Najjača košarkaška liga na svijetu i naša specijalnost :mrgreen:
By Pachulia
Pachulia wrote:Znaci ocekujes ga plus skokove, to sam hteo da cujem :D
Lepo je Miki napisao gde se Kapela nalazi kod skokova i zasto cesto Pol skuplja defanzivne, jeste statistika kao bikini ali nije slucajnost da on ima ovim redom skokove protiv gsw ove sezone 11, 11, 8, 7, granica mu 5.5.
Tompson, granica skokova 5.5, ove sezone protiv hjustona ovim redom 4, 1, 3, 6.
Mimo ovoga, primetio sam iz prvog meca a i iz nekih poslednjih utakmica, da je lopta sve manje kod Pola u kreiranju akcije a i kad jeste on to zavrsava sutem, ne razigrava nesto preterano, pa mi se svidja granica na asistencije kod njega na 7.5 za minus kao i kod Karija sam primetio da dosta razigrava, ne siluje mnogo i fina mi je granica 5.5 za plus, neka moja razmisljanja za veceras.

Prodjose Kari, Tompson i Pol asistencije, steta za skokove dva mu falilo al glupan napravi one brze faulove, al nije lose, 3 od 4.
Odigrah pored ovih singlova i dublova i Kapelu minus skokove, fala forumasima, nisam ni obratio paznju na njega, steta sto nisam imao muda da igram Arizu plus poeni, a video sam jos na prosloj tekmi koliko covek ima prostora i plus je malo igrao zbog faulova, al dobro, u ove dve tekme moglo se videti u kom ce pravcu ovo ici, samo da kladionice ne promene previse granice i to je to :D

Drago mi je da je Teo video smece od ekipe zvano Hjuston :D
By Gojsa
zmajstor wrote:
zmajstor wrote:Ja odigrah:
Capelo skokovi -10.5
Curry asist. +5.5
Curry -25.5
Durant +29.5
Harden +32.5

Ja izgubih
Harden 3/15 trojke...Bio blizu,a tako daleko...

Takoder harden a mislio se iznedu skokova i poena.. osim toga igrano
Cp3 asist-
Capela skokovi-
Gordon +
Dueant+
By Jeffrey
#107119 evo jedan par iz Talijanske kosarke
D. Sutton over 14.5 stake 3/10 planetwin, lokali RH
za Trento ne igra danas Gomes tako da jedan potrosac manje u 5, a posto je Suton glavni igrac Trenta, igra najvise ( u 1 tekmi 31min kad su dobili, u 2 kad je bio BO samo 25 min) tako da ga danas ocekujem bar 32 minute opet na parketu, 1 tekma 22 poena sut 8-14 , 5-5 sa linije slobodnih, u 2 tekmi jednostavno podbacio kao i cijela momcad sut 4-11, slobodni 1-4 i samo 9 poena, danas igra doma znaci vjerujem opet 30+ minuta, koji sut vise, i posto igra doma da ce dobiti i dosta slobodnih bacanja on ili shiled se namecu za over. Suton je u regularnom dijelu ovo prebacivao a sad u jako bitnoj tekmi u playoff morao bi dogurat do 15 poena
By UcenikBGD
Teo wrote:@Pachulia,malo pazljivije procitaj sta sam ja napisao jer sigurno to nisam.

@ Pachulija, Nije to Teo napisao, to je rekao Barkli, da svako ko misli da Hjuston može uzeti i jednu pobedu Woriorsima je IDIOT!!! Teo se samo složio sa tim,ali nije on to rekao, on je uvek u pravu, sada samo mudro ćuti i čeka da Boston izbaci Klivlenda pa onda da Učeniku saspe u lice kako je pogrešio jer je rekao da će Klivlend da uzme Istok!!!
Učenik i dalje stoji iza svojih reči, da navija za Boston i uvek protiv Lebrona, ali da će Klivlend osvojiti Istok!!! Nadam se da neće ali ubeđen sam bio pre serije da oće, sada sam 50-50 da oće ali Boston me je stvarno iznenadio koliko je dobar!!!