Nogomet, tenis, hokej, rukomet itd.
By treca smena
#113392 Miami-New England
|+| (48.50)1.90
Kansas City-Baltimore
|+| (51.50)1.90
Green Bay-Atlanta
|+| (50.50)1.90
Ukupna kvota: 6.86
Uplata:
400
RSD

Pot. dobitak: 2,743.60
Pot. bonus [0%]: 0.00
Pot. dob. + bon.: 2,743.60

Ovo sam odigrao samo sto mi je drug preko bare rekao da probam blabla bla tako da ako neko prati ovaj Americki moze da podeli misljenje.
By Bakihalco
#115540 Sinoc sam pisao za NHL ali evo NHL i AHL ako neko zeli neka proba.

Springfield Thunderbirds-Utica Comets 1/3 2+ golovi, 1.70
Washington Capitals-Buffalo Sabres 1/3 pobjednik 1, 2.30
Colorado Avalanche-Chicago Blackhawks 1/3 2+ golovi, 1.70

Mozzart, sretno
By Ko-ometator
#115593 Cardiff - Man Utd 2 kvota 1.6 maxbet

Murinjo otpusten. Solskjaer doveden da gasi vatru i izgura do kraja sezone dok se ne nadje dugotrajno resenje ili neka budala koja ce da dozvoli da mu se svako mesa u posao. Murinja izuzetno cenim kao strucnjaka iako je svima poznat kao defanzivno orijentisan trener pa je ovo malo i subjektivno misljenje ali mislim da se varaju ako misle da ce nesto bitno da se promeni samo ako se dovede novi trener. Da ne duzimo pricu, svasta nesto se govori zbog odlaska murinja, da se okrenula svlacionica protiv njega navodno svi osim 2 igraca (matic i lukaku) su glasali da ode. Ocekujem maksimalno zalaganje protiv kardifa, idealna utakmica da se upise 3 boda i da se sminker pogba nametne. Lukaku i Alexis navodno ne igraju tako da ocekujem Rashforda i Lingarda umesto njih. Osim toga posto Mancester ima dosta problema u odbrani vredi probati i sa kombinacijom Mancester 2 i 3+ kvota 2.45, samo pobeda mancestera kvota 1.6. MaxBet

.