Svjetsko prvenstvo 2018, tenis, rukomet i sve ostalo
By UcenikBGD
#106957 Ali to su samo priče i urbane legende, malo se reklamiraju kladionice koje kobajagi primaju 2 miliona eura na bzvzni teniski meč!!!??? A na NBA koji gleda ceo svet limitiraju na par desetina ili stotina eura!! Takođe kvota 100 na duel sa dva ishoda isto ne logično,kako ti kaže i u samom tekstu,a opet 2010ta godina, možda su mogli ponešto promuvati tada kao što je nekad bilo i na NBA igrače ali u današnje vreme TEŠKO!!!
PS: Nikad nemoj verovati što pročitaš u novinama jer su to sve bajke, spinovanje javnosti, i zavisi ko plaća koje vesti! Evo ti primer iz Srbije gde pre nekoliko dana izlazi tekst kako predsednik Vučić išao sam sa sinom na Roma-Liverpul u Rim i sreli ga hrvatski navijači,ali ne neki obični gledaoci, po njegovim rečima nego neki žestoki Hajdukovi, i Dinamovi i pitali ga da li mu bodigard nosi pištolj,a on im reko to mi je sin, sami smo došli,a Hrvati su ga nahvalili kako je vhrabar, kako ga veoma poštuju i nisu smeli da ga napadnu jer je on opasan veoma i tako neke Baron Minhauzen laži od tog patološkog lažova. I sad mi treba da poverujemo kako su se Torcidaši i BBBojsi uplašili od Vučića koji samostalno otišao u Rim da gleda fudbal i niko ga nije izvalio na granici i slično, a zna se da on ne ide bez nekoliko "kobri" iz obazbeđenja ni u wc da kenja a kamoli u Rim da putuje za svoj groš! Ali pisalo u novinama i izjavio predsednik, i ajd da verujemo u to, ma daj!!!
By manje under
UcenikBGD wrote:Ali to su samo priče i urbane legende, malo se reklamiraju kladionice koje kobajagi primaju 2 miliona eura na bzvzni teniski meč!!!??? A na NBA koji gleda ceo svet limitiraju na par desetina ili stotina eura!! Takođe kvota 100 na duel sa dva ishoda isto ne logično,kako ti kaže i u samom tekstu,a opet 2010ta godina, možda su mogli ponešto promuvati tada kao što je nekad bilo i na NBA igrače ali u današnje vreme TEŠKO!!!
PS: Nikad nemoj verovati što pročitaš u novinama jer su to sve bajke, spinovanje javnosti, i zavisi ko plaća koje vesti! Evo ti primer iz Srbije gde pre nekoliko dana izlazi tekst kako predsednik Vučić išao sam sa sinom na Roma-Liverpul u Rim i sreli ga hrvatski navijači,ali ne neki obični gledaoci, po njegovim rečima nego neki žestoki Hajdukovi, i Dinamovi i pitali ga da li mu bodigard nosi pištolj,a on im reko to mi je sin, sami smo došli,a Hrvati su ga nahvalili kako je vhrabar, kako ga veoma poštuju i nisu smeli da ga napadnu jer je on opasan veoma i tako neke Baron Minhauzen laži od tog patološkog lažova. I sad mi treba da poverujemo kako su se Torcidaši i BBBojsi uplašili od Vučića koji samostalno otišao u Rim da gleda fudbal i niko ga nije izvalio na granici i slično, a zna se da on ne ide bez nekoliko "kobri" iz obazbeđenja ni u wc da kenja a kamoli u Rim da putuje za svoj groš! Ali pisalo u novinama i izjavio predsednik, i ajd da verujemo u to, ma daj!!!

Čitao sam i ja to i smijao se, jer je očito takva laž na kvadrat da je to smiješno. Možda je netko njemu iz Hrvatske i prišao i razmijenio par riječi, ali da su žestoki momci iz Zagreba i Splita išli zajedno gledat tekmu to mi je malo smiješno a sve u svemu zašto bi novine to i objavljivale, ako se nije ništa dogodilo. Očito je Vučić novi srpski car, i srbija je pod njegovom kontrolom.
By UcenikBGD
#106963 Naravno da nije mogao niko da mu priđe jer naravno da nije bio u Rimu, pogotovo ne sam sa sinom,razmisli malo, pa on u Srbiji ne sme sam da izađe na ulicu, ni na pišanje ne ide bez obezbeđenja, a laži ??? pa lik je Baron Minhauzen u najmanju ruku, naši na Youtubu njegove laži, pa to je smešno!! Srbija je naravno pod njegovom kontrolom,ali Car??? Pa on nije do stopala Srpskim Carevima i Vođama koji su imali obraz i čast, ovaj preobučeni Radikal u nekog evropejca ima jedini cilj, vlast, zbog zloupotrebe vlasti, i ljubi dupe svima kojima je potrebno da bi ostao na istoj, Klintonu, Putinu, Tačiju, Hrvatima, Muslimanima u Bosni, Merkel itd itd, svima koje je pljuvao i vređao i pretio ranijih godina dok je bio u šešeljevoj stranci!
By treca smena
#113029 Ne znam koliko ljudi uopste na ovom forumu igra druge sportve ja cu sa vremena na vreme ostavljati neke utakmice sa NHL imam neke drugare preko bare pa malo ih smaram da mi kazu po nesto.

Montrael - Ottawa vise od 4.5 gola (1.25) kvota. Ko hoce moze da igra i na 5.5

Igrali su pre dve noci gledao sam bilo je 5:2(1:0,3:1,1:1) dobio je Montrael. U proseku ovo su napadacke ekipe proek im je 6.3 gola po mecu. Ottawa ima vise od 5 golava na poslednjih osam od devet utakmica. Svi parametri su da ovde ima golova.

Pittsburgh- New York vise od 4.5 (1.27)

Prve od njihove dve utakmice koje ce odigrati u naredna 4 dana. Pittsburg je u poslednjih pet utakmica dao vise od 5 golova. NYK sam gledao i ocajni su ali mislim da vcrs mogu bar do gol u padu su forme. Mislim da su i ovde golovi izvesni.

Toronto -Detroit vise od 4.5

Toronto igra utakmice sa mnogo golova i jedan je od konkurenata kao i uvek za titulu. Na poslednjih deset utakmica cak na devet utakmica je isao preko 5 golova. Igraju brzo atraktivno i napadacki.
Detroit ima 7/10 u poslednjih 10 utakmica sto se tice preko pet golova. Igraju promenjivo ali su u nekoj seriji od 4/5 sto se tice golova.

Arizona -Washinton vise od 4.5 (1.35)

Arizona igra veoma promenjivo i ima velike oscilacije, Ove godine sam ih gledao nekoliko puta sta vise svaki put kada sam ih gledao gubili su kuci sa dosta golova. Arizona je u seriji cetiri utakmice bez poraza, od poslednjih 10 utakmica je 7 puta isla u over a pre toga je imala seriju overa od 9/10 utakmica.
Washinton igra napadacki i vcrs ide na pobedu sigurno u gostima su u seriji poslednjih pet utakmica imaju cetiri pobede i svaki put su isli preko 5 golova,a 8/10 overa u poslednjih 10 utakmica.
Igrali su u novembru i Arizona je dobila u gostima sa 1:4.

Kvota na ovo je 2.68 odigrano za 1500dinara u 365 pa ako nekog zanima neka isprati.
By treca smena
#113231 Winnipeg Jets vs St. Louis

Ovde je Winnipeg veliki favorit. Prosli mec je igran u novembru zavrsen je. 4:8 za Jets. Ovde slobodno moze da se odigraju golovi vise od 5. Winnipeg je u seriri 8/9 da bio over na vise od 5.
St. Louis u seriju vise od 2 gola u prvoj cetvrtini i to 4/5 na poslednjih 5 meceva. Ko igra za neke manje pare moze da stavi 1&5+ (2.25 kvota) ja cu igrati cist 5+

Dallas Stars vs San Jose Sharks

Ovo su dve veoma slicne ekipe. Dalas je domacinska ekipa i imali su dosta povreda ali sada se vracaju polako. Njihovi mecevi obiluju sa dosta golova poslednji su igrali u novembru bilo je 4:3 za Dalas a u poslednjih 12 meceva samo jednom nisu isli u over. I jedni i drugi igraju vema agresivno i brzo i ovde biram 5+

Odigrao sam na 1500 u 365 kvota je 1.82
By UrosGospodarVremena
treca smena wrote:Winnipeg Jets vs St. Louis

Ovde je Winnipeg veliki favorit. Prosli mec je igran u novembru zavrsen je. 4:8 za Jets. Ovde slobodno moze da se odigraju golovi vise od 5. Winnipeg je u seriri 8/9 da bio over na vise od 5.
St. Louis u seriju vise od 2 gola u prvoj cetvrtini i to 4/5 na poslednjih 5 meceva. Ko igra za neke manje pare moze da stavi 1&5+ (2.25 kvota) ja cu igrati cist 5+

Dallas Stars vs San Jose Sharks

Ovo su dve veoma slicne ekipe. Dalas je domacinska ekipa i imali su dosta povreda ali sada se vracaju polako. Njihovi mecevi obiluju sa dosta golova poslednji su igrali u novembru bilo je 4:3 za Dalas a u poslednjih 12 meceva samo jednom nisu isli u over. I jedni i drugi igraju vema agresivno i brzo i ovde biram 5+

Odigrao sam na 1500 u 365 kvota je 1.82

Odigrao Winnipeg zajedno sa Anaheimom jos danas, mislim da Carolina nema sta da trazi ovde. Domacini su usli u dobru seriju i ne verujem da ce ovde da stanu. Poslednji put od njih izgubili 2015. Plus, kuci su najbolji posle Nesvila (samo jedan bod manje), te su takodje i najbolji po formi u poslednjih 5 tekmi a u poslednjih 10 cetvrti.
By treca smena
#113382 Juce sam pao tiket ali neodustajem ni vcrs.

Ne znam da li iko gleda ovo ali nemam sada vremena da pisem analize napisacu samo sta sam odigrao

Detroit Red Wings-New York Islanders over 5 (1.3)
Ottawa Senators-Pittsburgh Penguins over 5 (1.2)
Columbus Blue Jackets-Washington Capitals over5 (1.2)

Uplata 1200 dobitak 2246 rsd