer naravno da nije bio u Rimu, pogotovo ne sam sa sinom,razmisli malo, pa on u Srbiji ne sme sam da izađe na ulicu, ni na pišanje ne ide bez obezbeđenja, a laži ??? pa lik je Baron Minhauzen u najmanju ruku, naši na Youtubu njegove laži, pa to je smešno!! Srbija je naravno pod njegovom kontrolom,ali Car??? Pa on nije do stopala Srpskim Carevima i Vođama koji su imali obraz i čast, ovaj preobučeni Radikal u nekog evropejca ima jedini cilj, vlast, zbog zloupotrebe vlasti, i ljubi dupe svima kojima je potrebno da bi ostao na istoj, Klintonu, Putinu, Tačiju, Hrvatima, Muslimanima u Bosni, Merkel itd itd, svima koje je pljuvao i vređao i pretio ranijih godina dok je bio u šešeljevoj stranci!