Svjetsko prvenstvo 2018, tenis, rukomet i sve ostalo
By Rudy5
#93875 Koeficijent je 5.50 na ovih 5 parova, mozes podilit 2 tiketa po 2.3 koef , mozes jedan tiket, mozes sve skupa na niži ulog , mozes neki par odabrat , uglavnom imas opcija
By Rudy5
#94200 Muller-Stakhovsky 1 1.5
Raonic-Johnson 1 1.4
Pouille-Herbert 1 1.45
Cilic-Monfils 1 1.45
By Rudy5
#107492 Za danas najbolji tip Muller 1 , specijalista za travu, najbolji tenis i najbolje rezultate je upravo ostvario na toj podlozi. Odlican servis ima, najcesce koristi slice servis koji je na travi neobranjiv zbog kuta i niskog odskoka loptice .Igra i flat a i kick mu je odlican.Nakon tog cesto izlazi na mrežu zbog odlične volej igre a slabosti na bekendu mu manje dolaze do izražaja na travi zbog slicea.Dosta je strpljiv u igri, ceka svoju sansu na reternu dok svoje servise čvrsto drzi. Inace jedan od igraca s najvećim IQ na Touru. Ebden je klasični poluigrac kojem trava najbolje lezi od svih podloga a ni tu nije nesto posebno dobar.Muller vodi 2-0 u H2H.Rano je ispao na RG i imao je vremena da se pripremi za travnati dio sezone i da ostvari odlične rezultate kao i uvijek na travi . Dodao sam jos na ovo Milano 1 .Jos jedna napomena, mislim da ce Medvedev dobiti Verdasca danas, Rus je idealni igrac za travu koji ima sve predispozicije da na ovoj podlozi napravi odlicne rez u budućnosti

Muller-Ebden 1 1.6
Milano-Trento 1 1.35

Premier: 2.16
By baja papaja
#107494 Nije se dao Indijac iako sam mislio da ce ga Sapovalov slomiti. I danas se Pela mucio sa njim prvi set ali pobedio na kraju.

Danas Mertensova under gemova 20.5 u pinaklu 1.7. Mnogo ozbiljnija od Lotnerove kojoj je 1/8 na ovakvom turniru puna kapa. Mertensova igra odlican tenis i ne bi trebalo da bude problema ovde.

Barty - Duan under 20.5
Barty udara kao muskarac, uz to ima i dobru tehniku. Prvi je nosilac turnira i sumnjam da Duan moze da joj pruzi veci otpor.
By Rudy5
#107495 Šta misliš sutra za Lopeza? Danas je Kyrgios imao nekih problema sa ledjima koja ga muče u zadnje vrime.Treci set je bio nemoguc, traja svega 20 i koji minut, Nick je doslovno servira bombe, a drugi servis mu je prelazio 200kmh s tim da je samo na 2. servisu u trecem setu pogodio 5,6 aseva sto je suludo sto znaci da je igra s maksimalnim rizikom i a cini mi se da se dosta slabije kretao nego inace.Srica sto je s druge strane mreze staja ovi Njemac koji nije znao to iskoristi te je na BL promašio lagani volej s pola metra i tako poklonio Kyrgiosu pobjedu.Lopez je stara iskusnjara, odlican S&V igrac a na travi mu bekend nije toliko ranjiv kao na ostalim podlogama zbog slajsa.Koef je ekstra 2.10.Jos mi se sutra svidja Pouille po 1.50, ovi uvjeti su idealni za njega a i osvojio je ovi turnir prosle godine.
By baja papaja
#107496 Tesko je reci ko ce dobiti tu, a oni se i vecito foliraju za te bolove :) . Pulji svakako pobeda, mucio se malo sa onim klincem ali odlicno igra, takodje under 23.5 gema u pinaklu igram ovde.

Danas cu igrati Federera under 20.5 @1.9 u bet365. Pella igra odlicno u poslednje vreme, ali Federer je Federer jbg. Sad protiv Zvereva je izgubio prvi set ali mi se cinilo da mu se bas ni ne igra, a onda je u drugom malo pojacao i dobio manje vise lagano. Sve vidi, sve pogadja, igra smireno i publika je u transu kada ga gleda a Pelli sigurno nece biti lako da igra ovaj mec tako da ne verujem da moze da prebaci 4 uzeta gema u setu.

Konta i Barty danas isto 2 lepa undera. Jakupovic iako igra dobro male sanse ima protiv konte, a za Barty je jaca od gomile fudbalera tako da na ovom turniru protiv nje nema niko nista da trazi. Nisam gledao ovu britanku i zato cu slabiji ulog ovde.
By Rudy5
#107497 Ima je tih problema Kyrgios i ranije zbog pogrbljenog držanja.Nije igra 2 miseca prije ovog turnira a inace nije tip koji glumi , samo je velika budaletina koja jede cips tokom meca,ruga se Stanimalu za Vekicku itd. Uglavnom mislim da ce Lopez to dobit. I ja mislim da ce Federer to rutinirat, Pella do ovog turnira nije dobio mec na travi na ATP i konstantno bjezi od trave jer mu ne odgovora.. igrali su jedan mec na Wimbledonu i to je 3-0 dobio maestro al bilo je dosta gusto iako rez tako ne sugerira, al to je bilo one godine kad se Federer povukao nakon tog turnira i izbivao s terena 6 miseci gotovo.Protiv Mische je bio slab u 1. setu al je bilo očekivano jer nije igrao takmicarski mec skoro 3 miseca al je kasnije sve doslo na svoje.
By baja papaja
#107498 Ma jasno skroz za Federera, Pouille pao skroz u drugom setu, servis propast, ne verujem da ce se izvuci u TB ali nadam se da ce popraviti u trecem setu.