Najjača košarkaška liga na svijetu i naša specijalnost :mrgreen:
By VC15
#107471 Ja bih voleo da Dončić završi kod Mikaila Konlija i Gasola, mislim da mu je to najbolja sredina, sa 2 igrača koja su izuzetno inteligentna i igraju timsku košarku, ali videćemo. Možda je Ejton teška navlakuša, ali čisto sumnjam da bi se zajebavao i preskakao treninge sa ostalima da ne zna da će ga Finiks uzeti (slično kao sa Bolom koji je preskočio trening sa Filom i Bostonom jer je znao/hteo da ga pokupiti LAL). Uleteo sam solidnu kintu na Ejtona, nadam se da će ići sve po planu.
@Učenik Hvala i tebi.
By lovac
toshiba86 wrote:kada se vec prepucavate i neke kodove tiketa stavljate normalno drugi dan pa šta Vam onda nije lakše stavit screanshot tiketa ?

pusti ga, čovek još živi u kamenom dobu, tek je savladao klađenje online :geek:
By baja papaja
#107473 Odlicno vam je ovo za Ejtona, igracu i ja jako ako uhvatim tu 1.6 kvotu. Ne vidim na sajtu mocarta tu ponudu, icicu malo kasnije do uplatnog mesta pa cu potraziti.
Nece Doncic biti prvi pik jer evropljanin nikad nece biti prvi pik u nba. Odlican je on i sve ali Finixu realno ne treba jer imaju Bukera, Vorena i mladog, odlicnog Dzeksona, a jak i perspektivan centar im je veoma neophodan. Na sve to citao sam neku izjavu Kokoskova gde kaze nesto u fazonu da ne zna kako ce se Doncic snaci u nba i da ga ne treba prerano gurati u vatru sa raznim izjavama i dizanjima u nebesa.. tako nesto je govorio.
Ovaj tip za 1. pika mi je siguran isto kao i kad smo jurili Vestbruka over 14.5 skokova kada mu je trebalo za rekord, tako da cu ispratiti jako samo da uhvatim tu kvotu.
By VC15
baja papaja wrote:Odlicno vam je ovo za Ejtona, igracu i ja jako ako uhvatim tu 1.6 kvotu. Ne vidim na sajtu mocarta tu ponudu, icicu malo kasnije do uplatnog mesta pa cu potraziti.
Nece Doncic biti prvi pik jer evropljanin nikad nece biti prvi pik u nba. Odlican je on i sve ali Finixu realno ne treba jer imaju Bukera, Vorena i mladog, odlicnog Dzeksona, a jak i perspektivan centar im je veoma neophodan. Na sve to citao sam neku izjavu Kokoskova gde kaze nesto u fazonu da ne zna kako ce se Doncic snaci u nba i da ga ne treba prerano gurati u vatru sa raznim izjavama i dizanjima u nebesa.. tako nesto je govorio.
Ovaj tip za 1. pika mi je siguran isto kao i kad smo jurili Vestbruka over 14.5 skokova kada mu je trebalo za rekord, tako da cu ispratiti jako samo da uhvatim tu kvotu.

Mocart je još juče oborio kvotu na 1.30, ja sam uhvatio po 1.60. Najpovoljnije što sada imaš na raspolaganju je planet win i kvota 1.50.
Proveravao sam strane kladionice kvota se kreće od 1.20-1.25 tako da i tih 1.50 deluje dosta dobro
By Pachulia
#107477 Svidja mi se za danas Grin 10 skokova minus, koga ne mrzi nek obilazi poslovnice Pina i po malo uplacuje, jer goveda smanjuju granu na veliku uplatu, do sad ni jednom u tri meca u regularnom delu nije prebacio ovu granicu od kad je prebacen na cetvorku i plus sto jurca lava po trojci pa ni ne stize na skok, mene je mrzelo da obilazim pa sam odigrao u maksu Grin poeni skokovi i as manje od 27, mislim da ni to nece preci, ocekujem veceras pobedu klivlenda i da golden proslavi titulu pred svojim navijacima.
By VC15
#107479 Smoriste sa tim puštanjem, zašto ih Sparsi nisu pustili 2007. da otkinu jednu, ili Lejkersi Orlando 2009. u 5. meču pa da proslave u Los Anđelesu? Prošle godine nije bilo puštanja nego su Irving, Lav i ostali sipali trojke ko nenormalni i tako izborili 5. meč. GSV je za dve klase bolji, tukli su ih prošlu kada su Kari i Klej odigrali užasne partije (pre svega Kari), a to se neće ponoviti. Ja sam odigrao 1-2 za manji ulog, očekujem sličnu utakmicu kao prošlu. Verujem da su svima u GSV dokurčile priče o Lebronu i da metlom žele da ih završe.
By Rqxt
#107480 Za veceras od mene green pts 10.5 -. Jedini poeni su mu iz tranzicije i neka zakucavanja kad je sam, ne ide mu sut za 3 i sa poludistance i mislim da ce se vise fokusirati na asistiranje i odbranu nego na napad.

Odigrao sam i Durantulu 5.5 asist -, samo zbog Ucenika, vjerujem u njegov tip veceras.