Najjača košarkaška liga na svijetu i naša specijalnost :mrgreen:
By toshiba86
manje under wrote:
toshiba86 wrote:Ja sam igrao

Capella under 12.5

Harden under 29.5

Normalno drugi dan kada je sve gotovo.

A dobro je, znači double uletio :) . Čekaj kad si već odigrao sutradan, zašto nisi sastavio neki dobar narodnjak :o ???

Ovo je malo sarkazma na foru postavljana šta je neko igrao jučer.Kao prvo to nisam odigrao ali je glupo pisati i postavljat nešto što je bilo jučer.To če Vam Jeff lijepo objasniti kako ide i ima čovjek pravo ne je,,,,ništa bez pokazane uplate .
By UcenikBGD
#107128 Tako je tošiba, Jeff lijepo objašnjava!!!
Evo ja juče prepisao od njega nekog Italijana iz Trenta što je postavio jer ne pratim to ali reko da ispratim kad nema nba čisto za siću neku, i od 4 trentova u ponudi 3 došla u over samo ovaj njegov na granicu over15,5 dao 8 pts! Baš je lepo objasnio i vidim kako je lepo biti prepisivač :mrgreen:

Takođe iz Avelina jedini koji nije došao u over je onaj koji je Rudi predložio u Evropskoj na 10,5 over jedva 4 ubacio!!!
Ljudi ipak mnogo bolje gađaju ovde NBA, nego evropsku, kad god sam pogledao par iz Evrope koji ostave on padne!!! A nas iz NBA sekcije ovde pljuju za skok asistenciju ili poen kad padnemo, ovi nisu ni blizu granice i pogotka!!!
By toshiba86
UcenikBGD wrote:Tako je tošiba, Jeff lijepo objašnjava!!!
Evo ja juče prepisao od njega nekog Italijana iz Trenta što je postavio jer ne pratim to ali reko da ispratim kad nema nba čisto za siću neku, i od 4 trentova u ponudi 3 došla u over samo ovaj njegov na granicu over15,5 dao 8 pts! Baš je lepo objasnio i vidim kako je lepo biti prepisivač :mrgreen:

Takođe iz Avelina jedini koji nije došao u over je onaj koji je Rudi predložio u Evropskoj na 10,5 over jedva 4 ubacio!!!
Ljudi ipak mnogo bolje gađaju ovde NBA, nego evropsku, kad god sam pogledao par iz Evrope koji ostave on padne!!! A nas iz NBA sekcije ovde pljuju za skok asistenciju ili poen kad padnemo, ovi nisu ni blizu granice i pogotka!!!

E sad vidi ovako to što Jeff kaže i stake uvijek če to tiketom dokazat dali bilo dobitno ili gubitno .Svi m iigramo za zaraditi ali moramo biti spremni i na padove bar ja tako na to gledam.
By Jeffrey
UcenikBGD wrote:Tako je tošiba, Jeff lijepo objašnjava!!!

A zasto sam pao jer je Suton imao sut 4/4 i od.tuda 8 poena,i da je imao laksu ozljedu tijekom meca pa nije igrao opce u planiranoj minutazi, tko to moze predvidjeti da ce uzet 4 suta a covjek.ih uzima dvocifreno i to debelo, i da ce biti ozljeda u 3/4 , druga stvar znaci ja sam ovo uplatio i pao sta sad , pad sastavni dio igre, a sto se tice prepisivanja ja se i drzim toga da onaj koji prepisuje neka se ostavi kladenja jer traziti srecu u tudjem znanju/neznanju je lutrija, ovaj forum treba da bude da svi izbace svoje prijedloge ali sa uplatom pa da ako se tvoje tvrdnje podudaraju sa drugim tipserima onda ti daje sigurnost za odigrati taj pik.
lp
By UcenikBGD
#107139 Jeff

Lik je imao lakšu povredu u 3/4 ali je u 1HT imao samo 2pts i 1/1 iz igre!
Nije mu opravdanje ta lakša povreda u 3/4 za 1/1 šut u prvoj i drugoj, jednostavno si promašio temu i kraj!
Ja sam to i hteo da kazem u Evropi se ne zna nikad ko ce uzeti najvise suteva i minutaza zato je tesko pogoditi! U NBA veceras ne postoji šansa da George Hill i Jeff Green uzmu više šuteva od Lebron Jamesa niti da Šemi Ojele i Jabusele igraju više minuta od Horforda i Browna npr, zato mi je NBA izvesnija
By Jeffrey
UcenikBGD wrote:Jeff

Nije mu opravdanje ta lakša povreda u 3/4 za 1/1 šut u prvoj i drugoj, jednostavno si promašio temu i kraj!
Ja sam to i hteo da kazem u Evropi se ne zna nikad ko ce uzeti najvise suteva i minutaza zato je tesko pogoditi! U NBA veceras ne postoji šansa da George Hill i Jeff Green uzmu više šuteva od Lebron Jamesa niti da Šemi Ojele i Jabusele igraju više minuta od Horforda i Browna npr, zato mi je NBA izvesnija

Da se i u europi uzet lova , jucer sam EL koju nisam postao ovdje na forumu imao 100% ucinak 3/3 , tako da igram sto mislim da ce doci, naravno da je u NBA lakse prognozirat poene igraca to nije nikakva novost, zato svaka susa i ima tkz vip pa udaraju pretplatu, a sto se tice nba za veceras od mene uzeo Love vise (16.5 betfair) LBJ vise 32.5 (pinnacle/betfair )
By Pachulia
UcenikBGD wrote:Jeff

Nije bas tako tesko pogoditi posebno ne f4, kad se zna ko ce kolo voditi, evo ja isto koji sam laik za evropu, juce tri dubla odigrao i pogodio 5 od 6 tipova, 80 posto stvari je sinoc po meni realno doslo, al naravno da je nba lakse tipovati.

Ovo izgleda postala tradicija da kad igraju Boston i Klivlend, kladionice imaju razmimoilazenja po pitanju granica i po 2 poena, dok kad igraju Hjuston Golden sve bude pod konac.